Şimdi Ara

8800 GTX İÇİN KAÇ WATTLIK PSU KULLANMALIYIM? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dostum şu anda glacial power 550 watt kullanıyorum 12v1 ve v2 kanallarından toplamda 36amper 432 watt veriyor 5v ve 3v kanlarındanda 150watt verebiliyor aktif pfc 80 plus özellikleri var üstünde 6 sata 6 molex anakart için 8pin ve 2 tane 6+2 ekran kartı için pcı-e çıkış var gerçekten çok güzel alet 125tl civarı fiyatı almanı öneririm
  • Bu konularda sizler kadar deneyimli olmasamda bir anımı paylaşacağım; 8800 GTX li makinama 700 W Tagan marka PSU takmıştım.

Cereyan temiz gelsin diye de şebeke ile makina arasına evde bulunan Siemens Masterguard Online kesintisiz güç kaynağını bağlamıştım
    Makinayı açıp FS yi başlattığımda anlam veremediğim ciddi bir kasılma vardı görüntülerde. Başka oyunlarda denedim hepsinde aynı kasılma devam ediyordu bir saat düşündüm neden olabilir diye sonra sistemi tek tek gözden geçirmeye başladığımda, birde şu güç kaynağını aradan çıkarayım dedim iyiki de çıkarmışım maninayı zaptetmek mümkünmü FS deki uçaklar bile farklı uçmaya başlamıştı

Buradan kendimce şu sonucu çıkarıyorum 700 W Tagan yeterliydi fakat PSU dan önce kesintisiz güç kaynağı 500 W üzerine müsade etmediğinden sistem performans veremiyordu
    dolayısıyla aynı kartı kullanan birine nacizane tavsiyem min 650-700 W bir PSU kullanmanız.

Selamlar,

• quote:

Orjinalden alıntı: G-UNITSOLDIER

valla sistemin üstüne 1 bardak su içermiyim bilmiyorum!!!! psu su patlayıpta sistemi zarar görmeyen bir arkadaş var mı beni rahatlatsa biraz!!!!!

yarın alacam sağlam bi psu.. inş bişey olmamıştır!!!

ben
  • http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=35978

OCZ nin 700w nvidia sli destekli psu sunu aldım .. dün taktım pc ye... diğer parçalar zarar görmemiş patlamadan sonra...

HİGH POWER ın 700w absolute modelini alacaktım aştı biraz fiyat olarak,,, 300 tl ye yakın fiyatı vardı!!!

ileride corei7 li bir sisteme geçiş yaptığımda beni idare eder mi aldığım model????????
  • kardeş ben bu PSU yu tamir etmek istiyorum bunu hobi olarak yapıp zevk alıyrum bundan para pul istemez göndersene PSU yu bana sen.. hatta istersen üste para vereyim sat falan dedim birsey demedin bana
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.