Şimdi Ara

<<57$ a PHILIPS DVD WRITER>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
8.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün 2 tane aldım sorunsuz orjinaller. başta ben de güvenemedim çalıntı felan zannetim ama faturalı garantili siz de kaçırmayın tabe ankarada olanlar :) işte link:

http://www.mavicom.net/PH1640.html

• Darkhardware de bu ürünün incelemesi var. Bir bak istersen...

Ürün hiç bir ucuz medyaya yazamıyor...Daha doğrusu yazdığı şey okunmuyor...

Neyse olan olmuş almışsın...Verbatim dvd den başka alternatifin yok...
  • harbiden mi tüh ama piyasada ki fiyatını takip ettim hep 75-80$ 57$i görünce atladım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satir Keyn

Darkhardware de bu ürünün incelemesi var. Bir bak istersen...

quote:

Orjinalden alıntı: Satir Keyn

Eminmisin Hocam Cd seçtigine Bende BU DVD Rw den alacaktım cünkü. Bu Ürünü kullanıpta farklı Dvd lere ve Cd lere yazan varmı? ve Yazdıkdan SOnra okuyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut -- 26 Ocak 2005, 11:01:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Turgut

quote:

Eminmisin Hocam Cd seçtigine Bende BU DVD Rw den alacaktım cünkü. Bu Ürünü kullanıpta farklı Dvd lere ve Cd lere yazan varmı? ve Yazdıkdan SOnra okuyormu ?

Alıntıları Göster
    Bende yeni aldım 2 gün oldu ve dvd rw şu ana kadar imotion ve tdk ya sorunsuz yazdı.İsterseniz sıcak fırsatlar bölümünü bi inceleyin orda daha çok kullanan arkadaş var.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar eğer çok dvd yazacaksanız mesela ben Asus'la 200adet dvd yazdım...Tüm cd arşivimi dvd ye çekiyorum...O zaman boş dvd seçmeyen bir marka alacaksınız....

Ben Asus'dan çok memnunum denden görüp 3 kişi daha aldı onlarda çok memnun...

Fiyatı 650bin civarı olan medyalara sorunsuz yazıp okuyor...

Şimdi param yok zaten 10-15 dvd yazacan diyosanız gidip alın....Ama çok dvd yazacaksanız Verbatim dvd lere verdiğiniz parayla 5 tane Asus alırsınız...

Ben Asus 1604p yi herkeze öneriyorum...Pioneer ın en son modeliyle aynı ürün o daha ucuz sa o da alınabilinir...

• quote:

Arkadaşlar eğer çok dvd yazacaksanız mesela ben Asus'la 200adet dvd yazdım...Tüm cd arşivimi dvd ye çekiyorum...O zaman boş dvd seçmeyen bir marka alacaksınız....

Şimdi param yok zaten 10-15 dvd yazacan diyosanız gidip alın....Ama çok dvd yazacaksanız Verbatim dvd lere verdiğiniz parayla 5 tane Asus alırsınız...

Ben Asus 1604p yi herkeze öneriyorum...Pioneer ın en son modeliyle aynı ürün o daha ucuz sa o da alınabilinir...

Alıntıları Göster
    quote:

darkhardware de bu ürünün incelemesini okudum arkadaşım ucuz medyalarda sorun çıkartmadığını sölüyo ama yine de kullanınca anlayacağız.

http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/philips-dvdr1640-02

• quote:

Orijinalden alıntı: UniQueE_Tr

quote:

darkhardware de bu ürünün incelemesini okudum arkadaşım ucuz medyalarda sorun çıkartmadığını sölüyo ama yine de kullanınca anlayacağız.

http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/philips-dvdr1640-02

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu ürünü alanlar iyice bir denesin 3-4 tane farklı dvd ye cekip okutmayı denesin bakalım en azından yeni alacaklar bu hataya düsmesin varsa böle birşey

• quote:

Arkadaşlar bu ürünü alanlar iyice bir denesin 3-4 tane farklı dvd ye cekip okutmayı denesin bakalım en azından yeni alacaklar bu hataya düsmesin varsa böle birşey

Alıntıları Göster
    www.darkhardware.com inceleme yamış bakarsan görürüsün....DMS ve Princo ya yazıyor ama okunmuyor...Fakat Verbatim ve Memorex e çok iyi yazıyor...

Gerçi 2milyonluk medya ya babamda yazar...
  • quote:

www.darkhardware.com inceleme yamış bakarsan görürüsün....DMS ve Princo ya yazıyor ama okunmuyor...Fakat Verbatim ve Memorex e çok iyi yazıyor...

Alıntıları Göster
    öndeki renkli led kısmını çıkartmışlar daha ucuza mal etmek için.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Baba orayı okudum incelemeyi ve kötü hiçbirşey yazmıyorki bu DVD-Rw nin aleyhine bir yazı göremedim hepsi lehine
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeanuReeves

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

http://www.darkhardware.com/images/content/philips-1620-color.jpg abi neresini cıkartmıslar baksana ben bildim bileli böle bu alet senin gözüne öle gelmiştir

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

http://www.darkhardware.com/images/content/philips-1620-color.jpg abi neresini cıkartmıslar baksana ben bildim bileli böle bu alet senin gözüne öle gelmiştir

Alıntıları Göster
    Dark'ın forumuna bakın siz incelemenin altına ne yazmışlar...

Adamın birisi makaleyi okuyum almış...10 dvd yazmış hiç biri okunmayınca dellenip iade etmiş...Fark verip asus almış...Pişman olmayın sonra...

• quote:

Dark'ın forumuna bakın siz incelemenin altına ne yazmışlar...

Adamın birisi makaleyi okuyum almış...10 dvd yazmış hiç biri okunmayınca dellenip iade etmiş...Fark verip asus almış...Pişman olmayın sonra...

Alıntıları Göster
    imotion ve tdk kesinlikle 4 dortluk bende ordan aldım biri ucuz birşey satsa hemen kotuleniyor daha ne istiyorsunuz canavar gibi yazıyor insanlara gerçekten iyilik yaramıyor eyyyyyy phılıps niye ucuza satıp bizi düşünüyorsun sende kazılkasana bizi phılıps turkiye yi arayın ozaman anlarsınız ben şimdiye kadar sorun yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2001

imotion ve tdk kesinlikle 4 dortluk bende ordan aldım biri ucuz birşey satsa hemen kotuleniyor daha ne istiyorsunuz canavar gibi yazıyor insanlara gerçekten iyilik yaramıyor eyyyyyy phılıps niye ucuza satıp bizi düşünüyorsun sende kazılkasana bizi phılıps turkiye yi arayın ozaman anlarsınız ben şimdiye kadar sorun yaşamadım

Alıntıları Göster
    o adam beceriksizmiş demekki ben 5 model dvd denedim canavar gibi yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx2

o adam beceriksizmiş demekki ben 5 model dvd denedim canavar gibi yazıyor

Alıntıları Göster
    yazamayan arkadaşlar siz programı upgrade yapmadınız mı neroda bazı dvd lerde sorun çıkabiliyor programı upgrade yapmanız gerekiyor

1- firmware 2.5
    http://www.hardwaremania.com/forum/printthread.php?t=32703 bu linki okuyun ondan sonra kötüleyin kullanmadan kotulemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: spark

yazamayan arkadaşlar siz programı upgrade yapmadınız mı neroda bazı dvd lerde sorun çıkabiliyor programı upgrade yapmanız gerekiyor

1- firmware 2.5
    http://www.hardwaremania.com/forum/printthread.php?t=32703 bu linki okuyun ondan sonra kötüleyin kullanmadan kotulemeyin

Alıntıları Göster
    ben 57 dolara aldım bile bizim mahalledeki bilgisayarcıyı aradım 75 dolar dedi oda şaşırdı toptancıyı aradı 72 den satıyor adamlar direkt phılıpsle kampanya anlaşması yapmış sanırım anlıyacagımız phılıps yıne bir buyukluk yapmış hemde dual
    http://www.auktion-9.de/highlight_suche.pl?suche=philips-dvd-dual&ws=philips-1640
    valla isteseler 60 dolara da peynir ekmek gibi satarlar 55 e alıyorlarmış faturasını bile gordum kaçak maçak değil zaten 6 yıllık bir firma kendini niye riske atıp kaçak satsın ki yazıcıoglunda 59 a satan bir yer var istanbulda oturanlar için ordan da alabilirsiniz gold da satıyor ama oda üçkagıtçı ilgilenmiyor bile
    anlıyacagımız bu dvd rw nin fiyatı bu bu 3 firma harıcındekiler 75 den satıp fazla kar yapıyorlar diğer malzemelerden de boyle kar yapıyorlarsa sırtları yere gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx2 -- 28 Ocak 2005, 13:12:26 >

• quote:

ben 57 dolara aldım bile bizim mahalledeki bilgisayarcıyı aradım 75 dolar dedi oda şaşırdı toptancıyı aradı 72 den satıyor adamlar direkt phılıpsle kampanya anlaşması yapmış sanırım anlıyacagımız phılıps yıne bir buyukluk yapmış hemde dual
    http://www.auktion-9.de/highlight_suche.pl?suche=philips-dvd-dual&ws=philips-1640
    valla isteseler 60 dolara da peynir ekmek gibi satarlar 55 e alıyorlarmış faturasını bile gordum kaçak maçak değil zaten 6 yıllık bir firma kendini niye riske atıp kaçak satsın ki yazıcıoglunda 59 a satan bir yer var istanbulda oturanlar için ordan da alabilirsiniz gold da satıyor ama oda üçkagıtçı ilgilenmiyor bile
    anlıyacagımız bu dvd rw nin fiyatı bu bu 3 firma harıcındekiler 75 den satıp fazla kar yapıyorlar diğer malzemelerden de boyle kar yapıyorlarsa sırtları yere gelmez

Alıntıları Göster
    ya hocam bende bu aleti alcaktım.bi yamugunu gorurmuyum.gerci benim daha cok kullandıgım ozelligi cd cekmek ama bazı ozel seylerimi dvd ye cekicem.bu fiyat cok iyi geldi. alsam pişman olurmuyum?

• ewt aldığımda ben de gördüğüm faturayı :) ama ürün inşallah bi yamuk yapmaz daha elime boş dvd geçmedi ama umuyorum sorun çıkarmaz..
  • quote:

Alıntıları Göster
    PHİLİPS

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.