Şimdi Ara

6 senelik üyeliğinmin sonunda yapilan teklif nasıldı sizce??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 sene sonra kapatın dedim aboneliğimi..Verilen teklif tüm kanalları açalım 17.5 tl ödeyin dediler teşekkür ettim ve sona erdi an itibari ile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm kanallar 17,5 TL. Doğrusu bunu kampanya olarak sunsalar peynir ekmek gibi satar ama sizin reddetme durumunuzu anlıyorum bir noktadan sonra bedava bile verseler istemiyor insan. Çünkü güven sarsılıyor telefonda yetkili başka bir şey söyler fatura başka. Ondan sonra anlat anlatabilirsen derdini...
  • 10 tl tum kanallar acik..

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    İyimiş ama 1 tl bile dese olmazdı artık

• ben 6 yıldır dsmart kullanıyorum şunu söyleyebilirim hemen hemen hiç bir problem yaşamadım gerek fatura gerekse tv yayını olsun sözleşme ne ise aynısı uygulandı hiç bir problem yaşamadım
  • karabil07 K kullanıcısına yanıt
    bende 4.yılın içindeyim. taahhüt ettikleri herşeyi zamanında yaptılar. memnunum d-smarttan. fiyatlar makul
  • Üste para mı verecekler anlamıyorum. en uygun platform d-smart şu anda.
  • bütün kanallar açık bedava :D
  • Dsmart iyidir bütün kanallar hd. Hele belgesel kanallarındaki viasat yokmu sırf onun yayınlarını izlemek için bile alırım.

• arkadaşlar mega paket 8 yıllık üyeyim şuan 12 aylık taahhütlü 24.00tl. ödeyeceğim siz hangi pakettesiniz ya?
  • cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Hocam taahhüt yaptırmadıysanız henüz iptal edin deyin düşüyolar.15 17 ye alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Hocam taahhüt yaptırmadıysanız henüz iptal edin deyin düşüyolar.15 17 ye alırsınız.

Düşmediler çok uğraştılar ne yazıkki düşüremedim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

arkadaşlar mega paket 8 yıllık üyeyim şuan 12 aylık taahhütlü 24.00tl. ödeyeceğim siz hangi pakettesiniz ya?

Hocam, paketiniz Sinema+Dizi+Spor (HD) olan mı? bu ise rakam çok iyi, 6-7 yıllık üyeyim ve hafta sonu yeniledim, 41 TL'ye :( cayma süresi dolmadan vaz geçeceğim eğer paketlerimiz aynı ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

arkadaşlar mega paket 8 yıllık üyeyim şuan 12 aylık taahhütlü 24.00tl. ödeyeceğim siz hangi pakettesiniz ya?

Hocam, paketiniz Sinema+Dizi+Spor (HD) olan mı? bu ise rakam çok iyi, 6-7 yıllık üyeyim ve hafta sonu yeniledim, 41 TL'ye :( cayma süresi dolmadan vaz geçeceğim eğer paketlerimiz aynı ise.

Merhaba belgesel ve ulusal kanal paketi istedim sinema+dizi+spor istemedim çünkü izlemiyorum internette sürekli yeni v e güncel filmleri izlerim. Şuan bu şekilde 19.00tl.ye düşürtebildim, bence sen hemen cay bu bedel 41tl. çok yüksek bence tivibu iptv ye geç aylık 22.00tl.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.