Şimdi Ara

5800 v60 güncelleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
13.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nokia suite 3.2.100 yükleyip güncellemelere bakın v60 çıkar büyük ihtimalle.
  • alakanıza teşekkür ederim, nokia suite 3.2.100 kurulu bunda v60
    güncellemeyi görmüyor, v52 yi yeniden yükle diyorum sonuna kadar geliyor fakat hata veriyor 12052 diyor saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiser69

alakanıza teşekkür ederim, nokia suite 3.2.100 kurulu bunda v60
    güncellemeyi görmüyor, v52 yi yeniden yükle diyorum sonuna kadar geliyor fakat hata veriyor 12052 diyor saygılarımla

http://forum.donanimhaber.com/m_54178703/tm.htm
    konu yardımcı olacaktır
  • bendede v52 var v60 olmuyor...

x#0000# yapınca sunucu hatası diyor ovi suite yada updater programı son sürümü v 52 diyor.

Soft ve hard reset attım

gene olmuyo napıcam arkadaşlar
  • yardımm
  • bende v40 var telefonda güncelleme yk ne yapabilirim saygılar
  • v31 den 52 ye atmaya çalışıyorduk arkadaşın telefonunu atamadık
    şimdide v60 ı gordum. kendi v52 me atmaya çalışıyorum şuan nasıl yapılacağı konusunda bilgisi olanlar bi yönlendirme yapabilir mi
  • bende suite ile güncellemeye girdim şu an güngel diyor. v52 çıkıyor.

acaba bu güncelenememesinin sebebi telefonun garanti süresinin dolması olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keylonger

bende suite ile güncellemeye girdim şu an güngel diyor. v52 çıkıyor.

acaba bu güncelenememesinin sebebi telefonun garanti süresinin dolması olabilir mi?

Alakası yok
  • Arkadaşlar aynı sorun bende mevcut. Versiyon 52.0.007 bir türlü V60'a güncelleyemedim. Nokia Suite'den görmüyor. Telefon içinden de görmüyor. Ne yapabiliriz. Dert oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Arkadaşlar aynı sorun bende mevcut. Versiyon 52.0.007 bir türlü V60'a güncelleyemedim. Nokia Suite'den görmüyor. Telefon içinden de görmüyor. Ne yapabiliriz. Dert oldu.

Nemesis Service Suite (NSS) kullanarak cihazın product code'unu değiştirip Nokia Suite'ten güncelleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judgement13 -- 28 Haziran 2012; 19:22:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssv

quote:

Arkadaşlar aynı sorun bende mevcut. Versiyon 52.0.007 bir türlü V60'a güncelleyemedim. Nokia Suite'den görmüyor. Telefon içinden de görmüyor. Ne yapabiliriz. Dert oldu.

Nemesis Service Suit (NSS) kullanarak cihazın product code'unu değiştirip Nokia Suite'ten güncelleyebilirsiniz.

Sağolun hocam bir kaç saat önce bu yolla güncelledim yazılımı.
  • quote:

Sağolun hocam bir kaç saat önce bu yolla güncelledim yazılımı.

Rica ederim. Konudaki güncelleyemeyen diğer arkadaşlar için de bir çözüm olur umarım.
  • arkadaşlar ben yükledim v52 oluyor başka olmuyor bilen varsa link atabilirmi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.