Şimdi Ara

65' Televizyon Önerisi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2015 çıkışlı 65PUS7600 ile bunun arasında karar veremiyorum hocam sen hangisini önerirsin
  • pacaris P kullanıcısına yanıt
    Hocam Hiiiiiiç hayatımda 3D bakmam merak etmem dersen ikisi arasında bence yeni model olanı al. Ama ben ayda yılda bi merak eder bakarım falan diyosan 3Dyi göz önüne al bence.
  • pacaris P kullanıcısına yanıt
    www.displayspecifications.com
    Comparison between: 64.5" Philips 65PUS7600/12, 64.5" Philips 65PUS6521/12
    http://www.displayspecifications.com/en/comparison/b81eec1

Burdan karşılaştırmasına bakabilirsiniz.

Ben hangisini ucuz bulursam onu alırdım yüksek ihtimal, sadece 7600 ü açılmamış temiz kutu bulmak sorun olabilir.

• ozgur1907FB O kullanıcısına yanıt
    eski model olunca ne farkediyor.

2015 bmw 7 serisi 2017 3 serisinden her anlamda daha üstün.

2 yıl önce panasonic almıştım. şuanki bir çok tv den daha üstün. hiç bir renk panel hız sorunu yaşatmayan çok iyi bir televizyon.

lg samsung aynı ürünü 1 yıl sonra sadece ayaklarını değiştirerek yeni ürün diye sunabiliyor.

bu 1 yıl önceki model olunca alınmaz anlamına mı eliyor.

nedir bu son model olacak inadı. ben anlamadım da.
  • Kesinlikle hocam bende son model olayına karşıyım, yani aynı özelliklere sahip bir iki sene öncenin modeli varsa ve her işimi görüyorsa bende kesinlikle ona yönelirim. Bu arada Panasonic'de tvde baba bir firmadır diye biliyorum yanlışım yoksa :)
  • 65xd8505 şiddetle tavsiye edilir.
  • jrazrael kullanıcısına yanıt
    aynen ama türkiyeden çekildi. sağolsun magazacılar daha çok prim aldıkları için bazı markalara kanalize etti alıcıları. *lg samsung daha iyi abi*
  • Arkadaşlar sonunda Sony 65" XD7505 aldım 5400TL'ya. Mayıs ayı gibi eve kurdurunca size genel olarak bilgi verebilirim, darısı arayanların başına.
  • 60" 65" 6000tl ye kadar 100hz guncel tv onerisi olan varmıdır

bu mudur olay
    sony 65XD7505

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 8 Mart 2017; 8:57:35 >
  • Abi bana en mantıklısı bu geldi o limitlerde, sende bi göz atabilirsin dilersen.
  • goofyitu G kullanıcısına yanıt
    Çıkabiliyorsanız 65xd8505 modeline bakın. Bu boyutlarda bir tv için 50 hz hareketli sahnelerde sıkıntı yaratabilir. 100hz olan 65xd8505 e çıkabiliyorsanız çıkmanızı tavsiye ederim. Fiyat farkı var tabi.
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    7505 de 100hz gounuyor?
    bu ikisi arasinda fark triluminos ekran farkı gorunuyor 85 de var 75 de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

7505 de 100hz gounuyor?
    bu ikisi arasinda fark triluminos ekran farkı gorunuyor 85 de var 75 de yok

Çok pardon doğrudur. xd serilerin üçüde 100 hz. Triluminos olmayan bir ekran nasıl farkediyor mu bilmiyorum. Ancak şunu sçyleyim hergün çalıştığım yer itibariyle sony bayisini takip ediyorum yeni ürünler gelecekmi diye. Ve tabi aynı demo görüntülerde xd75&xd85&xd93 modellerini nerdeyse hergün yanyana görüp izliyorum. xd75 ile xd85 arasında bariz bir fark görmedim ancak xd85 ile xd93 arasında korkunç bir renk siyah ve parlaklık farkı gördüm. Buda xd75 ve xd85 in ips panel xd93'ünde VA panel olmasından kaynaklanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.