Şimdi Ara

60 bine kadar temiz araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Astra sedan
    Toyota corolla
    Honda civic
    Focus sedan
    Vw jetta
    Vw passat.
    Diğer öneriler:
    Roka salatasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    Hocam dün forumda üyenin biri çürüyen wolksvagen videosu attı ve araba golftü. Bunlar da üretim hatası var , videoyu izlemenizi tavsiye ederim. 2.veya 3. sayfada bulabilirsiniz.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-2012-1.6-dizel-focus-sedan-330564411/detay/

Düşünürseniz ulaşabilirsiniz kendi aracım.

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    içlerinden en çok işime gelen focus da lanet gelsin bulamadım bir türlü kafama yatan
  • IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    çürümeden bahsettiğin benim attığım 11 model golfte mi acaba . attığınız araç güzel ancak dizel bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: ozgun_izmirli35

comfort orta paket oluyor sanırım cruize control falan da yok galiba. ve 60 bine golf 7 olmuyor 6 ya mı yönelmek lazım

2011 model civarı Golf 6 1.6 TDi Highline almalısın o halde. Hız sabitleyici vs mevcut. O paraya temizleri var. Ederi ile 24 saatte satılır. Highline daha hızlı gider konforlu ve donanımlıdır.

comfortline 2 günde highline 24 saatte satılır diyorsunuz. Garantisi var mi? Aracı alıp satmaya karar verdikten sonra ederi fiyat belirleyip satamazsak siz alacak misiniz?

• Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    güzel araç hocam ancak dediğim x smart bakıyorum focus için sony sistemli ve park asistanlı
    Eyvallah hocam. X paket piyasada cok az. Kolay gelsin

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-boyasiz-2011-golf-1.6-tdi-highline-80.000-km-beyaz-297584121/detay
    misal bu mu hocam mesela yarın gidip bakılır mı buna

Mesajla tramer sorgula temizse gayet iyi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

comfort orta paket oluyor sanırım cruize control falan da yok galiba. ve 60 bine golf 7 olmuyor 6 ya mı yönelmek lazım

2011 model civarı Golf 6 1.6 TDi Highline almalısın o halde. Hız sabitleyici vs mevcut. O paraya temizleri var. Ederi ile 24 saatte satılır. Highline daha hızlı gider konforlu ve donanımlıdır.

comfortline 2 günde highline 24 saatte satılır diyorsunuz. Garantisi var mi? Aracı alıp satmaya karar verdikten sonra ederi fiyat belirleyip satamazsak siz alacak misiniz?

Ederi fiyat olursa sıkıntı yok. Son aracımı 2 saat içerisinde Sattım

Olabilir hocam , paylaşan üyenin ismini hatırlamıyorum , dizel düşünüyormuşsunuz ama ben sizin yerinizde olsam bu arabayı alırdım. Tiguanın vereceği his ile focusun ki farklı. Bizde de var focus(2004) ama tiguana bindim , çok rahat ve konforlu araba. Yerden yüksek olması da ayrı bir hava katar ve yol tutuşu iyi bu arabanın.(arkadaşla yanladık ve ne yana yattı ne de hafif tekerlerden havaya kalktı , ayrıca boş arazide yanladık) ve linkte ki araba 4x4 , ben olsam sedan değilde bu tarz araba alırdım.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    2 adet kaydı var 4200 ve 2300 lük ama bir parça boya var diyor. 6 gün önce girmiş muayaneye 86 binde görünüyor o zaman
  • quote:

2 adet kaydı var 4200 ve 2300 lük ama bir parça boya var diyor. 6 gün önce girmiş muayaneye 86 binde görünüyor o zaman

Hocam benim tavsiyem galeriden değil sahibinden bak. Bu model temiz Golfler 60 bine yakın göz önünde bulundur. Son olarak forumda çocuklar var, görüyorsundur.

• IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    dizeline bakarm ancak o da benim bütçeyi aşıyor malesef . dediğim gibi şehir içindeyim hep izmir trafiiği vs 4*4 çok gelir bize :)
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    60 bin verebilirm dediğim gibi ciddi anlamda bakıcam izmir ve çevre illere gözünüze çarpan olursa siz de yazarsınız rica etsem.
    bence gereksiz tartışmalara fanlığa gerek yok her aracın sıkıntıları artıları var .
    golfün 2. elinin çok hızlı olduğu da doğru sağolun ilginiz için.
  • 2013 model hatasız boyasız ben biraz ucuza aldım aldığım şahıs acil nakite sıkışmıştı
    SSler atayım en azından aklınızda yakıtla ilgili fikir olsun

Bu mesaja eklenen görseller:

60 bine kadar temiz araç tavsiyesi 60 bine kadar temiz araç tavsiyesi

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu örneği forumda kaçıncı defa veriyorum unuttum ama bir kez daha söyleyeyim. Suzuki liana diye bir araba gördünüz mu? Yada ismini duydunuz mu? Biz bu aracı ilan yayına girdikten sonra 1 saat içinde sattık. Yani marka sadece vw model de golf olunca hızlı satılmıyor. Bir günde 2 günde 2 saatte araba satmak tamamen şans işi unutmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 26 Ağustos 2016; 20:50:33 >

• bakıyorum hocam sağolasın sanırım bu gece de i30 ve golf üstünde yoğunlaşıcam elite en fullu oluyor sanırım. ve ben manuel istiyorum böyle olunca fiyat biraz daha düşüyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu örneği forumda kaçıncı defa veriyorum unuttum ama bir kez daha söyleyeyim. Suzuki liana diye bir araba gördünüz mu? Yada ismini duydunuz mu? Biz bu aracı ilan yayına girdikten sonra 1 saat içinde sattık. Yani marka sadece vw model de golf olunca hızlı satılmıyor. Bir günde 2 günde 2 saatte araba satmak tamamen şans işi unutmamak lazım

Suzuki liana ile Golf'ün satılma olasılığı tamamen şansa bağlı demek hmm. Oldu o zaman iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.