Şimdi Ara

6220 classic sorunları ve (izlenimlerim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bundan birkaç ay önce telefon almaya karar verip araştırmamı yapıp sade ve şık görünümlü bir telefon almaya karar verdim 6220c'i beğendim ve türkiye pazarına girmesini bekledim (çok sık telefon değiştiren birisi değilim) ve telefonu bundan tam 10gün kadar önce aldım telefon macaristanda üretilmiş telefonun çok beğendiğim özellikleri var bunlara kısaca değinecek olursam ;

1- hafif,şık,hızlı fakat bir okadarda hassas
    2- fotoğraf,video ve müzik kalitesi gerçekten güzel
    3- ekran ve görüntü kaliteside tatminkar
    4- gps ve nokia maps tamamen üzretsiz (3ay navigation bedava) ve en sevdiğim özelliklerinden, uyduyla çok çabuk iletişim kuruyor
    5- mesajları sesli okuma özelliği vs var fakat şimdilik ingilizce (araştırmalarıma göre diğer diller yoldaymış)

daha bu cihazı alalı 2 hafta bile olmadı fakat telefondan soğumaya başladım telefonun benim canımı sıkan başlıca sorunları ;

1- malzeme kalitesi gerçekten nokia ya yakışıyormu desem yakışmıyormu desem bilemiyorum fakat çok çok vasat nitekim telefonun heryeri çatırdıyor yanlışlıkla sert bir zemine düştüğünü tahmin bile edemiyorum (belki hafif olsun diye böyle düşünülmüştür) malzemeyi geçtim telefondan beni esas nefret ettiren kısım tuş takımı oldu tuşlar aşırı tıkırtı ve gıcırdama yapıyor ve bazen basıyor bazen basmıyor bazen ise kafasına göre havaya kalkıyor arka 0 tuşunun olduğu taraf (tuş takımının üstüne kople hafif baskı uygulayınca oturuyor kullandıkça sonrasında tekrar havaya kalkıyor)
    2- telefona çok fazla uygulama yüklemediğim halde telefon hafiften kasılmaya başladı

evet arkadaşlar şimdilik aklıma gelenler bunlar iyi ve kötü yanlarını sizler aktarmaya çalıştım fakat o tuş sorunları gerçekten nokia'ya ve böyle şık bir cihaza yakışmıyor diğer kullanıcılarda sorunları ve izlenimlerini yazarlarsa sevinirim en azında bu telefonu almak isteyen arkadaşlara yol göstermiş oluruz sonuç olarak okadar şık kullanışlı ve bol özellikli 6220c tuş takımı ve malzeme kalitesizliği yüzünden NOKİA'ya

• Ya o kadar kötümü bende tam bu telefonu almayı düşünüyodum :( Bi elime alıp test etmem gerekecek tuşları
  • Kötü değil sadece 9 ve # tuşu biraz gevşek hafif gıcırdama var ve boşlukta gibi ama yine de N78'in tuş takımından çok daha iyi.
  • ben aldm 1 haftadır kullanıorm we gayet memnunum ewet telin tus takımı benmde canımı sıkıor malzeme kalitesiz ama 90 gr telefon yani malzemenin kalitesiz olus neden açk. we ayrıca 5mp kamera harika çekim yapıor 5mp nokialar içinde en uygun fiyata we şıklığa sahip derim ayrıca....
  • güzel bi telefon
  • 500-600TL arsında alınabilecek en iyi telefon bence 6220c sadece kamera ve xenon flaş için bile alınır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.