Şimdi Ara

6 KASIM 2007 Liverpool - Beşiktaş kaç kaç biter?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
8.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 Kasım 2007'de Anfield Road'da oynanan maç sizce kaç kaç biter.

Beşiktaş bir puan koparabilir gibime geliyor.

• 6 Kasım

Şakacı şey seni

6-0 biter demeyemi getiriyorsun ?
  • maşallah seri üretime geçtin sende saniyenin 1000 de 1 inde bir topic
    hayırlısı ile güzel sonuç alıcaz ordanda kapalı oynarsak durumumuz vahim ama demekki liverpool yenilmeyecek bi takım değilmiş ordada yenersek süpriz olmaz diye düşünüyorum ama ne olursa olsun kaybetmememiz gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

6 Kasım

Şakacı şey seni

6-0 biter demeyemi getiriyorsun ?

Yok yahu aklımın ucundan bile geçmedi öyle birşey demek.

İnsallah en az 1 puan kopartırsınız dolayısıyla da Liverpool'u tamamen saf dışı bırakırsınız bu yarıştan.

Ondan sonra da ver elini 2.lik için yarış.

Rastgele!
  • Hadi ordan fake.
  • profilini görelim Manero
  • Ne alaka?

quote:

Orjinalden alıntı: turbott
    profilini görelim Manero
  • çok mübarek bir günde oynanacakmış maç

Liverpool'un 3 maçlık galibiyet serisine başlayacağı ilk maç olacağını tahmin ediyorum

skor tahmin:2-0
  • o bu degilde FENERBAHCE İNTERİ ,BEŞİKTAŞ'DA LİVERPOOL U KIZDIRDI benden söylemesi
    ama İnsallah oralardanda puanlar cıkarırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

çok mübarek bir günde oynanacakmış maç

Liverpool'un 3 maçlık galibiyet serisine başlayacağı ilk maç olacağını tahmin ediyorum

GEÇMİŞTE ÖRNEKLERİ VAR KARDEŞİM CHEALSE:0-2:BEŞİKTAŞ KOLAY MAÇ OLMUCAK AMA GALİBİYET NEDEN OLMASIN EN AZ BERABERLİK DİYORUM
    BİZ İNANDIK SİZDE İNANIN SENİN BU KÖTÜ YORUMUNA BENDE İNTERDE İNTERİN FENERE EN AZ 3 SALLIYACAĞINI SÖLERDİM AMA KAZANSIN İSTİYORUM BİZ İNÖNÜDE KAZANDIK NEDEN TEKRARLANMASIN
  • inş. berabere felan kalırız ama zor gibi liverpool 1 puanda artık kazanmaktan başka çareleri yok çünki..
  • liverpool için devam tamam maçı üstüne birde anfield road

hani kimsenin gitmek istemeyeceği bir stadyumdur şu zamanda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

quote:

GEÇMİŞTE ÖRNEKLERİ VAR KARDEŞİM CHEALSE:0-2:BEŞİKTAŞ KOLAY MAÇ OLMUCAK AMA GALİBİYET NEDEN OLMASIN EN AZ BERABERLİK DİYORUM
    BİZ İNANDIK SİZDE İNANIN SENİN BU KÖTÜ YORUMUNA BENDE İNTERDE İNTERİN FENERE EN AZ 3 SALLIYACAĞINI SÖLERDİM AMA KAZANSIN İSTİYORUM BİZ İNÖNÜDE KAZANDIK NEDEN TEKRARLANMASIN

sen de söyleyebilirsin hakkın çünkü raahat ol gönlünden geçtiği gibi söyle 3 atsın size Inter de

taklit yapıp kazanmanızı istiyorum mu diyeyim eğer samimiyetime inanıcaksanız kazanın diyeyim burdan klavye üzerinden.

Ama istemiyorum.

• Allah kolaylık versin demekten başka birşey aklıma gelmiyor. Liverpool hani sağı solu belli olan bir takım olsa bir yorum yapacağım ama adamlar Anfield Road'da azıyorlar.
    Şaka bir yana Beşiktaş'a orada üstün bir kondisyon, insanüstü bir mücadele ve bolca da şans gerekiyor. Bence tek avantajı Liverpool'un puan kazanmak zorunda olması. Ters tepme olasılığı da olabilecek bir maç diyorum. Umarım top Beşiktaş'ı sever.

@turbott
    Yemezler dostum, yazdığın tarihle birilerine mesaj gönderdiğin açık.
    Ama bu gece kalbimiz onlarla

• Fenerliler daha temkinli yorum yapıyor artık.5-6 olur diyenler nerde?

Bu galibiyetin şans olmadığını orda göstermemiz gerek.En azından beraberlik çıkartmalıyız.
  • İnş Beşiktaş en az 1 puanla döner
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

quote:

sen de söyleyebilirsin hakkın çünkü raahat ol gönlünden geçtiği gibi söyle 3 atsın size Inter de

taklit yapıp kazanmanızı istiyorum mu diyeyim eğer samimiyetime inanıcaksanız kazanın diyeyim burdan klavye üzerinden.

Ama istemiyorum.

Sercan kazanmanızı istemiyor. Kapatın dükkanı tamam dağılın.

• quote:

Orjinalden alıntı: Manero

Fenerliler daha temkinli yorum yapıyor artık.5-6 olur diyenler nerde?

Bu galibiyetin şans olmadığını orda göstermemiz gerek.En azından beraberlik çıkartmalıyız.

Şu cümlene Bazı Fenerliler diye başlasaydın daha iyi olacaktı. Zira ben sezon başından beri Beşiktaş'ın iyi mücadele ettiğini söylüyordum. Ama itiraf etmeliyim ki dünkü maç için en fazla beraberlik alır diye düşünüyordum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Manero

Fenerliler daha temkinli yorum yapıyor artık.5-6 olur diyenler nerde?

neden illaki FB lileri vurguluyorsun GS liler den çok mu kankan var?
  • ben beşiktaşın , liverpoolu bir kez daha yenebileceğine inanıyorum. İlk maçtada yeneceğimize inandım ve bunu başardık. Bu başarıyı neden tekrarlamayalım?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.