Şimdi Ara

6 KASIM 2007 Liverpool - Beşiktaş kaç kaç biter? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
8.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamına rkası dönük.Hakem hata yapabilir.Yani şimdi taç yahu bu.Her maç 6-7 taç yanlış veriliyor.

Adam taç kullandı gol oldu.BJK savunmasının çok dikkatli olması lazım.

Bence Diatta'ya o kadar alf söylendi,ama açıkçası ben beğeniyorum.O paraya daha iyisini asla bulamazsınız.

BJK pas yapamıyor.Umarım fark olmaz....
  • Yahu şu ertuğrulun yaptıklarına bak mehmet sedef i koyar fener maçında burak ı koyar.
    Hakem tacı liverpool a verir golü yedirtir.Defansta inanılmaz hatalar
    ibrahimler birbirine girer
    cisse rakibe asist yapar.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Burda da mı hakem diyorsunuz be yuh!!!

fener maçınıda hakeme bağlamamıştım ben, ancak açık hakem hataları sinirlendiriyor insanı

ikinci golü seyretmemişsin anlaşılan. taç bjk nin olması gerekirken liverpool a veriliyor ve gol geliyor

ayrıca 3 adet aut kararı da yanlıştı, 2 liverpoolun korneri verilmedi 1 de bjk nin hakemler pek iyi değil bu pozisyonlarda

maçı seyretmeden atıp tutma

Hakikaten bizim bu sene hakemden yana hiç şansımız yok...Ya büyü mü var muska mı var, nedir?...

Acele Fenerbahçenin şu büyü ve muska dedektöründen edinmemiz lazım...

Beşiktaşa zaten bu seneyi zehir edecek hakemler.. Yine bi takım oyunlar dönüyo ama konuşursam kesin banlanırım

• liverpool çok kötü bence bayağı kaçırdılar defans çok hata yapıyor P. Crouch'a dikkat etmek lazım
  • Ne oyunlar dönecek ya saçmalamayalım. Marcus Merk hakem, Dünyada tanınmış bir hakem,ayrıca maç silivrisporla gazoz kupasında oynanmıyor, Şampiyonlar Liginde Liverpool la maç yapıyorsun İngilterede. Eğer İstanbulda öyle güzel bir seyirci beşiktaşı destekliyor ve Beşiktaş Liverpool'u yeniyorsa, İngilterede yenen golleride hazmetmek lazım.
    Yapmayın arkadaşlar, Komik duruma düşmeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jermaine723

Adamına rkası dönük.Hakem hata yapabilir.Yani şimdi taç yahu bu.Her maç 6-7 taç yanlış veriliyor.

Adam taç kullandı gol oldu.BJK savunmasının çok dikkatli olması lazım.

Bence Diatta'ya o kadar alf söylendi,ama açıkçası ben beğeniyorum.O paraya daha iyisini asla bulamazsınız.

BJK pas yapamıyor.Umarım fark olmaz....

yalnız taç diyorsun da orta sahadan birbirine atılan bir pas değilki bu,2 pasta gol yaptı adam tacı kullandığı yer 10 metre ileride.
    öyle herşeye olur bunlar olur bunlar demekten vazgeçin oluru var olmazı var...bir taç 10 metre öteden kullanılamaz tacın kimin ayağından çıktığını göremese bile nerden atıldığını görmeliydi,burada hatalı...

ama bahane değil bu,ileri gidiyorlar geri dönemiyorlar,taçta 3 kişi geldi biri tacı atan diğeri topu götürüp ortayı yapan diğeri golü atan...
    yeniliriz dedim ama bu kadar kötü olacağımızı tahmin etmiyordum..ne yaptığını bilmyorlar sahada,birisi Ertuğrul hocaya dış saha maçlarında da alınacak puanların işimize yarayacağını öğretmesi lazım,deplasmanda ikinci maç ikisinde de birbirinden silik oynuyoruz...

• Ne yapıyor bunlar ya.Bu takım bu kadar kötü bir takım değil .Bjk top yapamıyor, sürekli topu kaldırıyor.Yerden oynaması gerekirken.Tanımak imkansız vallahi.

Hakemin karşılıklı iki korner kararı var hatalı.bile mimiklerinden belli etti.

Beyamoun mudur nedir İbrahim e arkadan daldı sarı kart vermedi .. hakem.

Bjk top oynamıyor arkadaşlar .Hücumda çoğalamıyor, birsürü top sekti rakip defanstan alacak bizim adamlar yok.Kötü gidiyor maç.Müdahale etmesi gerekiyor Ertuğrul hoca nın.
  • Beşiktaş yenilirse kızılması biraz saçma olur.Şöyle:

Anfiel Road'da hangi Avrupa takımı öyle kolay kolay çıkabilmiş,ha çıksa güzel olur ama olmayınca da fazla irdelemenin anlamı yok..

2. golde hakem hatası var tamam ama adam orta sahadan taç(!) kullanıyor defans bomboş ; "Hop birader sen ne yapıyorsun burada" diyen yok mu?

İlginç bir ayrıntı..
    Riise ASY'de taç kullandı Galatasaray gol yedi,Anfield'da taç kullandı Beşiktaş gol yedi,enteresan bir şey..

ayrıca şu sopa kılıklı adama kıl oluyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Burda da mı hakem diyorsunuz be yuh!!!

fener maçınıda hakeme bağlamamıştım ben, ancak açık hakem hataları sinirlendiriyor insanı

ikinci golü seyretmemişsin anlaşılan. taç bjk nin olması gerekirken liverpool a veriliyor ve gol geliyor

ayrıca 3 adet aut kararı da yanlıştı, 2 liverpoolun korneri verilmedi 1 de bjk nin hakemler pek iyi değil bu pozisyonlarda

maçı seyretmeden atıp tutma

hakem haklı mı dedim! gayet de izliyorum maçı ezile ezile oynuyor bjk.. yalan mı! gerçekleri saklayacaksak tamam aynen devam hakem hatalı devam edin. hatasız demedim zaten, hem de 2 hata hem taç bjk nın hem de yerinde kullanılmadı of of ulusoy istifa!!!

• Beklediğim gibi oldu..Aynı İnönü deki manzara devam..Adamlar yine tek pas ile geçiyor o.sahamızı

Zaten ilk maçtan sonra kenidimiz kandırmıştı çoğu kişi..Liverpol ile biz 10 maç yapsak 7 sini liverpol alır.Bu kadar net bu kadar açık...
    Artık kaybedecek birşey imiz yok ! .Hugian kesinlikle oyuna girmeli Sedef'in yerine..Zaten 11 de başlamalıydı..
    Hatta 3lü savunmaya dönüp Rico yu oyuna almak lazım...

Porto maçları önemli oldu artık..Porto-Marsilya durumu nedir ??

quote:

Orjinalden alıntı: GunsL1ngeR

eğlence 15 dakika sonra kaldığı yerden devam

Ne eğlencesi kardeşim

• quote:

Orjinalden alıntı: Me®t Guven

Ne oyunlar dönecek ya saçmalamayalım. Marcus Merk hakem, Dünyada tanınmış bir hakem,ayrıca maç silivrisporla gazoz kupasında oynanmıyor, Şampiyonlar Liginde Liverpool la maç yapıyorsun İngilterede. Eğer İstanbulda öyle güzel bir seyirci beşiktaşı destekliyor ve Beşiktaş Liverpool'u yeniyorsa, İngilterede yenen golleride hazmetmek lazım.
    Yapmayın arkadaşlar, Komik duruma düşmeyin

Eğer bana diyorsan ben türkiye ligi için konuştum
  • quote:

cismin ne senin ona göre küfür edim
  • Ulan şerefsizlik yapmayın be. Başka takımların yenildiği maçlarda laf atmak için elinizde geleni yapıyorsunuz. Yazık ya valla yazık. Gidin kendi takımınızın konularında konuşun. Böyle bir anlayış olmaz ya.
    İngilizlerle savaşşsak siz gider onların tarafını tutarsınız. Sösüm sana ve senin gibi başka takımların yenilgisine laf atanlara. Beşiktaşlı insanlarda var böyle. Ayıp ulan valla ayıp. Utanıyorum a.q Sırf bunun için konu açıcam zaten. Ağız tadıyla kendi takımım hakkında yazılanlara bakamaz oldum ya. Moderetörlere şikayet amaçlı bir konu açıcam biri dur desin şuna artık. Forummu, birbirine laf atma topiğimi belli değil. Boku çıktı valla. Biraz yazmayı bırakında düşünün. "Ben napıyorum ya" diye. Aslında kusura bakmayın ben yanlış zamanda yaşıyorum. Herkesin kardeşçe yaşadığı zamanda yaşamam gerekiyordu. Kusura bakmayın... Tiksiniyorum

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: aliss

quote:

cismin ne senin ona göre küfür edim

Aman hocam fake mi veletmi ne olduğu belli olmayan birine küfür edipte boşuna ceza yeme. Bırak kendi kendine eğlensin çocukçağız
  • quote:

Orjinalden alıntı: half life

Ulan şerefsizlik yapmayın be. Başka takımların yenildiği maçlarda laf atmak için elinizde geleni yapıyorsunuz. Yazık ya valla yazık. Gidin kendi takımınızın konularında konuşun. Böyle bir anlayış olmaz ya.
    İngilizlerle savaşşsak siz gider onların tarafını tutarsınız. Sösüm sana ve senin gibi başka takımların yenilgisine laf atanlara. Beşiktaşlı insanlarda var böyle. Ayıp ulan valla ayıp. Utanıyorum a.q Sırf bunun için konu açıcam zaten. Ağız tadıyla kendi takımım hakkında yazılanlara bakamaz oldum ya. Moderetörlere şikayet amaçlı bir konu açıcam biri dur desin şuna artık. Forummu, birbirine laf atma topiğimi belli değil. Boku çıktı valla. Biraz yazmayı bırakında düşünün. "Ben napıyorum ya" diye. Aslında kusura bakmayın ben yanlış zamanda yaşıyorum. Herkesin kardeşçe yaşadığı zamanda yaşamam gerekiyordu. Kusura bakmayın... Tiksiniyorum

quote:

Futbolla başka şeyi karıştırma. Bunların ne alakası var elin İngiliziyle ne savaşayım saçma sapan konuşma. bu bir spor ve beşiktaş rakibim ben de kaybetmesini istiyorum. ne yani vatan hainimi oldum ?

bu arada eğlence başladı

• Eğer bjk bu oyunla devam edip 2-0 la kurtulursa çok iyi.

Yolunda gitmeyen bişeyler var sahada.Sanki bir kan değişikliği olayı değiştirir mi diye düşünmeden edemiyor insan.

Adamlar çok boş alan buluyor. Biraz pres gerekiyor kontrollü şekilde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadrazzam

Yahu şu ertuğrulun yaptıklarına bak mehmet sedef i koyar fener maçında burak ı koyar.
    Hakem tacı liverpool a verir golü yedirtir.Defansta inanılmaz hatalar
    ibrahimler birbirine girer
    cisse rakibe asist yapar.

Yaa valla yazmayayım ama ne kadar çok pusuda bekleyen varmışşş .İlk hatada yerden yere vurmalar lar falan..OLmuyor ama ... Tamam Cisse pası verdi ama şanssızlık işte bu kadar basit..10 yılda 1 olur öyle olay..
    Ertuğrul Hocanın Sedef'i oynatmasına da kimse karışmamaz..Hee iyi olmadı böyle pat diye oynatması ama tercih meselesidir.. Hem sanki Sedef berbat oynamış gibi yazıyorsunuz !! Bence kendi durumuna göre gayet iyi idare ediyor oyunu.. Ama çıkması lazım ve Hugainin girmesi lazım artık goller lazım...

• quote:

Futbolla başka şeyi karıştırma. Bunların ne alakası var elin İngiliziyle ne savaşayım saçma sapan konuşma. bu bir spor ve beşiktaş rakibim ben de kaybetmesini istiyorum. ne yani vatan hainimi oldum ?

bu arada eğlence başladı

yenilmesini istemekle terbiyesizlik yapmak farklı şeyler arkadaşım.
    bende yenilmenizi istiyorum ama bir kez bile gelip böyle basitlikler yapmadım...
  • porto 1 marsilya 1 dk.50
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

bu arada eğlence başladı

yenilmesini istemekle terbiyesizlik yapmak farklı şeyler arkadaşım.
    bende yenilmenizi istiyorum ama bir kez bile gelip böyle basitlikler yapmadım...

nerede terbiyesizlik yaptım arkadaşım
    bu biiir şu ikiii demek mi terbiyesizlik
    nasılki okulda feneri gs yi yendiğinizde arkadaşını kızdırıosan bu da aynısı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.