Şimdi Ara

5800 v60 güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
13.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • v60 kurmak icin product keyinin ne olması gerekiyor sinir etti değiştiriyorum yine kurulmuyor !!!

• çıktı mı?
    ekleme: çıkmış sonunda hadi hayırlı olsun
    product code değiştirdmeden navifirm üzerinden dosyayı çekip flaşla istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gegirti -- 21 Ekim 2011; 18:20:52 >
  • navifirmde güncelleme yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrolic09

navifirmde güncelleme yok :(
    sorun halledildi :) yasasın v60 !! :D
  • quote:

sorun halledildi :) yasasın v60 !! :D

Alıntıları Göster
    Ben ovi suite ile baktığımda güncelleme görünmüyor. Nasıl yapacağız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Ben ovi suite ile baktığımda güncelleme görünmüyor. Nasıl yapacağız acaba?

Alıntıları Göster
    eğer herhangi bir cfw yüklemediysen *#0000# yapıp seçenekler güncellemeleri kontrol et de çıkan sorulara cevap ver yükle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

eğer herhangi bir cfw yüklemediysen *#0000# yapıp seçenekler güncellemeleri kontrol et de çıkan sorulara cevap ver yükle :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar v60'ın yazılım sürümü tarihi ve özel sürüm tarihi sizin telefonlarda ne olarak gözüküyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan__34

Arkadaşlar v60'ın yazılım sürümü tarihi ve özel sürüm tarihi sizin telefonlarda ne olarak gözüküyor?

Alıntıları Göster
    yazılım sürüm v60.0.003
    yazılım sürüm tarihi 22-09-2011
    özel sürüm 60.0.003.c01.01
    özel sürüm tarihi 22-09-2011
  • quote:

yazılım sürüm v60.0.003
    yazılım sürüm tarihi 22-09-2011
    özel sürüm 60.0.003.c01.01
    özel sürüm tarihi 22-09-2011

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben v60 güncelledim ama şu ekrandaki dalgaların rengini nasıl değiştirebilirim madde madde yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartman_06

Arkadaşlar ben v60 güncelledim ama şu ekrandaki dalgaların rengini nasıl değiştirebilirim madde madde yazar mısınız?

Alıntıları Göster
    @necrolic09
    Sorunu nasıl hallettin söyler misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_boy_28

@necrolic09

ovi suite ile pc ye bagla yazılım güncellemeye gel tarama bitince v52~ yazılımı tekrar yükle ye bas yazılım yükleme bitince telefondan güncelle tamamdır ;) bitince bi hard format atsan iyi olur
  • quote:

quote:

@necrolic09

ovi suite ile pc ye bagla yazılım güncellemeye gel tarama bitince v52~ yazılımı tekrar yükle ye bas yazılım yükleme bitince telefondan güncelle tamamdır ;) bitince bi hard format atsan iyi olur

Alıntıları Göster
    Çıkmış mıııı.Offff resmen efsane versiyon olduya.Hiç bir yenilik getirmese bile gönüllerin şampiyonu v60

• quote:

quote:

@necrolic09

Onu denedim ama olmuyor işte, jafla orijinal yazılımı yükledim telefondan baktım yine olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

quote:

@necrolic09

Onu denedim ama olmuyor işte, jafla orijinal yazılımı yükledim telefondan baktım yine olmadı.

Alıntıları Göster
    Mesaj gelip gelmediğini kontrol etmek için güvenlik kodu girme gereksinimi duymamak büyük rahatlıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnux

Mesaj gelip gelmediğini kontrol etmek için güvenlik kodu girme gereksinimi duymamak büyük rahatlıkmış

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben v60 için *#0000# yaptığımda güncelleme yok diyor ama uygulamalar içindeki güncelleştirmelerden kontrol ettiğimde v60 ı görüyor ilginçtir yükle dediğimde bilgisayarla olur telefonla olmaz diyor.. kötü olan ise bilgisayarım sürekli usb den bağlantı hatası veriyor.. var mı bi yorum yapacak ya da öneri sunacak kimse? yardımlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masumdeli -- 7 Kasım 2011; 21:41:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: masumdeli

arkadaşlar ben v60 için *#0000# yaptığımda güncelleme yok diyor ama uygulamalar içindeki güncelleştirmelerden kontrol ettiğimde v60 ı görüyor ilginçtir yükle dediğimde bilgisayarla olur telefonla olmaz diyor.. kötü olan ise bilgisayarım sürekli usb den bağlantı hatası veriyor.. var mı bi yorum yapacak ya da öneri sunacak kimse? yardımlarınızı bekliyorum..

Alıntıları Göster
    yok mu yardımcı olacak kimse? hata kodu 12052 diyor netten aradım bi bilgiye ulaşamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masumdeli -- 8 Kasım 2011; 12:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masumdeli

yok mu yardımcı olacak kimse? hata kodu 12052 diyor netten aradım bi bilgiye ulaşamadım..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende de aynı sorun var bir türlü yükleyemedim. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiser69

dün jaf ile flashladım arkadasın telefonunu. Fate yüklüydü v60 kurdum. Bir kaç sorun çıktı ama hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .BUTTERS STOTCH.

quote:

dün jaf ile flashladım arkadasın telefonunu. Fate yüklüydü v60 kurdum. Bir kaç sorun çıktı ama hallettim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben teli güncelledim 5800 xm ama *#0000# yaptığımda sürüm 60.0.003 olrak görünüyo oldu ama tel ingilzice dil seçenekleri arasında türkçe yok nasıl türkçe yapcaz acaba yardım pls

• quote:

eğer telefonun v52 ise ovi suite ile bilgisayara bağla ovi suite'den v52'yi tekrar yükle sonra *#0000# yapıp güncelle. sorun yüzden doksan dokuz ihtimalle çözülecektir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.