Şimdi Ara

90k dan hamda 8k ya/Tavsiye konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
13
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam öyle bi çekiş için ilk zamanlar min 6-7 sonlara doğru 10 olması lazım diyorlar 5 saat son aylar 8 saatle nasıl bu kadar çektiniz bunu ayda 2-3 gün ara vermenize bağlayabilir miyiz?
  • Hocam kusura bakmayın ama bence 10 saat şov ya yani elbette benimde birkaç gün 10 saat çalıştığım oldu ama bunu düzenli 10 çalışmak cidden çok zor ve zararlı

Benim bahsettiğim kemiksiz bir süre yani 2 dakika tuvalete gitsem bile durdurdum kronometreyi kimisi evde dolanıyor sırf 10 saat çalıştım demek için

Düzenli çalışın yeterli bence ayrıca sadece ayt odaklı çalıştım tyt için sadece deneme çözdüm

• 9 saat olursa kazanamıyorlar mı? Komik şeyler bunlar hocam kendini tanıyan adam zaten tavsiye falan filanla uğraşmaz oturur bilmediği konuyu öğrenir. Hepsi bukadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogannbulbill

Bir de eğer deneme bulamazsaniz bana mesaj atın çözdüğünüz denemeleri ben başka şeyler derim size

diyeceğin şey ne başkan

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

Başka deneme önerisinde bulunucam

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogannbulbill

Başka deneme önerisinde bulunucam

haa tamamdır başkan sene içinde seni tekrardan rahatsız ederim 

• Tebrikler hocam up
  • hocam tyt mat netlerim 15-20 civari. orijinal tyt mat ve sarmal tyt mat arasinda kaldim. su ana kadar cap fasikulu(sayilar) + 3d yapmistim. hangisini alayim sizce?

geoda tamamen sifirim. cap ucgenler cozup ardindan sarmala gececegim.
  • Hocam kusura bakmayın bildirim gelmiyormus artık ara ara kontrol edicem

Hocam tyt konuları için sürekli fasikül çözmek yararlı değil bence ben hiç kitap çözmedim tyt için ama 3d yeterli olur onun dışında denemelere abanin piyasa da çok deneme var her gün bjr deneme atın

Ben geo için acil öneririm sarmalla uğraşmayın bence direk acil çözün ben bazen bir testte hiç soru çözemiyordum açıyordum Kenan kara yi mesela soru 5 dakika ilk bir dakikasını izliyordum sonra yapmaya çalışıyordum yine olmazsa bir dakika daha izliyordum böyle böyle soru çözmeyi öğrendim sonlara doğru eksiğiniz için fasikül çözebilirsiniz tabii benim önerim acil Kenan kara

Eğer seviyeniz kötüyse geo da en kötü geometrinin ilacını alın acil in kolay seviye geo kitabı ama Kenan kara baya iyidir öneririm

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

Estağfurullah ne rahatsızlığı

• geridekaldılar kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.