Şimdi Ara

5520g'de Kart Okuyucu Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Acer 5520g de vista kullanıyorum. şöyle bir problemim ortaya çıktı. daha önce çalışan kart okuyucuma bir şeyler oldu. kartı takıyorum tanıyor sağ alt köşeye donanımı güvenle kaldır simgesi geliyor ve yaklaşık 2 sn sonra donanımı otomatik olarak kaldırıyor. acaba yanlışlıkla bir ayar mı yaptım bilmiyorum. daha önceden problemsiz çalışıyordu. acaba yazılımda mı bir şey var diye fabrika ayarlarına geri döndüm fakat aynı problem devam ediyor.

acaba fiziksel bir problemmi var, servise göndersemmi?

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crkoglu -- 22 Haziran 2008; 2:45:57 >

• laptop güç tasarrufu modunda çalışıyorsa kart okuyucuyu iptal edebiliyor.benimde başıma gelmişti bi ara..acer emporwing de en üst seviyede çalıştır laptopu
  • epower management den yüksek performansı seçmem rağmen aynı problem devam ediyor. öyle ki kartı taktıgımda tanıma sesiyle beraber bilgisayarım da gözüküyor ve 2 sn sonra sanki kartı çıkarmışım gibi bir sesle kayboluyor. fiziksel bir problem yoktur herhalde demi. delirecem valla.. ne yapsam bilemedim?
  • arkadaşlar yokmu yardımcı olabilecek kimse, hiç olmazsa fiziksel mi yazılımsal mı hata olabileceği konusunda yardımcı olsanız?
  • Yazılımsal olduğu kanısındayım.Bilgisayarda belirli bir süre görünüp sonradan kalkıyorsa mutlaka yazılımsaldır. Bu arada bütün hafıza kartlarında mı aynı durum söz konusu..
  • evet her türlü kartta aynı durum oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crkoglu -- 23 Haziran 2008; 20:49:28 >
  • arkadaşlar tekrar merhaba

xp kurup da denedim kart okuyucuyu. ama maalesef gene aynı problem devam ediyor. galiba problem donanımsal. acaba servise götürsemmi? ne dersiniz?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.