Şimdi Ara

5s verilip z3 almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok temiz 5s cihazım var çiziksiz. Birinde z3 var takaslamayı düşünüyorum ne dersiniz. Ekran büyük diye geçmeyi düşünüyorum açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam kesin gecerim. Z3 kesinlikle 5s ten iyi.

• Kafkef54 K kullanıcısına yanıt
    Geçme bin pişman olursun forumda geçip bir kaç ay sonra yana yana iPhone arayan bir sürü insan var.

• 5s'ten o cihaza geçmek pişmanlıktır bunun bi dünya örneği var forumda
  • Hocam elinizde 6 veya plus olsa tabiki geçmeyin derdim de, bence 5sin de artık ekranı çok küçük kalıyor, z3 de gayet stabil, şarjı iyi ve donanımıyla 6.0, muhtemelen 7.0 da alıp güncel kalıcak bi cihaz, etrafımda gördüm arkadaşların cihazlarına bakarak kesinlikle geçin diyorum, tabi iosa elveda demek de zor. :):)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence takaslamayın
  • Bende de 5S var One M9 veya Z3 Plus'a geçmeyi düşünüyorum ama Z3'le kesinlikle takasa girmem.

• 5S den Z3 e geçilmez z3 ses sorunları var Sesi acayip kısık çıkıyor ayrıca kamera ve fotoğraf kalitesi 5s e göre düşük bence
  • ben zamanında 5S ten Z3c 'ye gecmistim, kullanım rahatligi, bataryasi, hizi, performansi gercekten 10 numara..

ama foto cekim konusunda ve ses kısıklıgı konusundan eksikleri var
  • Çoğunluk takası mantıklı bulmuyor anladığım kadarı ile. Şimdilik askıya alıyorum öyleyse arkadaşlar, çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

• Z3'ün kamerası, ses çıkış gücü 5s'in gerisinde. Z3 ün üstüne Z3+ ve Z5 de çıktı, 3 ay sonra Z6 geliyor. Z3'ün piyasası hızla düşecek. Z3+300 TL olursa takas yapılabilir.
  • Bunu Apple forumunda sorarsanız cevapların çoğu Apple lehine olacaktır. En doğrusu bol bol incelemelere ve yorumlara bakmanız.

Kendim Z2 kullanıyorum, kağıt üstünde Z3 ile aralarında dağlar kadar fark yok. Tablet olarak da iPad Air var ve 5s ile aynı güçte bilindiği gibi.(İşlemci, bellek ve gpu aynı) Z2 hız olarak bariz fark atıyor, inanmayan inanmasın, yalan borcum yok. Ancak Z2'nin kamerası(özellikle ön) kötü. Biraz da fazla ısınıyor. İncelemelerden anladığım kadarıyla Z5 harici Sony telefonlarda kamerada durum böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 13 Ocak 2016; 20:21:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle geçmemelisin.

• bence geç değişiklik olur
  • Aaa ne tesadüf bende de 5s vardı gittim onu birine verip z3 aldım 5 ay tahammül edebildim androide gerisi imzamda.

• Nasıl olsa bildigini yapacaksın hocam. Bende geçmeden önce konu açmıştım, geçme diyenlere aldırış etmeden z3c'ye geçtim 1 haftaya deli gibi satıp kurtulmaya calıstım..

• Geç bence. Ben de iPhone 5'den Xperia Z2'ye geçtim, oh be dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.