Şimdi Ara

6 KASIM 2007 Liverpool - Beşiktaş kaç kaç biter? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
8.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bırak Beşiktaşın yenileceğini temenni edenleri bir tane beşiktaş fark yer diyen gs'li göster.İlla kankam olması gerekmiyor.

quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07
    quote:

Orjinalden alıntı: Manero
    Fenerliler daha temkinli yorum yapıyor artık.5-6 olur diyenler nerde?
    Bu galibiyetin şans olmadığını orda göstermemiz gerek.En azından beraberlik çıkartmalıyız.

neden illaki FB lileri vurguluyorsun GS liler den çok mu kankan var?

• futbol bu hersey olur ya unutmayalım chelsea macındada herkesde aynı dusunce vardı ama sonuc 2-0
    ins kazanırız
  • Liverpool'un 2 yada 3 farklı galibiyet alacağını düsünüyorm.
  • Torres oynarsa bjk isi çok zor...
  • Allah Bilir.
  • aptal hatalar yapmazsak ve l.pool yine böyle oıynarsa en az beraberlik diyorum ben alabiliriz
  • Çok sakat bi tarih Allahtan Gs nin maçı yok o gün
  • sarı kırmızılı bir takım olmadığına göre her sonuç çıkabilir bu maçtan
  • 3-1
  • Kale arkalarındaki çılgın İngilizlerin ''Yeeeeeeeeaaaaaaaaaahhhh!'' haykırışlarını duyar gibiyim. 3-0 biter.
  • quote:

Bırak Beşiktaşın yenileceğini temenni edenleri bir tane beşiktaş fark yer diyen gs'li göster.İlla kankam olması gerekmiyor.

ben sana dedim ki illaki FB liler diyorsun, "Beşiktaşın fark yiyeceğini savunanlar" desen sadece birşey olmaz ama illaki FB lilere söylüyorsun.. al bak sana birkaç kişi aldım hem sadece GS li değil aralarında BJK li olanda var..

quote:

Orjinalden alıntı: irish

Bu futbolla gol atması imkansız. Bir gol yerse 3-4 olur...

quote:

Orjinalden alıntı: aliss

pozisyon bulamayabiliriz

quote:

Orjinalden alıntı: ömer ortaköy

marsilya maçından sonra ümidim kalmadı 4-1 liverpool

quote:

Orjinalden alıntı: _uMaY_

Beşiktaşlı olarak objektif oluyorum ve

BJK 0-4 Liverpool

diyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: LsR

3 veya 4 tane sallayabilir LIVE

quote:

beraberlik bile imkansıza yakın

quote:

uefa'ya kalırsak mucize olur.

quote:

Orjinalden alıntı: mlh07

0-2+

quote:

Orjinalden alıntı: fox_w

Liverpool Marseilya ' ya yenildi. Liverpool bu gazla gelir ; Beşiktaş'a 10 tane atar

quote:

Orjinalden alıntı: YGK

4-1 liverpool

quote:

Orjinalden alıntı: header

Antreman maçı olucak gibime geliyo...trabzondan bile 2 tane yiyosak

quote:

Orjinalden alıntı: murat aksu

Malesef 3-4 tane yeriz...

• Beşiktaş orda da koyarsa inglizlerin suratını görmek lazım
  • fenerlilerinkinide
  • quote:

quote:

Bırak Beşiktaşın yenileceğini temenni edenleri bir tane beşiktaş fark yer diyen gs'li göster.İlla kankam olması gerekmiyor.

ben sana dedim ki illaki FB liler diyorsun, "Beşiktaşın fark yiyeceğini savunanlar" desen sadece birşey olmaz ama illaki FB lilere söylüyorsun.. al bak sana birkaç kişi aldım hem sadece GS li değil aralarında BJK li olanda var..

quote:

Orjinalden alıntı: irish

Bu futbolla gol atması imkansız. Bir gol yerse 3-4 olur...

quote:

pozisyon bulamayabiliriz

quote:

Orjinalden alıntı: ömer ortaköy

marsilya maçından sonra ümidim kalmadı 4-1 liverpool

quote:

Orjinalden alıntı: _uMaY_

Beşiktaşlı olarak objektif oluyorum ve

BJK 0-4 Liverpool

diyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: LsR

3 veya 4 tane sallayabilir LIVE

quote:

beraberlik bile imkansıza yakın

quote:

uefa'ya kalırsak mucize olur.

quote:

Orjinalden alıntı: mlh07

0-2+

quote:

Orjinalden alıntı: fox_w

Liverpool Marseilya ' ya yenildi. Liverpool bu gazla gelir ; Beşiktaş'a 10 tane atar

quote:

Orjinalden alıntı: YGK

4-1 liverpool

quote:

Orjinalden alıntı: header

Antreman maçı olucak gibime geliyo...trabzondan bile 2 tane yiyosak

quote:

Orjinalden alıntı: murat aksu

Malesef 3-4 tane yeriz...

aman tanrım nolmuş burda

• Çünkü konuyu açan fake Fenerliydi bu nedenle söyledim.Gs'lı olsa yine derdim diğer konuda aranızda 1-2 sağlam yorum yapanlarda olmamış değil.

quote:

Beşiktaş yenecek bak Ramazan günü oruçlu oruçlu içimden geçti

Genelleme yapmamak lazım ama buraya alıntı koyarak olacak iş değil.O konudaki diğer yorumlarımı oku istersen.O konuda fark olur diyenlerin çoğu hangi takımlı akabinde rövanş topiğini intikam topiği gibi açan kişi hangi takımlı? Şimdi bir fenerli sen varsın diye hakkını teslim etmemek olmaz tabi.

quote:

quote:

• quote:

Çünkü konuyu açan fake Fenerliydi bu nedenle söyledim.Gs'lı olsa yine derdim diğer konuda aranızda 1-2 sağlam yorum yapanlarda olmamış değil.

quote:

Genelleme yapmamak lazım ama buraya alıntı koyarak olacak iş değil.O konudaki diğer yorumlarımı oku istersen.O konuda fark olur diyenlerin çoğu hangi takımlı akabinde rövanş topiğini intikam topiği gibi açan kişi hangi takımlı? Şimdi bir fenerli sen varsın diye hakkını teslim etmemek olmaz tabi.

quote:

quote:

Bencede genelleme yapmamak lazım. Yazarken iyi düşünmek lazım,birkaç fanatiğin yüzünden tüm FB GS BJK
    taraftarlarını aynı kefeye koymamalıyız.

• quote:

Çünkü konuyu açan fake Fenerliydi bu nedenle söyledim.Gs'lı olsa yine derdim diğer konuda aranızda 1-2 sağlam yorum yapanlarda olmamış değil.

quote:

quote:

quote:

manero sen benim demek istediğimi anladın sonuçta hani FB liler yerine öyle düşünenler deseydin daha yerine giden bir laf olurdu diye düşünüyorum çünkü yenileceğini savunan GS'liler ve BJK liler de az sayıda değil hem ben inter maçından önce söylenen laflarıda biliyorum bunlar yine biraz daha normal/insaflı yorum yapmışlar (malum şahıs bile)..

hem sen 1 tane GS'li istemedin mi gösterdim ben kazandım

• Liverpool maçı kazanmak zorunda.BJK'nin bir beraberlik almasını isterim.

Ama bana gre Liverpool 2 farklı bir galibiyet alabilir.....
  • 1-0 olsun bızım olsub
  • ben kazanmasına ihtimal vermiyorum beşiktaşın.(kırmızı kart vs olmaz normal sürerse maç)
    umarım puan çıkarır ama bn beşiktaşı sevmediğimi düşünüyodum ama liverpoolu yenince çok mutlu oldum bordonun galatasarayı yenmesi kadar nerdeyse
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.