Şimdi Ara

8mbit bağlantı ile saniyede 2.2mb indiriyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hattımın 16 mbit bile desteklemedigini soyluyorlar ama originden 2.2 mb/sn de indiriyorum.Akk dolmasına rağmen bu nasıl oluyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost2003 -- 21 Haziran 2014; 19:37:58 >

• süpermiş valla diğer indirme işlemlerinde durum nasıl mesela film veya torrentten birşey indirirken
  • torrentte kotaya takılıyor.idm ile de oyle.300 kb/sn ortalama.Ama originde cosuyor.Gecen ki titanfall betada da boyle olmustu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost2003 -- 21 Haziran 2014; 20:44:10 >
  • garip bir olay ama iyi sayilabilir keske butun indirmelerde geceli olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de yaklaşık bir yıldır böyle 8Mbit sınırsız fakat 50GB AKK geçmeden önce hiç 1.8Mb/s'nim altına düşmüyor 1.8-2.5 arası

Edit: Sadece Origin değil tamamen her şekilde geçerli bu söylediğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizuga -- 21 Haziran 2014; 22:34:24 >
  • Benim kota dolmadan bile 900 kb ı geçmiyor idm ile.Bu mtu olayı gibi bisimi acaba.Origin indirirken kendine port mu acıyor napıyor.
  • Ghost2003 kullanıcısına yanıt
    İlginç - modem arayüzündeki adsl hat değerlerini koy bakalım kaç kaldırıyor diye.
  • Modem değerleri

Fena sayılmaz 16 kaldırmaz dedikleri gibi snr düşük.
  • Titanfall ve Battlefield 3'de bir şey olsa gerek. Çünkü bende Titanfall'ı 16 Mbps hız ile kotayı çoktan aşmama rağmen saniyede 5 mb/sn indirdiğimi biliyorum.
  • Boyle birsey mumkun degil.

gosterilen hiz yanlis. bunun gecmiste cok orneklerini gorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde nasıl mümkün oldugunu tartısıyoruz zaten.Gosterilen hız yanlışta indirilen data da mı yanlış.Dun yaklasık 5 saatte 42 gb indirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Fena sayılmaz 16 kaldırmaz dedikleri gibi snr düşük.

Peki nasıl indirebiliyorum bu kadar hızlı??
    Yanlış ölçmüş olabilir.
  • windows 8 kullanıyorsanız task manager'dan wifi kullanımı veya ethernetten bağlıysan onun kullanımına göz atarmısın? Aynısı bende oluyordu VPN ile bağlandığımda 50 mbit gösteriyordu ve 5MB/sn hız görünüyordu. Tsk manager'da 7-8 mbps görünüyordu.
  • burkocan B kullanıcısına yanıt
    Olay hızın ne gosterdigi degil.Peak olarak son hıza da bakmıyorum.Devamlı olarak 3-4 mb/sn de indirerek 50 gb indirdim.800kb ile kac gun surerdi.Ama gercekten indirioki 6-7 saatte bitti.Koydugum resimde download hızı anlık degil 2.5 ile 4 arasında gidip geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.