Şimdi Ara

60.000 TL'ye kadar araç tavsiyesi (2-3 araç arasında kalındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Astra J aracımı satıp/takasa verip;

- 2013 1.6 elegance (eco + otomatik + beyaz) Hata: kaput boyalı 3.500 TL hasar kaydı var. Başka kusuru yok.
    ya da
    - 2011 ve üstü bir skoda octavia'mı alsam bilemedim.

Civic donanım olarak gayet tatmin edici. Ankara soğuğunda koltuk ısıtmaları parayla satın alınamayacak özelliklerden bir tanesi.

Ama skoda daha bir kaliteli daha bir oturaklı duruyor.

Ancak skodanın otomatik ve dizeli düşük km'de sıkıntısızı 70.000 TL den başlıyor.
    Bununla beraber
    Citroen 2012 ve sonrası C4 HB' beyaz + oto + dizel' de alınabilir. (bagaj küçük)

Benim için burada önemli olan kriterler şu şekilde,

- Otomatik vites
    - Minimum Honda Civic kadar bagaj (410 lt sanırım)
    - Dizel ya da Orj. LPG

Aslında Civic çok cazip duruyor ama bu aracı alarak hata yapar mıyım ?

• superb alın çok daha kaliteli temiz düşük km bulursunuz 2009 falan
  • Sıfır civiclerde indirim var 57 bin liradan başlıyor fiyatları .
  • Audi a6,skoda süperb,BMW 520

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kötü seçenek civic bence gerisi alınabilir.
  • Kalite ve sorunsuzluk konusunda honda ve toyota gayet iyidir. Eğer bütçenize göre cvt şanzımanlı toyota corolla bulabiliyorsanız sizin için en uygun tercih o olacaktır. İkinci seçenek olarak hasar kaydı olmayan bir honda civic elegance otomatik bakabilirsiniz. Scoda bu araçlar karşısında o kadar da kaliteli bir araç değil. 2.5 yıldır honda civic kullanıyorum bu güne kadar araçta herhangi bir arıza meydana gelmedi. Yıllık bakımlarını yaptırın yeter. Aracın hareket eden aksamında genelde arıza ile karşılaşılmıyor. Kalite denilen olay ön göğüslükte kullanılan malzemeden ibaret değildir.

• RoMeOkTaY kullanıcısına yanıt
    Siz aracı kaça veriyorsunuz alıcısı olalım

• Arkadaşlar öneri ve fikirler için teşekkür ederim. 2-3 haftalık bir süre bekletebilirim araç alım için. O yüzden çok ince eleyip sık dokumam ve minimum hata ile bu alımı yapmam gerekiyor.
    Burada da desteğiniz önemli.

@osmanbardak
    SuperB fiyat olarak biraz aşıyor hocam. bulamadım 60 bin tl ye
    @ccc123
    Audi A6 minimum 70.000 TL (2008 ve üstü ve en düşük km 160-170binTL)
    BMW 520 250000km 2 parça değişen bel altı boya 60.000 TL 2005 model
    @Technotronic
    Civic'te minimum elegance donanımını istiyorum üstadım. O yüzden fiyatlar biraz farkediyor maalesef.
    @Acil Stop
    CVT şanzımanlı bir model bulamadım hocam :(
    @CorsaD
    Üstadım aracı 42.000 TL'ye bırakacağım.
    Astra J 2010 model 1.6 LPG Enjoy. Sunrooflu. 113000 km (sol arka kapı değişti ve sol çamurluk boyandı)
  • Sahibinde.com üzerinde cvt şanzımanlı corolla bulunabiliyor. Örn.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-hatasiz-2013-model-16.000-km-de-coralla-203359215/detay

Diğerler modelleri de araştırıp bütçenize uygun bir tanesini seçebilirsiniz. Toyota ve honda'dan pek pişmanlık yaşamazsınız.

• dsgli araba hele hele garantisiz aman aman kardeş şanziman kronik arizali adamin ciğerini sökerler.vw grubundan ikinci elde otomatikte uzak durun alacaksaniz manuel alin.
    civic hasar kayitli ve çok pahali yazik yani dizel otomatik istiyorsaniz:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-hatasiz-dizel-otomatik_solcar-exclusive_1962-den-bugune-218232121/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 21 Temmuz 2015; 11:04:53 >
  • Arkadaşlar gidişat Citroen C4 ama, bakalım. Confort Plus ve Exclusive donanım seçeneği arasında kaldım. ve 2. el mi ? sıfır mı ona karar veremiyorum
  • hocam heralde otomatik bakıyosunuz c4 az yakar ama şanzımanı bi araştırın sanki 2 vitese geçişte çok hissettiriyo eleştirileri okumuştum forumda.

manuel alacaksanız o paraya titanyum focus veya elite i30 düşünün
  • he_man kullanıcısına yanıt
    üstadım,
    otomatik şanzumanı hissettiriyor ancak (benim için problem değil çünkü 8 senedir manuel kullanıyorum) sorunsuz bir şanzuman. teknik sorun çıkarmıyor. 72,900 sıfır fiyat veriyorlar
  • Beyler son olarak 2. el bir C4-Confort Plus 2012 modelinde karar kıldım. araç fiyatı 51.500 TL. (41000 km'de) sıfır hata. (beyaz ve otomatik)
    Bence fiyat performans aracı. Sizce bu iyi bir seçim midir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.