Şimdi Ara

850 lira bütçem var Htc desire z önerirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 850 lira bütçem var Htc desire Z düşünüyorum.Acaba bu fiyata başka alternatifler varmı.Önerilerinizi bekliyorum

Edit:Sıfır telefon önerileri istiyorum bu fiyat aralığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfgti06 -- 16 Eylül 2011; 1:18:10 >

• Optimus Black düşünebilirsin.
  • htc desire z klavyesi ile guzel secenek ama arkadasin dedigi gibi bencede optimus black cok daha iyi bir secim olacaktir tartismasiz
  • Galaxy s kullanicisi olarak galaxy s oneririm :) 2. neten 700 liraya bulabilirsiniz
  • HTC HD2 ÖNERİRİM AMA BKLE PARA BRKSN DESİREDE ALABLRSN UYGUN FYATA
  • biraz daha biriktirebilirsen sony ericson xperia arc
  • musanpa:hocam bugün inceledim 2 telefonuda lg optimus da kasılmalar oluyo ve ele alındığında kalite hissi çok vasat.

By_Rdv:hocam galaxy s iyi hoş telefonda malesef 2. el telefondan çok ağzım yandı artık sıfır telefon alıcam kısmetse.

bruce135: ve gü: arkadaşlar zaten uzun zamandır telefonsuzum.onu bekle şunu bekle yeni model çıkacak o düşecek bu inecek derken bayağı telefonsuz kaldım zaten tak etti artık.

hafta sonuna kadar araştırma içindeyim.özel bir indirim vs. denk getiremezsem galiba htc alıcam gibi görünüyor.
  • ben kullandıgım telefonu 2. el aldım baya bi araştırmayla aldım temiz ve sorunsuz çıktı nette 850 liraya 2-3 ay kullanılmış tertemiz ürünler bulma imkanınız yüksek ama siz bilirsiniz.. desire z 800mhz işlemcili galaxy s 1ghz kernelle 1.2, 1.4ghz kadar çıkar ve power vr sgx 540 gpusu var düşündürür bence
  • hocam dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ama benim 2. elde yaşadığım sorunlar yüzünden şu an 2.el galaxy s değil s2 verseler 800 liraya yine almam.Öyle tatsız deneyimlerim oldu ki 2. ele bir daha tövbe bakmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golfgti06

hocam dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ama benim 2. elde yaşadığım sorunlar yüzünden şu an 2.el galaxy s değil s2 verseler 800 liraya yine almam.Öyle tatsız deneyimlerim oldu ki 2. ele bir daha tövbe bakmam.

tamam anladım seçim senin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.