Şimdi Ara

700 ytllik multimedya tlf tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 700milyona taksitle tlf alcam yakın bi sürede aklımda dört beş model var nokia 6630 sony k750i samsung d600 çıktımı bilmiyorumda o da güzel yani hangi tlf alırsak en iyi teknolojiyi kullanabiliriz 1 2 sene boyunca

• 6630
  • quote:

Orijinalden alıntı: »gαяgi»·

6630
    abi 700 milyona d500 bulabilirsin ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aqualipse

abi 700 milyona d500 bulabilirsin ancak

Alıntıları Göster
    symbian daha önce kullanmışsan 6630 al bence. Ama kullanmadıysan o zaman k750i

Orijinalden alıntı: altinok

symbian daha önce kullanmışsan 6630 al bence. Ama kullanmadıysan o zaman k750i

Alıntıları Göster
    6630
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

6630

Alıntıları Göster
    K750
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrtlg

K750

Alıntıları Göster
    6630 un çok üstün bi özelligini söyler misiniz tipini hiç beyenmiyorum da sevdirtecek bişesi varmı ayrıca d500de hfza kartı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbyci

6630 un çok üstün bi özelligini söyler misiniz tipini hiç beyenmiyorum da sevdirtecek bişesi varmı ayrıca d500de hfza kartı yok

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: harbyci

aynen katılıyorum
    k750 alınabilecek en uygun tel şu aralar

• quote:

Orijinalden alıntı: matt

quote:

aynen katılıyorum
    k750 alınabilecek en uygun tel şu aralar

Alıntıları Göster
    alıyorum ulan kafayı yiycem be k700 kullanıyorum sonyericssonun bi dandikligini görmedim menü felan güzeldi k750 içinde deger heralde

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

symbian işletim sistemli olması ve işlemcisinin piyasadaki tüm diğer telefonlardan daha güçlü olması.
    mesela ben bir yandan mp3 dinlerken aynı zamanda oyun oynayıp arka planda da antivirüs programını açık tutabiliyorum. ya da sıkıldığımda telefonumdan divx izleyebiliyorum. anlicaan yapamicaan bişey yok o telefonla...

• quote:

Orijinalden alıntı: pignasus

quote:

symbian işletim sistemli olması ve işlemcisinin piyasadaki tüm diğer telefonlardan daha güçlü olması.
    mesela ben bir yandan mp3 dinlerken aynı zamanda oyun oynayıp arka planda da antivirüs programını açık tutabiliyorum. ya da sıkıldığımda telefonumdan divx izleyebiliyorum. anlicaan yapamicaan bişey yok o telefonla...

Alıntıları Göster
    arkadaşım k750 de bi smbian eksik bu benim için önemli deil şekil daha önemli telefonun karizması olcak mp 3 dinlerken yada radyo dinlerken oyun oynama oyunu küçültme k750dede var divx film izlemekte tlfondan pek zevkli degil bence daha önemli gerekçeler lazım vazgeçmem için ama sagol bilgilendirdigin için 6630 la k750yi düşünecem en son elime alıp kurcalayana kadar böyle olcak

• quote:

arkadaşım k750 de bi smbian eksik bu benim için önemli deil şekil daha önemli telefonun karizması olcak mp 3 dinlerken yada radyo dinlerken oyun oynama oyunu küçültme k750dede var divx film izlemekte tlfondan pek zevkli degil bence daha önemli gerekçeler lazım vazgeçmem için ama sagol bilgilendirdigin için 6630 la k750yi düşünecem en son elime alıp kurcalayana kadar böyle olcak

Alıntıları Göster
    bence 6630 al güzel telefon

• quote:

Alıntıları Göster
    Karizma ve şekil diyorsan K750
    Symbian diyorsan 6630

Ama ikisinide taksitli şekilde 700 ytl ye alabileceğini sanmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 30 Eylül 2005, 17:11:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Karizma ve şekil diyorsan K750
    Symbian diyorsan 6630

Ama ikisinide taksitli şekilde 700 ytl ye alabileceğini sanmıyorum...

Alıntıları Göster
    symbian önemli deil neyi çok iyi sunabiliyor ben şekil diyorum çünkü 1-2 sene kullancam
  • quote:

symbian önemli deil neyi çok iyi sunabiliyor ben şekil diyorum çünkü 1-2 sene kullancam

Alıntıları Göster
    1-2 yıl kullanıcam diyorsan K750i.Zira:
    --Zamanının ötesinde sayılabilecek,eşdeğer bir tel 2005te çıkmayacak, bir model.
    Bu yüzden 2006da da demode olmadan kullanabilirsin.
    --6630 ele düştü bile ve yeni modeller geldikçe dahada ucuzlayıp iyice ele düşecek.
    estetik ve ergonomik olmaması ayrı bir sorun.Ama diğer nokia modellerine göre alınası bir cihaz.
    Hangisini alırsan al iyi cihaz almış olursun ama ibre K750den yana.Daha iyi ses,daha iyi foto kalitesi ve SE'nin multimedia tecrübesi ......

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

--Zamanının ötesinde sayılabilecek,eşdeğer bir tel 2005te çıkmayacak, bir model.
    --6630 ele düştü bile ve yeni modeller geldikçe dahada ucuzlayıp iyice ele düşecek.
    estetik ve ergonomik olmaması ayrı bir sorun.Ama diğer nokia modellerine göre alınası bir cihaz.
    Hangisini alırsan al iyi cihaz almış olursun ama ibre K750den yana.Daha iyi ses,daha iyi foto kalitesi ve SE'nin multimedia tecrübesi ......

Alıntıları Göster
    6630

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul_2341

6630

Alıntıları Göster
    Symbian gerekiyosa 6630

Foto radyo video MP3 yeter diyosan K750i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 30 Eylül 2005, 17:30:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Alıntıları Göster
    ya bililiyorum marka farketmez benim için tabi nokia ve se dışında almamda 6630 da çok elde olan tlfonlardan istemiyom pek farklı olmak için nokia almim diyorum herkeste olan sendede olunca tadı çıkmıyo

• quote:

ya bililiyorum marka farketmez benim için tabi nokia ve se dışında almamda 6630 da çok elde olan tlfonlardan istemiyom pek farklı olmak için nokia almim diyorum herkeste olan sendede olunca tadı çıkmıyo

Alıntıları Göster
    6630 al bence çok süper bi telefon.Her şey war içinde walla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmptrmstt

6630 al bence çok süper bi telefon.Her şey war içinde walla.

Alıntıları Göster
    ya ne 6630 ya tipi fln berbat arkadasım k750 bnce super foto we ses kalitesi war symbian fln hikaye ya k750 en iisi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.