Şimdi Ara

720p Film Sitesi [Guncel 03 Eylul 2012]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
12
Favori
7.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu siteyi zaten biliyoruz diyenler cıkabilir, cıkmadan ben söyliyim biliyorsunuz ama 720p izleyemiyorsunuz. Çunku embed olarak paylaştıkları HTML5 player, 720p formatı olmasına rağmen en fazla 480p veriyor. Aşağıdaki yontemle cok basit bi şekilde 720p izleyebilceksiniz.

sitemizhttp://webteizle.com ancak aşağıdaki yontem baska sitelerde de çalışabilir. Tabi ben sadece buna garanti veriyorum

kullanım;

-Herhangi bir sayfayı yer imlerine ekleyin. mesela bu sayfayı.
    -aşağıdaki kodun tumunu kopyalayın
    -az once eklediğiniz yer imini duzenlemek uzere acın
    -yer imi adını vk yapın, yer imi adresi kısmına da kopyaladıgınız kodu yapıstırın ve kaydedin.

-webteizle.com dan bir film acın ve yer imine tıklayın bu kadar basit

edit: bir de safari için download manager yüklüyse bu şekilde filmleri indirme şansınız da var. çünkü eğer varsa oynatmaya başlamadan önce soracak; napıyım indiriyim mi izletiyim mi diye

javascript:if((document.URL).search("vk.com")<0){confirm("Player farkli bir sayfada 360p olarak acilacak. Acildiktan sonra aynı yer imine tekrar tiklarsaniz 720p olur");location.href="http://vk.com"+(((document.body.innerHTML).split("http://vk.com")[1]).split('"')[0]).replace(/amp;/gi, "");}else{location.href=(document.getElementsByTagName("source")[0].src).replace("360", "720");}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 3 Eylül 2012; 19:46:54 >

• Teşekkürler üstat.
    Her ne kadar iPad2 ekranında aradaki kalite farkından çok, internet hızım sadece 1 mbit olduğundan 720p deki takılmayı yaşıyor olsam da, yeni iPadde veya büyük ekranda izleyecekler için yararlı olacaktır

Tembel sorusu: Yer imine 2. Kez tıklamamanın bir yöntemi yoktur di mi?

Önemsiz bir ayrınti: 720p yeni sayfada değil, 360p nin yerine açılıyor.

ek:
    son açılan sayfada adres çubuğundaki 720p yerine, 360p veya 480p yazıp denedim iki filmde, çalıştı.
    keşke sitenin adını webdeizle.com koysalarmış. (herşeyetakanadam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 3 Eylül 2012; 14:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Teşekkürler üstat.
    Her ne kadar iPad2 ekranında aradaki kalite farkından çok, internet hızım sadece 1 mbit olduğundan 720p deki takılmayı yaşıyor olsam da, yeni iPadde veya büyük ekranda izleyecekler için yararlı olacaktır

ek:
    son açılan sayfada adres çubuğundaki 720p yerine, 360p veya 480p yazıp denedim iki filmde, çalıştı.
    takip
  • quote:

Teşekkürler üstat.

ek:
    Yer imi adresi kısmı açılmıyor yeni ipad da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaannen

Yer imi adresi kısmı açılmıyor yeni ipad da?

önce herhangi bir sayfayı yer imlerine eklersen açılır. daha önce hiç eklememişsindir ondandır.
  • quote:

Teşekkürler üstat.

ek:

bunun için safaride Access-Control-Allow-Origin diye bişey olması lazım var mı bilmiyorum. şöyle bi örnek veriyim eğer alkışlarlayaşıyorum.com ya da izlesene.com için bir kod yazsaydık yer imine 4 kez tıklaman gerekecekti. nedeni de ajaxın farklı domainlere istek yapamaması. uzun bi süre önce güvenlik nedeniyle bütün tarayıcılarda engellenmiş.

güvenlik kısmını geçelim, eğer böyle bir şey olsaydı, ben bir sayfa açardım, bi arama kutusuna bişeyler yazdığında sayfa hiç yenilenmeden aramanla ilgili youtube sonuçları çıkar, tıkladığında da yine sayfa yenilenmeden benim kendi playerımda youtube videosu izleyebilirdin. youtube un bu işten ne karı olcaktı o zaman dimi

buradaki koda gelince, önce webteizle deki vk.com video embed linkini buluyor ve açıyor, açınca o anki domain değiştiği için artık o domaine istek yapabiliyoruz ve video linkini bulabiliyoruz. sen sadece ne yapabilirsin, confirm mesajını kaldırabilirsin. onu koymamın sebebi de burada yazdıklarımı dikkatlice okumayacak kişilerin çıkabileceği ihtimaliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

quote:

Teşekkürler üstat.

ek:

bunun için safaride Access-Control-Allow-Origin diye bişey olması lazım var mı bilmiyorum. şöyle bi örnek veriyim eğer alkışlarlayaşıyorum.com ya da izlesene.com için bir kod yazsaydık yer imine 4 kez tıklaman gerekecekti. nedeni de ajaxın farklı domainlere istek yapamaması. uzun bi süre önce güvenlik nedeniyle bütün tarayıcılarda engellenmiş.

güvenlik kısmını geçelim, eğer böyle bir şey olsaydı, ben bir sayfa açardım, bi arama kutusuna bişeyler yazdığında sayfa hiç yenilenmeden aramanla ilgili youtube sonuçları çıkar, tıkladığında da yine sayfa yenilenmeden benim kendi playerımda youtube videosu izleyebilirdin. youtube un bu işten ne karı olcaktı o zaman dimi

buradaki koda gelince, önce webteizle deki vk.com video embed linkini buluyor ve açıyor, açınca o anki domain değiştiği için artık o domaine istek yapabiliyoruz ve video linkini bulabiliyoruz. sen sadece ne yapabilirsin, confirm mesajını kaldırabilirsin. onu koymamın sebebi de burada yazdıklarımı dikkatlice okumayacak kişilerin çıkabileceği ihtimaliydi.

Alıntıları Göster
    hocam ipad'den şu site güzel çalışıyor dün ilk kez izledim yenilmezleri gayette memnun kaldım ama vip üye değilsen 480p müsade ediyor oda iyiydi yani

http://www.fullhdfilmizle.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hocam ipad'den şu site güzel çalışıyor dün ilk kez izledim yenilmezleri gayette memnun kaldım ama vip üye değilsen 480p müsade ediyor oda iyiydi yani

üstte turuncum da yazmış aradaki farkın ona göre ne olduğunu ve başkalarına göre ne olabileceğini. bu başlığa 720p bana fazla diyenler de bakıp senin önerdiğin siteyi görebilir, bu yüzden teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

üstte turuncum da yazmış aradaki farkın ona göre ne olduğunu ve başkalarına göre ne olabileceğini. bu başlığa 720p bana fazla diyenler de bakıp senin önerdiğin siteyi görebilir, bu yüzden teşekkürler

hiç bişey anlamadım dostum kafam darma duman şuanda eve gitsemde yatsam

• :) kisaca 720p yerine "480p de yeterli olur" diyenlerin yerine tesekkur ettim sana. sen git yat ben de gece ise gitcem. sabah bisey yazarsin ben de anlamam odesiriz;)
  • Webteizlede sorunsuz çalıştı.
    bu senin scriptler hokus pokus gibi bi anda siteyi emre amade hale getiriyor.eline aklına sağlık
    html5 başlığındaki bahsettiğin player buysa iyiymiş.tam ekranda çıkıyor.1tıkla tam ekran oynatıyor.ancak player seçme ekranı çıkar diğer scriptlerde bunda otomatik sistem playerını kendi seçip oynatmaya başlıyor.youtube gibi.2.tıkta menü geliyor ondada tüm playerlar yok.en yetenekli mx player seçiliyor.diğerleri alakasız programlar.bunu anlayamadım.çok sıkıntı olmasada player seçenekleri gelse iyi olur tabii.

Edit:android browserda 2.tıkta player seçme ekranı çıkıyor ama seçenekler mx player ve browserlar oluyor.bi garip.ancak opera da sorun yok.2.tıkta playerlar çıkıyor.ondada ilk tıkta garip mavi bir player direk açıyor.play tuşuna tıklaması çok zor küçücük bir tuşu var.birde üst bildirim penceresi yüklü playerlar kullanılmadığından gözüküyor.
    bu otomatikman playerı açması neye göre oluyor browser a göre neden değişiyor çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Riven_ -- 3 Eylül 2012; 20:58:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

Webteizlede sorunsuz çalıştı.
    bu senin scriptler hokus pokus gibi bi anda siteyi emre amade hale getiriyor.eline aklına sağlık
    html5 başlığındaki bahsettiğin player buysa iyiymiş.tam ekranda çıkıyor.1tıkla tam ekran oynatıyor.ancak player seçme ekranı çıkar diğer scriptlerde bunda otomatik sistem playerını kendi seçip oynatmaya başlıyor.youtube gibi.2.tıkta menü geliyor ondada tüm playerlar yok.en yetenekli mx player seçiliyor.diğerleri alakasız programlar.bunu anlayamadım.çok sıkıntı olmasada player seçenekleri gelse iyi olur tabii.

Edit:android browserda 2.tıkta player seçme ekranı çıkıyor ama seçenekler mx player ve browserlar oluyor.bi garip.ancak opera da sorun yok.2.tıkta playerlar çıkıyor.ondada ilk tıkta garip mavi bir player direk açıyor.play tuşuna tıklaması çok zor küçücük bir tuşu var.birde üst bildirim penceresi yüklü playerlar kullanılmadığından gözüküyor.
    bu otomatikman playerı açması neye göre oluyor browser a göre neden değişiyor çözemedim.
    bu kodu opera da yapıyodum hdfilmsitesi için. bu da mı operada ? safaride oluyo mu?
    download manager safariye entegre var mı bu arada ya? bütün applar ayrı şekilde yüklenmiyo mu?
    safariye entegre edilen bi eklenti var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

Webteizlede sorunsuz çalıştı.

edit kısmında yazdığın şey hakkında bilgim yok maalesef. js olayını da o zaman buton şeklinde yapalım. hem daha büyük hem de daha şekil olur. yarın bakcam %99

• forumun tam sürümünde hata var sanırım gün içinde aynı mesajları kopyalamıştı şimdi de bu konu için silinmiş diyor. aslında silinmedi yani
  • Beğendim
  • quote:

forumun tam sürümünde hata var sanırım gün içinde aynı mesajları kopyalamıştı şimdi de bu konu için silinmiş diyor. aslında silinmedi yani

evet benim attığım mesajıda en başta gösterdiydi. forumda bi yavaşlık var.

bu arada dostum 720p webteizle de çalışsa bile hangi filmler 720p upload edilmiş nerden bilcez. adres satırında mı yazıyo? her filmde olmaz galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

quote:

forumun tam sürümünde hata var sanırım gün içinde aynı mesajları kopyalamıştı şimdi de bu konu için silinmiş diyor. aslında silinmedi yani

bu arada dostum 720p webteizle de çalışsa bile hangi filmler 720p upload edilmiş nerden bilcez. adres satırında mı yazıyo? her filmde olmaz galiba

geneli 720p zaten. kodu kullanınca sorun çıkarsa demek ki 720p değildir. sitenin admini de bazen açıklama yapıyor mesela önce movshareden link verip gün içinde vk playerı eklenecektir diyor. bunu görmesen bile sonra tekrar denemenda fayda var. pm e de burdan cevap vermiş olayım maalesef ipad sahibi değilim o yüzden hiç bi bilgim yok o konularda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

quote:

geneli 720p zaten. kodu kullanınca sorun çıkarsa demek ki 720p değildir. sitenin admini de bazen açıklama yapıyor mesela önce movshareden link verip gün içinde vk playerı eklenecektir diyor. bunu görmesen bile sonra tekrar denemenda fayda var. pm e de burdan cevap vermiş olayım maalesef ipad sahibi değilim o yüzden hiç bi bilgim yok o konularda

Alıntıları Göster
    kanbersiz düğün olurmu..(böyleydi ata sözü değilmi...?)
    GELDİM..
    hakan ellerine sağlık...yanlız aklıma birşey takıldı..bunlar aklına nereden takılıyor yahu...üstelik ipadde yok....
    benim konuya müsaade edersen ekleyeyim ilk mesajını..(ekledim bile...ama kibarlık yapıp izi,n istiyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

kanbersiz düğün olurmu..(böyleydi ata sözü değilmi...?)
    GELDİM..
    hakan ellerine sağlık...yanlız aklıma birşey takıldı..bunlar aklına nereden takılıyor yahu...üstelik ipadde yok....
    benim konuya müsaade edersen ekleyeyim ilk mesajını..(ekledim bile...ama kibarlık yapıp izi,n istiyorum)

Alıntıları Göster
    takip

• quote:

Orijinalden alıntı: jskat

takip

Alıntıları Göster
    Webteizle'den filmi açtıktan sonra yer imine tıklamak, VK sayfası açıldıktan sonra 720p için yer imine 2. kez tıklamak gerekiyordu.

Hakan üstadın ilk mesajdaki açıklaması yanlışlıkla sanırım, değişmiş.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.