Şimdi Ara

+8 Cleaver Ws +7 Md

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • +7 Md 8 Cleaverden pahalı carnac da claever war bnde acaba üstüne para katıp 7 md mi alam yoqsa sekme felan muhabbetleri hurafe mi ?

• Öyle şey yapayım deme sakın.
  • öle bsy yaparsan bence söle yap alt+f4 başlat knight online uninstal ileri son
  • Bıkmadınız şu cleavarmı iyi md mi muhabbetinden. Forumda 10000 tane konu açıldı bunla ilgili
  • attack hangisi fazla ise onu alcannn...
    tabiki cle
  • quote:

orjinalden alıntı : L.J

Top mu bu seksin?

• carnacta şunu anlamadım

md +7 100m
    cleaver +8 75m

sen şimdi cleaverleri satup md almak istiosan 50m kendi cebinden harcamak gerekir ayrıca +8 cleaver seker zıplar hoplar bırak ya ne alakası var hem ap hem poison md den fazla cleaver lar kalsın
  • Tmm saolun da neden bu kadar baırıorsunuz hele W gelip ... seydin bari sanane görmedim demekki adam gibi cewabını wer wea sus
  • Claver tek atar md ye töbe töbe önce bi araştırın şu konuları forumda olmazsa google da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GFB_TrKcesa

Tmm saolun da neden bu kadar baırıorsunuz hele W gelip ... seydin bari sanane görmedim demekki adam gibi cewabını wer wea sus

Boş konuşma, teribiyesizlik yapma. Güzelce uyardık ne dedik? Biraz araştırsan binlerce var aynı konudan, aradığını daha rahat bulurdun
  • Ben charıma şöyle yapıcam 7 shard diğer el 8 cleawer?

NOT: arklar 7 md al diolar cleawer seker...Bende dedim sağ elde shard zaten :P
  • Bak w kardeş boş konuşan sensin adam gibi söleseydin +8 cleaver daha ii deseydin tmm ama ne bu artisliğin hernese tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

quote:

orjinalden alıntı : L.J

Top mu bu seksin?

• reb.sahrd +3 adreamda kulanabilirmiyim dex yeterlimi alıpta kullanamadan kalmıyım

patosta asas itemi alınır uygun fiayttan
  • Md Nin Cleaverdan Pahalı Olma Nedeni Daha İyi Bir İtem Olmasıdır.
    Md +7 Cleaver +8 den düşüktür atak olarak ancak Md ye +8 Basılabilir , Rebirth Basılabilir , Rebirth +2 +3 vsvs. yapılabilir.
    Ancak Cleavera Rebirth Basılmaz , +9 Basmak Kolay Değildir.
    Aynı + da olduklarında Her zaman Md Daha iyidir.
    Md'ye İlerde + basıcaksan alabilirsin.
    Eğer Kullanmak İçin İstiyorsan Tabiikide +8 Cleaver.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

carnacta şunu anlamadım

md +7 100m
    cleaver +8 75m

sen şimdi cleaverleri satup md almak istiosan 50m kendi cebinden harcamak gerekir ayrıca +8 cleaver seker zıplar hoplar bırak ya ne alakası var hem ap hem poison md den fazla cleaver lar kalsın

ronarkta yarı yarıya cleaver +8 75m md +7 150-180m cleaver değil md alanlara ban
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.