Şimdi Ara

5s 10.3.3 performans tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 8.4.1 sürümünde 5s kullanıyorum. Yüklemek istediğim programlar ios 10 sürümü istediğinden 10.3.3 e güncellemek istiyorum. Yükleyen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük bir hata olur, iyi düşünün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eninde sonunda güncelleme yapmak zorundayız. Kendiniz diyorsunuz kullanmak istediğim uygulamalar mecbur kılıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S'e ios 10.3.2 yükleyip satmıştım, çok stabil ve hızlıydı. ios 10.3.3 de açılış süresi daha da hızlanmış.. ios 11 gelmeden yükleyin. Batarya performansı da ios 9.3.5 sürümünden daha iyi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Mayıs 2020; 20:1:47 >
  • 9.3.5 ten bir gün önce 10.3.3 e geçtim. Bir yavaşlama fark etmedim. Animasyon etkisimi bilmiyorum cihaz daha akıcı gibi. En azından 9.3.5 ten kötü değil. İlk kullanımda bir kaç sorun yaşadım, mesela telefon arama yaparken favori aramalardaki bir numarayı aramadı. Daha doğrusu üstüne tıkladım tepki göstermedi, elle çevirerek arama yaptım. Sonra tekrar denediğim de sorun olmadı.
    Şarj deniyorum. 9.3.5 te 6 saat civarı kullanım alıyordum, şu an şarj %20 de 5 saat 15 dk kullanım var. Sanırım aynı süre veya bir miktar daha düşük olabilir.

• İphone 5S ios 10.3.3

5s 10.3.3 performans tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 22 Temmuz 2017; 22:54:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.