Şimdi Ara

8350 ISINMA PROBLEMI AKASA MEDUSA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: [darkness13]

Macnu sürdükten sonra sıcaklık değerlerini paylaşırsan sevinirim. Önceki sürdüğün macun akasa mıydı? Tamamını mı kullandın?

termal macunu sürdüm boşta 30 34 arası değişiyor hocam 4.5 ghz çektim işlemciyi yükte 50 55 arası normal sanırım bu ghz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: secard

quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

Macnu sürdükten sonra sıcaklık değerlerini paylaşırsan sevinirim. Önceki sürdüğün macun akasa mıydı? Tamamını mı kullandın?

termal macunu sürdüm boşta 30 34 arası değişiyor hocam 4.5 ghz çektim işlemciyi yükte 50 55 arası normal sanırım bu ghz de

Evet değerler normal. Sıkıntı yok herşey yolunda.
  • Pirinç tanesi(!) kadar sürmen gerekli. Termal iletkense, taştığında işlemci çevresindeki kapasitörlere kısa devre yaptırıp, işlemci akımını kirletebilir.
    Kasa arkasındaki fanı, eğer ekran kartın standart santrifüj soğutucusu ile gelmiyorsa işlemci yönünde kullanabilirsin. Çok da iyi soğutur, lakin eğer ekran kartın ısıyı arkaya yönlendiriyorsa, kasa fanın sütun halinde olduğu gibi işlemcine yönlendirir.
    Medusa, 8 tane 8mm ısı borusu ile ağır ama iyi bir soğutucu. Verimli olabilmesi için ne kadar serin hava yükleyebilirsen kasaya o kadar iyi. 0.076 civarlarında çok acaip C/W değerlerine ulaşabiliyor testlerde.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.