Şimdi Ara

8 kg Çamaşır Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • incelemelerim sonucunda Arçelik'in ay sonuna kadar devam eden 7 yıl garanti kampanyası nedeniyle Arçelik 8103 YCM veya 8124 CMKS ile Siemens'in iq500 serisinden de WM12T661TR gözüme çarptı. bu makineleri kullanan ve/veya detaylı bilgisi olan var mıdır? hangisini alabilirim? ayrıca tavsiye olarak bunlar arasında hangisi, ya da bunlara yakın bütçe olarak da 2000 TL civarı alınabilecek 8 kg'lık makine/model tavsiyeniz olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• skyruler S kullanıcısına yanıt
    Bosch wat24460 kullanan biri olarak tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bosch da fena değilmiş ama su jeti yok demişler bir konuda. çok elzem midir, su jeti olan bir model mi bakmak lazım illa?
    Baktığınız modellerin hiç birinde sujeti yok bence bi önemi de yok arçelikker klasik kayışlı motora sahip bosch yeni sessiz 10 yıl garantili motora sahip hem daha üstün hemde daha ucuz aradaki fiyat farkı ile bosch da 7 yıl garanti li yapılır ben n11b den 1585 tl ye aldım indirim çekleri ile daha uygun fiyata da alına bilir

• daha önceki makinam da Bosch olduğu için garanti 7 yıl yapılabiliyorsa ilgimi çeker. tek çekincem garantinin kısa olması çünkü. ne kadar tutuyor, bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyruler

incelemelerim sonucunda Arçelik'in ay sonuna kadar devam eden 7 yıl garanti kampanyası nedeniyle Arçelik 8103 YCM veya 8124 CMKS ile Siemens'in iq500 serisinden de WM12T661TR gözüme çarptı. bu makineleri kullanan ve/veya detaylı bilgisi olan var mıdır? hangisini alabilirim? ayrıca tavsiye olarak bunlar arasında hangisi, ya da bunlara yakın bütçe olarak da 2000 TL civarı alınabilecek 8 kg'lık makine/model tavsiyeniz olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2000 civarına çıkabiliyorsanız Electrolux EWF1497CDW2 tavsiye ederim.

Daha uygun alternatif olarak EWF1486GDW2.

Bosch WAW28560TR veya Siemens WM14W560TR modelleri de alınabilir.

Bıosch WAT24480TR alana kadar bence EWF1486GDW2 çok daha iyi bir makine.

Arçelik tavsiye etmiyorum çamaşır makinesinde.

• AEG Lavatherm L98699L2 çamaşır makinesini bulabileceğimiz bir bayi var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet artı 4 yıl yapıla biliyor yanlış bilmiyorsam 100. 120 tl arası bi fiyatı var bu arada candogan beyin tavsiyeleri kimseyi pişman etmez değerlendirmenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon81 -- 27 Ocak 2016; 20:32:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFEYS

AEG Lavatherm L98699L2 çamaşır makinesini bulabileceğimiz bir bayi var mı?

Kadıköy Gürsey bayisinde teşhiri var Istanbul'da iseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Hocam çok tşkler.

• yorumlarınız için teşekkürler.

@candogan62: aslında ben de AEG veya Electrolux almak istemiştim ama biraz Türkiye'de çok yaygın olmaması, biraz da eşimin istememesi nedeniyle elemek zorunda kaldım. önerdiğiniz WAW28560TR modeli de güzel görünüyor ancak sınırımı 8 kg ve 1200 devir olarak belirlediğim için çok düşünmüyorum açıkçası. bu durumda WAT24460TR alınabilir mi sizce?
    İlk başta da söylediğim gibi kullanan biri olarak tavsiye ederim alınır yani 😊

• bugün Siemens WM12T460TR ve Bosch WAT24460TR'ye eşimle baktık. o da Bosch'u beğenince siparişi verdik. Pazartesi gelecek kısmetse. katkılarınız için teşekkürler.

Hayırlı olsun sizde memnun kalırsınız umarım

• 5 aydır kullanıyoruz ve şimdilik bir şikayetimiz yok. tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.