Şimdi Ara

720p Film Sitesi [Guncel 03 Eylul 2012] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
12
Favori
7.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu safari download manager ve indirme olayını da biraz daha açsak.

siz dedıkten sonra cydiadan safari download manager yukledım ancak sormadı indireyimmi diye. nasıl oluyor bu?

ps. webteizle de hiçbir film acmıyor 404 hatası verıyor
  • sende hic bi film acilmiyor cunku dns ayari yapmamissin. onu yap duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

quote:

forumun tam sürümünde hata var sanırım gün içinde aynı mesajları kopyalamıştı şimdi de bu konu için silinmiş diyor. aslında silinmedi yani

evet benim attığım mesajıda en başta gösterdiydi. forumda bi yavaşlık var.

bu arada dostum 720p webteizle de çalışsa bile hangi filmler 720p upload edilmiş nerden bilcez. adres satırında mı yazıyo? her filmde olmaz galiba

geneli 720p zaten. kodu kullanınca sorun çıkarsa demek ki 720p değildir. sitenin admini de bazen açıklama yapıyor mesela önce movshareden link verip gün içinde vk playerı eklenecektir diyor. bunu görmesen bile sonra tekrar denemenda fayda var. pm e de burdan cevap vermiş olayım maalesef ipad sahibi değilim o yüzden hiç bi bilgim yok o konularda

hdseyir e yaptığın gibi işimize yarayacak güzel sitelerde adminle görüşüp html butonu hazırlayamazmısın?
    onların da işine gelir hem? yokmudur imkanı? mesela hdfilmsitesinde yok mu o imkan? geniş arşivli iyi bi site yada kaliteli görüntülü film paylaşan bi sitenin adminiyle görüşsen kabul eder diye düşünüyorum?

zormu o iş. yapılabilir aslında. niye mobil kullanıcılarını görmezden gelsinler ki
    teknik bilgim yok sadece sordum. mevcut upload lar üzerine hazırladığın kodu yapamazlar mı?
    hdseyirdeki gibi Html butonu eklenerek yapılamaz mı? flash tabanlı mı çalışıyodu hdfilmsitesi onlarda işe yaramıyo mu?

yer imi olayıda iyi ama direk izleme imkanı varken ve adminlerinde işine gelecekken sende de kod bilgisi varken yaparız gibi geliyor bu işi. bi kaç iyi film sitesi adminini bu konuya çekmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 5 Eylül 2012; 1:55:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

kanbersiz düğün olurmu..(böyleydi ata sözü değilmi...?)
    GELDİM..
    hakan ellerine sağlık...yanlız aklıma birşey takıldı..bunlar aklına nereden takılıyor yahu...üstelik ipadde yok....
    benim konuya müsaade edersen ekleyeyim ilk mesajını..(ekledim bile...ama kibarlık yapıp izi,n istiyorum)

valla çoğu zaman tesadüf. 720p izleyemediğinizi tamamen şans eseri farkettim sonra da acıdım size bi üzüldüm bi fena oldum 2 bira çaktım kendime geldim. o arada da kodu yazmışım demek;)

• @Napolit@n;

hdseyir biraz basitti daha doğrusu admini hiç uğraşmadı. kodun nereye ekleneceğini bile yazdım o da sizin için bi buton koydu. ama eğer ona mail attığımda karışık bişeyler yazsaydım belki o da ilgilenmiycekti. kendi sisteminde değişiklik yapması gerekmediği için hemen ekledi kodu. dizihd için de yapılabilir istersen sen bi mail at. ama hdfilmsitesinin sistemi farklı. onların extra bişeyler söylemeleri gerekiyor bana anca öyle olur. dediğim gibi dizihd de bi şansını dene istersen diğerlerine de bakarsın sonra. kodlar benden ikna etme tarafı senden
  • bakarım bi ara sagol
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Webteizle'den filmi açtıktan sonra yer imine tıklamak, VK sayfası açıldıktan sonra 720p için yer imine 2. kez tıklamak gerekiyordu.

Hakan üstadın ilk mesajdaki açıklaması yanlışlıkla sanırım, değişmiş.

yoo sen beğenmedin ben de ne var ne yok sildim;) boşver ya yapan bi teşekkür bile etmiyo yapamasınlar da konu uplanmış olur bari dime;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 5 Eylül 2012; 12:39:53 >
  • bu arada chrome a eklenti yapmayı öğrendim. safariye de böyle bişey olsaydı hazır androidten flash desteği kalkmışken dime.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

kanbersiz düğün olurmu..(böyleydi ata sözü değilmi...?)
    GELDİM..
    hakan ellerine sağlık...yanlız aklıma birşey takıldı..bunlar aklına nereden takılıyor yahu...üstelik ipadde yok....
    benim konuya müsaade edersen ekleyeyim ilk mesajını..(ekledim bile...ama kibarlık yapıp izi,n istiyorum)

valla çoğu zaman tesadüf. 720p izleyemediğinizi tamamen şans eseri farkettim sonra da acıdım size bi üzüldüm bi fena oldum 2 bira çaktım kendime geldim. o arada da kodu yazmışım demek;)

hacı kodla uğraşan kafa yoran sensin :D i biz sana acıyozda şu işimizi hallet diye biraz pofpofluyoz laf aramızda :D :D :D değilse sinema evin önünde. 4 tane PC evde.PC de torrent arşivi.ipadi de çok kullanmam zaten alternatif çok. maksat siteleri html ye teşvik etmek. değilse bu konuyla da alakam yok :) mail olayına gelince benim adama diyecek teknik bişeyim yok. sen konuşsan daha uygun olur sanki. ipad i satcam bizim komşuya zaten. kurtluyorum dertten mq :D
    baştan almamalıymışız bu icadı

bu arada çok sağlam yabancı HD film siteleri buldum. indirip altyazı da eklerseniz şukkella tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 6 Eylül 2012; 8:55:08 >

• bu arada forum çöktü çökecek forumdonanım a bi haller olmuş. javascript hatası verip duruyor.
    donanimhaber.com şu site arayüzüni değişmeli artık. Çok kullanışsız.
  • quote:

bu arada forum çöktü çökecek forumdonanım a bi haller olmuş. javascript hatası verip duruyor.

Son 1 haftadır java ve anlık sorunlar arttı, çok fazla arttı.
    Bu arada resim.donanimhaber.com'un %25'i çöktü.
    Sizee %100 katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

bu arada forum çöktü çökecek forumdonanım a bi haller olmuş. javascript hatası verip duruyor.

Sizee %100 katılıyorum.

http://f1209.hizliresim.com/11/6/cqhgr.jpg Bu tarz hatalar.Sistemimden mi diye şüpheye düşüp baştan kuracağım nerdeyse sorunu anlamadım bi türlü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

Sizee %100 katılıyorum.

http://f1209.hizliresim.com/11/6/cqhgr.jpg Bu tarz hatalar.Sistemimden mi diye şüpheye düşüp baştan kuracağım nerdeyse sorunu anlamadım bi türlü

Hocam herkesde oluyor ISS sorunları ve scriptsel sorunlar birleşince...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babaannen

Yer imi adresi kısmı açılmıyor yeni ipad da?

önce herhangi bir sayfayı yer imlerine eklersen açılır. daha önce hiç eklememişsindir ondandır.

Yok ama gerçekten adres kısmı açılmıyor. Bir sürü şey ekli hem. Adı kısmı aktif ama adres kısmı değil . Girip değiştiremiyorum , yardımcı olabilirmisiniz? Safari ile mi alakalı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babaannen

Yer imi adresi kısmı açılmıyor yeni ipad da?

önce herhangi bir sayfayı yer imlerine eklersen açılır. daha önce hiç eklememişsindir ondandır.

Yok ama gerçekten adres kısmı açılmıyor. Bir sürü şey ekli hem. Adı kısmı aktif ama adres kısmı değil . Girip değiştiremiyorum , yardımcı olabilirmisiniz? Safari ile mi alakalı acaba?
  • valla ipad sahibi olmadigim icin bilemiycem gerci hala sorunun devam ediyor mu bilmiyorum ama sen yer imi ekleme konusunda bi baslik ac bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk baktığımda üşenmiştim ama eline sağlık hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720p olayı çalışıyor hakan bu arada İpad le denedim söylemeyi unuttum . fetih filmi ne baktım biraz hdseyir kadar olmasada bu yerimi olayı arkadaşların işinı görecektir eline sağlık. yalniz bi sorun var fetih filmi 2 part halinde yerimine tiklayinca sadece part1 aktif oluyo part 2 720 izlenmiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 14 Eylül 2012; 2:44:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşeyden önce site güzelmiş teşekkürler
  • tamam müsait bi zamanda bakarım kolay o
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.