Şimdi Ara

+7 Erenion bowmmu / +7 Chitin Bowmu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • erenion bow deil de enion bow olcaktı (biz anladık ama olsun)...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

erenion bow deil de enion bow olcaktı (biz anladık ama olsun)...

Evet..Enion Bow Olcak Doğrusu!..

Ayrıca Paran Yetiyosa 2sinide Al Derim!..Bende Hayatımda 2sinide Kullanmadım.Her Zaman Asastım...Ama Cb İle Atarken Hem Şekil Bakımından Hemde Daha İyi Vuruyor...Bence Chitin Bowu Al Derim!..
  • ewet arkadaşlar ben 17 yaşında biriyim şuana kadar knigh hayatım en az 4-5 senedir...
    hep bırakmak istemişimdir ama bi türlü bırakamamışımdır ve bugün başıma gelen bir olayla son noktayı koyuyorum +7 Erenion bowa +8 md alcaktım İLK defa dalgınlıgıma geldi +3 md koymuş bende acele ettip
    tradeledim ve bıraktım Umarım sizde bırakırsınız bu oyun için YTL harcıoruz ben harcamadım SADece pre aldım gerci Bu oyun için FESATlaşanlar oluyor Birbirni kıranlar oluyor.Okul harclıgını biriktirip pre alanlar oluyor ve beyninizi her geçen gün yiyor bu oyun.şu ana kadar en az 20 çar 59+ kasmışımdır ve sonuc koskocaman boş gördügünüz gibi kalkan itemleride arka verdim
    +7 cold dagger felen vardı.

senide yendim knight...

Boşuna fantezi yapmayın beyler artık oynamıcam BİR p.i.c ugruna..

• quote:

Orjinalden alıntı: W!P_BuFF3R

ewet arkadaşlar ben 17 yaşında biriyim şuana kadar knigh hayatım en az 4-5 senedir...
    hep bırakmak istemişimdir ama bi türlü bırakamamışımdır ve bugün başıma gelen bir olayla son noktayı koyuyorum +7 Erenion bowa +8 md alcaktım İLK defa dalgınlıgıma geldi +3 md koymuş bende acele ettip
    tradeledim ve bıraktım Umarım sizde bırakırsınız bu oyun için YTL harcıoruz ben harcamadım SADece pre aldım gerci Bu oyun için FESATlaşanlar oluyor Birbirni kıranlar oluyor.Okul harclıgını biriktirip pre alanlar oluyor ve beyninizi her geçen gün yiyor bu oyun.şu ana kadar en az 20 çar 59+ kasmışımdır ve sonuc koskocaman boş gördügünüz gibi kalkan itemleride arka verdim

senide yendim knight...

konuyla alakasını acıklarsan ?...

• quote:

quote:

ewet arkadaşlar ben 17 yaşında biriyim şuana kadar knigh hayatım en az 4-5 senedir...

senide yendim knight...

konuyu ben açtım ve benimdi erenion bow şimdi ortada yorgan yastk yokken yalandan yorum yapmayın anladınmı?

• quote:

quote:

quote:

senide yendim knight...

konuyu ben açtım ve benimdi erenion bow şimdi ortada yorgan yastk yokken yalandan yorum yapmayın anladınmı?

senın konun oldugunu farketmemıstım kaptırıp gıdıodum..pardon

• quote:

Orjinalden alıntı: TheLastKiss

quote:

erenion bow deil de enion bow olcaktı (biz anladık ama olsun)...

Evet..Enion Bow Olcak Doğrusu!..

Ayrıca Paran Yetiyosa 2sinide Al Derim!..Bende Hayatımda 2sinide Kullanmadım.Her Zaman Asastım...Ama Cb İle Atarken Hem Şekil Bakımından Hemde Daha İyi Vuruyor...Bence Chitin Bowu Al Derim!..

hiç kullanmamışsın daha iyi vuruyor gibi bir laf söyleyemezsin.
    ben yorumumu önceki mesajımda yaptım merak edenler oksun

• quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

2sinide kullandım genel olarak enion bow ile daha yüksek dmg ler verirsin
    +60isen kesinlikle enion bow
    ardream isen chitin bow derim çünkü mana bonusu cok faydalı

+1

ardream charı için cb derim +60 da kullanmadığım için bilemem.

bu arada geçmiş olsun w!p_buff3r
  • Yaw İyide yenimi Çıktı bu Erenion bow yoksa Enion bowdan mı bahsediyoruz.Bence Cb+7 60 + isen Eb +7 yede katılmıyorum böyle diyen arkadaşa sorarım Enion Bowla Dsye Her 5li okun tek okunda 1200dmg geçirdiğin oldumu?60 + isen cbye verceğin paraya İb +8derim çünkü 6000dmgyi rahat geçirebiliyorsun.Ds gibi bir yaratığa Ardreamda da İb+8 öneririm ama Seçeneklerde yok ardream ks mekanıdır.
  • youtubeye enion bow +7 ve chitin bow +7 yaz
  • tabiki cb7, hem vurus bakımından hemde ilerde satmaya kalkarsan cb derim.

bu arada gecmis olsun w!p_buff3r
  • e.b akar ardreamdede akar çok vuruyor...
  • Çok Büyük bir tecrübeyle konuşuyorum. Şimdi iki silahı kıyaslayalım

EB ile daha fazla pot alabilirim üstüme diye düşünüyorsun ama bence pot almak gibi bir derdin varsa o açığı str set ile halledebilirsin.Ama CB de mana bonus var. Okçular çok mana harcadıkları için mana pointini yüksek tutman lazım. Yani sana mana lazım. EB de 3 ap fazla var fakat ondaki AP farkına karşılık CB de flame dmg vardır ki en yüksek vuran dmg flamedir. Okçudan sıkılıp archera geri dönmek istersen EB elinde kalır. Çok zor satarsın ama CB nin alıcısı çoktur ve zorlanmadan satabilirsin.

Bunları göz önüne alırsan kesinlike CB
  • mesela ben az önce +7 cb mi üstüne kar koyarak sattım
  • CB 4Ever
  • CB'nin mana vermesi işe yarar. Diğer yönden EB kaç dex ister bilmiyorum ama baştan başlayıp levle kasma düşüncen varsa CB al. 108 dex mi ne istiyor sadece..
  • FEMALE isen eb MALE isen cb !!!

enion bowa yanmadan bak cok deişiktir ama chitin bow in ye flame basılmıs gibi durur
    ben de enion bow varken arkamdan cok wariorlar cok mageler kostu ama ben gitmedim çünkü orc bi rogue ye asıktım
    eb al eb daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwe. -- 31 Ocak 2008; 12:35:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

Çok Büyük bir tecrübeyle konuşuyorum. Şimdi iki silahı kıyaslayalım

EB ile daha fazla pot alabilirim üstüme diye düşünüyorsun ama bence pot almak gibi bir derdin varsa o açığı str set ile halledebilirsin.Ama CB de mana bonus var. Okçular çok mana harcadıkları için mana pointini yüksek tutman lazım. Yani sana mana lazım. EB de 3 ap fazla var fakat ondaki AP farkına karşılık CB de flame dmg vardır ki en yüksek vuran dmg flamedir. Okçudan sıkılıp archera geri dönmek istersen EB elinde kalır. Çok zor satarsın ama CB nin alıcısı çoktur ve zorlanmadan satabilirsin.

Bunları göz önüne alırsan kesinlike CB

asas?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.