Şimdi Ara

6 KASIM 2007 Liverpool - Beşiktaş kaç kaç biter? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
8.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugünleride gördük
  • Ayrıca; akgelesercan senin antuya üye olduğunuda düşünüyorum.

antuda Bjk Liverpool maçı için 13 ayrı topik olması ve Bjk Liverpool maç topiğinin 120 sayfa olması varya anladın sen onu

Çok hoşuma gidiyor nasılda yiyorsunuz orda birbirinizi
  • Vallaha koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak biraz umutsuzum.. Bunu belirtim.. Bana kalırsa Hüsran olur gibi geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: heihachimihima

3-1 yada 4-1 beşiktaş alır siz hiç merak etmeyin. yeterki hakem sahamızdaki gibi yönetsin marsilyadaki gibi değil. eğer bir hakem faciası daha yaşamazsak liverpola orda fark atarız.

• Şİmdi Liverpol maçı için burada mı tartışacağız ??? Yoksa yine 10 tane topic mi açılacak ? Bıktım yaaa nereye yazacağımı şaşırdım
  • kesin bi skor yok bikac haftaya liverpool bjk'a fark atar derdim ama live son haftalarda öLü gbi gelen giden puan aLıyo bjk en kötü bi beraberlik aLırsa süpriz flan oLmaz
  • biraz abartmışın 4-1 filan imkansız
    quote:

Orjinalden alıntı: Eka01

quote:

Orjinalden alıntı: heihachimihima

3-1 yada 4-1 beşiktaş alır siz hiç merak etmeyin. yeterki hakem sahamızdaki gibi yönetsin marsilyadaki gibi değil. eğer bir hakem faciası daha yaşamazsak liverpola orda fark atarız.

• iki şerefli,onurlu haysiyetli takımın mücadelesi.kaliteli bir hakem.sahada sadece futbol olucak.şerefsizlerin kirli elleri değil.kaybetsekte mücadele edecegiz.biz beşiktaşız çünkü.
  • fenerlix07
    Yüzbaşı

25 Ekim 2007; 13:11:29

--------------------------------------------------------------------------------

liverpool için devam tamam maçı üstüne birde anfield road

hani kimsenin gitmek istemeyeceği bir stadyumdur şu zamanda...

Dostum ona bakarsan İnönüde kimsenin gelmek istemedigi bir stad taaaa liverpoldan sadece besıktas taraftarı icin bilet arayan insanlar var hatırlatırım bir orda Chealse ye devirdik Fener mancashter ı niye yine Liverpol u yenmeyelim ki bizler inanıyoruz!!!!

• Şimdi maçı buradamı tartışıyoruz ??
  • Liverpool kazanır diye düsünüyorum.
  • Umarım Bjk oradan bi puanla döner, ama liverpool'un şiddetle 3 puana ihtiyacı var. Ben tek farklı liverpool galibiyeti ya da beraberlik olur diyorum.

Fb Psv maçıda berabere bitecek bence. Bizim de Helsinborg'u mutlaka yenmemiz lazım...

Tüm takımlarımıza başarılar...
  • Ben kısaca hesap yaptım.Bugün kaybedecceğiz % 90 ..Fark yemezsek sevinirim..
    Porto nun kesin puan kaybetmesi lazım bugün.. Yenerse bizde veda ederiz..
    Şimdi hesaba göre ;
    biz kalan 2 maçı da kazanırsak 9 puan oluyoruz
    Porto da 1 puan + 0 + 0 aldınmı 6 da kalıyor
    Marsilya ; 1+1+0 ile 9 oluyor
    Liverpol da 3+1+3 ile 8 oluyor..

Buna göre ilk 2 deyiz Liverpol Uefa ya Porto da eleniyor Tabi biz Porto yu yenebilirmiyiz bilemem ? Bu maçtan daha zorlu olacak Porto maçı , çünkü burada yenilirsek kimse kızmaz ama Porto ya kaybedersek...

• burdaki liverpool maçındada yazmıştım. aklınıza yenileceğimiz fark yiyeceğimiz gibi negatif düşünceleri sokmayın.nasıl burda liverpool ezildiyse oradada gayette normal olarak yenilebilir. kaldıki Türk takımları bunu ilk defa yapmış olmayacak. yani sürpriz bir sonuç olmayacak bjk nın yenilmesi. puan yada puanlar alması ise en büyük temennimdir.
  • zor,çok zor maç.liverpool'un kendi sahasında olması,ve galibiyetten başka şansının olmaması,umutları azaltıyor.

ilk dakikalarda bir gol bulup,iyi kapanabilirse şansı olabilir.tersinde herhangi bir skorla liverpool kazanır gibi görünüyor.sanırım bjk porto maçını çok arayacak ilerleyen günlerde.
  • Bir Galatasaraylıyım ama Beşiktaş ve Fener'in canı gönülden yenmesini istiyorum biz Türk insanıyız,adamlar orda gs-fb-bjk geliyo diye bakmıyo Türk geliyo diye bakıyo ve everton taraftarıda belki maça gidiyodur
    Biz de böyle düşünmeliyiz,zaten ülke puanımız içler acısı 1-2 sene daha bişi yapamassak ş.ligine katılamıyacaz.

Bi de destek yapalım

KARTAL GOL GOL GOL
  • Valla ben de Beşiktaş' lıyım ama bu akşamki maç için son derece ümitsizim. En az iki farkla yeniliriz gibi geliyor bana. İnşallah yanılırım da en az bir puan alırız...
  • bu moralle fark yemezsek iyidir
  • Beşiktaş devircek liverpool u
  • Beşiktaş a başarılar.
    Orada kolay olmayacak.Bir puan işe yaramaz galiba.Ama belli olmaz anlık bir oyun tutturursa alabilir bile maçı. Çünkü futbolda günündeysen işi bitiriyorsun.
    İnönüde ki maç için de aynı düşünmüş ve yazmıştım Umarım bu akşam da başarılı olur bjk.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.