Şimdi Ara

<<57$ a PHILIPS DVD WRITER>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
8.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar az bekleyin firmware i güncelleyip size haber wercem.. bi tane rewritable cd buldum bakalım sorun çıkartcak mı? :)
  • phılıps diğer ürünlerde şok indirim yapıp piyasadaki yerini güçlendirecekmiş 4 gözle bekliyoruz
  • Gerçekten sorunsuz çalışıyorsa hemen gidip alacam. Bi karar verin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UniQueE_Tr

quote:

Orjinalden alıntı: Satir Keyn

Arkadaşlar eğer çok dvd yazacaksanız mesela ben Asus'la 200adet dvd yazdım...Tüm cd arşivimi dvd ye çekiyorum...O zaman boş dvd seçmeyen bir marka alacaksınız....

Ben Asus'dan çok memnunum denden görüp 3 kişi daha aldı onlarda çok memnun...

Fiyatı 650bin civarı olan medyalara sorunsuz yazıp okuyor...

Şimdi param yok zaten 10-15 dvd yazacan diyosanız gidip alın....Ama çok dvd yazacaksanız Verbatim dvd lere verdiğiniz parayla 5 tane Asus alırsınız...

Ben Asus 1604p yi herkeze öneriyorum...Pioneer ın en son modeliyle aynı ürün o daha ucuz sa o da alınabilinir...

darkhardware de bu ürünün incelemesini okudum arkadaşım ucuz medyalarda sorun çıkartmadığını sölüyo ama yine de kullanınca anlayacağız.

http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/philips-dvdr1640-02

Senin verdiğin linkteki Philips in başka modeli arkadaşım. Philips DVDR1620K.
    Mavicom daki PHILIPS DVDR1640B

• arkadaşlar yumulun sağlam.. :) ama update etmeniz lazım 3.2b firmware
  • arkadaşlar siyah bitmiş beyazı kalmış duyrulur
  • hehe şans :)
  • Millet bitirmiş biz alalım mı diye düşünüyoruz.
  • http://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=77595

bu firmanin (mavicom) kendi kendine basliklar acip cevaplar vererek piyasa olusturdugu darkhardware.com'da ispatlanmisti, yani bu baslikta yazanlarin bazilari ayni kisi olabilir, bilgilendirme icin yaziyorum,
    gereksiz polemik yapmayacagim,
    bu arada bence philips urunleri bi halta yaramaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiener -- 27 Ocak 2005, 13:01:52 >
  • Ben de hemen atlamayım diyorum bu yüzden.
  • arkadaşım çamur atması kolay da bu başlığı açtığım için üstüme alıyorum sölediklerini. bölece bişey war mı var yalan mı sölüyoruz burda? burası forum beğenmezsen almazsan insanları bilgilendirmek suçsa forumlarda dolaşmana gerek yoq
  • BU PİYASADA HANGİ FİRMALARAIN REKLAM YAPTIĞINI BİLMEM AMA ADAM BU FİYATA SATIYOR BİZLER DE Mİ BU FİRMA ADINA ÇALIŞIYORUZ 75 E SATAMAYAN ELİNDE KALAN FİRMALAR ŞİMDİDEN KÖTÜLEMEYE BAŞLADI

UniQueE_Tr SENİN FİRMADA ÇALIŞTIGINI İSPAT EDERLERSE İNANIRIM İYİ GÜZEL DE BİRİLERİ NİYE RAHATSIZ OLUYOR SONUÇTA REKABET OLSUN BİZ UCUZA ALALIM

DARK HARDWERE KOTU OLSAN DA REKLAM VER SENİ YUCELTELİM DİYOR BİZ ONDAN DOLAYI O ADAMLARA ÜYE DEĞİLİZ ADAM PARA VERSİN Kİ O FİRMA SİZ ONDAN SONRA FİRMA HAKKINDA YORUM YAPIN DİYOR MAKSAT SANIRIM BU

BEN GİTTİĞİM HERYERDE DONANIM HABERİN REKLAMINI YAPIYORUM ÖZGÜRCE KURALLARI AŞMADIĞIMIZ YERLERDE ÖZGURUZ ADAMLAR FORUM AÇMIŞ DEDİĞİMİ YAP DEDİĞİMİ ÖV DİYOR
  • bende 8x lg var maşşallah canavar gibim yazıp okuor
  • wiener BENDE O FİRMADA ÇALIŞIYORUM DİĞERLERİDE SEN DE GEL ÇALIŞ

İNSANLARA İYİLİK YARAMIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: wiener

baba birak simdi camur atma falan martavalini, reklam yapacaksan ver donanimhaber'e parasini, al reklam alanini, bizi uyutup kandirmaya calisma...

bu arada sizin bu yaptiginizi gorunce aklima sener sen-ilyas salman'in banker bilo filmi geliyor, oradada sener sen garibanlara senin yaptiginin benzerini cekiyordu

bide hic olmazsa fx2 ismini tekrar kullanmasaydin...

sen ne biçim adamsın be nasıl bu kadar emin olabiliyosun o firmada çalıştığıma asıl senin bi firmada çalıştığından emin olan benim direk firmayı karalayarak amacın ne olabilir ki? varsa bi şikayetin anlat biz de bilelim bi muhabbetin olup da dilin yandıysa söle ama ben de son kullanıcım burda insanlara bilgi veriyorum bu fx2 felan da ben değilim yetkililer bi el atsa şu konuya sevineceğim!!!!

• ben antalyadan aradım adamları ankara içi daha çok satış yapıyorlarmış antalyadan ucuza bulamazsan gonderelim dediler adam garanti açısında daha iyi olur dedi ama bana ayırdılar antalyadan ucuza bulamazsam gonderecekler diğer firmalar malzeme satmak için yırtınıyor adamlar en azından konuşurken guven veriyor
    referans olarakda antalya il jandarma komutanlığını veriyor daha ne isterim adam burda askerlik yapmış antalyada toptancı firma ismi bile verdi antalyayı nerdeyse benden iyi biliyor
  • biz gigatek i ovdüğümüzde de gigatekte çalışıyor dediler evet kardeşim adamlar dürüst hala idda ediyorum gigatek 4 4 lük firma forma yazı yazmak artık üzüyor insanlara iyilik yaramıyor bilgi paylaşıldıkça guzeldir zamanındada amd satarken mavi bilgisayara dedik bizi mutlu etti diye ondan önce amd satan mı vardı sağol halil bey
  • quote:

Orjinalden alıntı: UniQueE_Tr

quote:

Orjinalden alıntı: wiener

baba birak simdi camur atma falan martavalini, reklam yapacaksan ver donanimhaber'e parasini, al reklam alanini, bizi uyutup kandirmaya calisma...

bu arada sizin bu yaptiginizi gorunce aklima sener sen-ilyas salman'in banker bilo filmi geliyor, oradada sener sen garibanlara senin yaptiginin benzerini cekiyordu

bide hic olmazsa fx2 ismini tekrar kullanmasaydin...

sen ne biçim adamsın be nasıl bu kadar emin olabiliyosun o firmada çalıştığıma asıl senin bi firmada çalıştığından emin olan benim direk firmayı karalayarak amacın ne olabilir ki? varsa bi şikayetin anlat biz de bilelim bi muhabbetin olup da dilin yandıysa söle ama ben de son kullanıcım burda insanlara bilgi veriyorum bu fx2 felan da ben değilim yetkililer bi el atsa şu konuya sevineceğim!!!!

sen ne bicim adamsin falan diye abuk sabuk konusma, asabimi attirma, bu forumun bir kalitesi var dusurme
    yetkililer bir el atarsa gercekten iyi olur

• wiener

niye insanları kışkırtıyorsun bizde bilelim
  • sen yoksa formlarda dolaşan ikinci el satan bir firmamısın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.