Şimdi Ara

7800 gtx 512 mb nereden alırım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heryerde 256 mblık olan formu var nereden alırım bu 512 mblık gtx 7800ü

• 512 lik gelmişmi tr ye bilmiyordum
  • Türkiye'ye henüz girişi yapılmadı bildiğim kadarı ile; yurt dışında fiyatı 760$ civarlarında, anlayacağımız ülkemize geldiğinde kar + kdv değerleri binince gerçekten yüksek bir fiyat bekleyebiliriz.. Yurt dışından getirtme imkanın varsa gerçekten karlı çıkarsın, 256 lığı ile 512 liği arasında bu kadar fark biraz kafa kurcalıyor doğrusu.. Yurtdışına çıkma imkanın yoksa biraz bekle Tr'e gelsin, fazla sürmez heralde biraz daha sabır :).. İyi şanslar
  • yakında fiyatı düşer
    760$ ne demek yaaa
  • 15 gün sonra ABD'den kendime Leadtek 256 MB 7800 GT TDH Extreme getirtmeyi düşünüyorum. Fiyatı 330$.
    Değer mi sizce? Yoksa yine 255 $'a Leadtek 6800 GT TDH var.. Bunu mu alsam? Aralarındaki fiyat farkı 100 YTL.. Değer mi nedersiniz?
  • arkadaşlar yurtdışından alış-verişin bir gumruk tehlikesi var
    ben senin yerinde olsam 7800 gtx in turkiyeye gelmesini beklerim 1 aya kadar da gelecek sanırım
  • valizde 1-2 tane sokuyon sorun cikmiyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yarasa355

valizde 1-2 tane sokuyon sorun cikmiyo..

kendin getireceksen sorun çıkmaz da internetten sipariş vericeksen bir tehlike arzedio başıma geldiydi de bir kere
  • Sağolun arkadaşlar bekleyip göreceğiz %20+ performans farkı var 256lık 7800 gtx'e göre bence almaya değer :) Sabır etmek lazım
  • yarasa355 seçimini 7800gt den yana yapmanı tavsiye ederim. Ben öyle yaptım mutluyum :)
  • Aman arkadaşlar yurtdışından ekran kartı falan getirtmeye kalkmayın buradakinden daha pahalıya çıkar. 100$ 'dan sonra normal sanki yurtdışından ithalat yapıyomuşsun gibi bilmem ne belgesi çıkartmak gerekiyo ki en az 300-400ytl masraf tutuyomuş bi de öle kolay çıkmıyomuş o.
    Biz arkadaşlarla yurtdışından 3 tane razer mouse getirttik de nakliye 3-5euro daha ucuza gelsin diye toplu sipariş veridik 100$!ı geçtiğinden alamadık ürünleri. İki saat dil dökerek alabildik o yüzden kesinlikle tavsiye etmem. ya da alacağınız ürünü 100$'dan azmış gibi gösterirlerse olur faturada. o zaman ufak bi ücret veriyon alıyosun. Ama bence de en sağlıklısı yanında getirmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.