Şimdi Ara

70 Quest Staffı Hakkında .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde +3 70 quest stafı ve 1 adet trina var Bunu +6 ya Nasıl Geçirebilirim Daha Önce Denemiş Biri Varsa Yardımcı Olabilirmi Acaba?

• 3 tane bus al direk bas +6 ya banko geçiyor ama +7 ye deneme yanar tecrübe konuşuyor
  • Ben magemdeki stafı önce +3 yaptım bus ile ardından tirna ile +4 +5 +6 yaptım.
  • 1 tane daha trina al. direk 4 e bas. sonra trina ile 5 ve 6 item yakma işine girme
  • bende 1ay önce satfımı yaktım bak arkadaş bensana söleyim benim arkadaşın arkadaşıvarmıs benim gibi trina ve bus ile dümdüz +6 ya ge cirmiş ben ise +5e dümdüz trinasız gecirdim +6ya gecirirken 10tane cleaver3tane fp 2tane+8 maul yaktım gecmedi anlıcağın şans işi el eline 3tane trina +3ten +6 ya kadar trina ile sür hiç ziyana girme d ediğim gibi şans işi şansın yoksa benim gibi 100xxx yaksam ezik tiem gene gecmez...
  • trina felan deil dostum zaman isi ben ilk gun +3 bastım 2 ser gun arayla trinasız +6 ya bastım sonra lvl aldım 4 tane wood yaktım trina+bus al sana +7 Staff of dwithstifler

• bu aralar staff yerine pole daha iyi gibi çünkü şu yeni nesil staflar aosis chaotic ws şu 70 stafından çok daha güzel 2side half paper itemi oldugu için ve yeni serverlarda plate dd 25 gibi bi olanak olmadıgı için ya 64 görevinden paper dd kulanıcak yada belt neck gibi takılarla tmmlıyacak ki buda pahalı oldugu için bu yeni stafların dd bonusu 70stafından baya bi ileriye götürüyor onalrı
  • oyuna para vermek istemediğim icin dusunmuyorum bile cz de +7 gorev stafı meteorla 1200 e kadar demage verebiliyorum
  • Hiç Ugrasmadım itemi +7 geciriken 2 ayda +7 oldu ama Okul Yuzunden Bukadar Gec bitirdim +7 yapmasını ayni gun icerisinde Kesinlikle 2 kere Basmam Şans diye Birsey Olduguna İnanan Bi insanım ogun itemi +1 gecirdiysem demekki ogunki sansımı kullanmısımdır 2-3 gun sonra + daha basarım. trina isine gelince Kullanmanda Fayda Var Kullanmadan geciren cok fazla ama Bu şans isi bide item yakmanın şansı artırdıgına inamiyorum.
  • Bir Miktar Paran Var İse . Git 20 Tane Yakmalık İtem Al weya daha Az Bütcen Bilir:).+4 de 2 3 tane yak bus + trina(+3 den +4 e gecerken en cok korktuğum andır:D cünkü hep o zaman yanıyo:S)sonra +4 olur ise 5 6 tane item daha yak:) bus + trina .trinaya fazla param kalmıyo diyosan +5 de bikaç item daha yakacaksın:) ardından sadece bus ile gecirebilirsin:).+6 ya gecirmek için ise trina war ise 3 5 tane item yak sonra bus trina büyük ihtimal gecer:).
    NOT:BU SÖLEDİKLERİMİZİ GECE 3 4 GİBİ YAPMAN ÖNERİLİR.LAG OLMADIĞI ZAMAN GECME OLASILIĞI YÜKSELİYO.VEDE FAL BAKTIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.