Şimdi Ara

99-2000 mondeo ghia düşünüyorum,yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • >>arkadaşlar 99-2000 mondeo ghia düşünüyorum.fakat genelde piyasadakilerin kilometreleri yüksek.2.eli zayıf fakat bence 11-12 ye binilebiecek en kaliteli arabalardan biri mondeo.mndeo konusunda sizler ne düşünüyorsunuz?

• Satma işini dert etmiyorsanız, uzun süre bineceğim diyorsanız... Binilecek araba...
  • Benim duyduğumda motorunun alüminyum blok olduğu , bu yüzden de motor yaptırmanın çok pahalı olduğu şeklinde .

Yukarıdaki görüşe katılıyorum . Motorla ilgili olumsuzluk olmasa benimde gerçekten almak istediğim bir arabaydı .
  • 98-99-2000 modellerde mondeosu olupta satmak isteyen var mı... ?
    Özellikle; Ghia ve manuel...
    Çok temiz ve düşük kilometreli olmak kaydıyla otomatikte olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: udoldenyus

Benim duyduğumda motorunun alüminyum blok olduğu , bu yüzden de motor yaptırmanın çok pahalı olduğu şeklinde .

Yukarıdaki görüşe katılıyorum . Motorla ilgili olumsuzluk olmasa benimde gerçekten almak istediğim bir arabaydı .

Alüminyum blok olsada rektefiye olur.
  • işte budur. özyürekede bu araba yakışır ya. kendinemi alacaksın.
    quote:

Orjinalden alıntı: ozyurek

98-99-2000 modellerde mondeosu olupta satmak isteyen var mı... ?
    Özellikle; Ghia ve manuel...
    Çok temiz ve düşük kilometreli olmak kaydıyla otomatikte olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lmnggen
    işte budur. özyürekede bu araba yakışır ya. kendinemi alacaksın.

Kendime alacağım arkadaşım... Ölçtüm biçtim tarttım.. Araba için önümüzdeki 2-3 yıl para ayıramayacağım...
    Şu anda kullanmakta olduğum 1,3 Corollaya da daha fazla binmek istemiyorum... Çünkü beni tatmin etmiyor, mutlu değilim...
  • 1,3 coralladan sonra mondeo-ghia ya binmek hayata yeniden başlamak gibi olur. konforlu bir arabadır. yukarıda arkadaşların dediği gibi hemen alıp satmayacaksanız binilecek arabadır. zaten sizinde belirttiğiniz gibi ikinci eli yavaş gittiği için sizde uygun fiyata alırsınız.
    quote:

Orjinalden alıntı: ozyurek

quote:

işte budur. özyürekede bu araba yakışır ya. kendinemi alacaksın.

Kendime alacağım arkadaşım... Ölçtüm biçtim tarttım.. Araba için önümüzdeki 2-3 yıl para ayıramayacağım...
    Şu anda kullanmakta olduğum 1,3 Corollaya da daha fazla binmek istemiyorum... Çünkü beni tatmin etmiyor, mutlu değilim...

• quote:

Orjinalden alıntı: soldier-down
    1,3 coralladan sonra mondeo-ghia ya binmek hayata yeniden başlamak gibi olur.

2.0 focustan inipte, 1,3 toyotaya binmek nasıldır...
    Ben şimdi o haldeyim.. Ruh halimi hayal edin işte...
  • yanlış hatırlamıyorsam 5-6 aydır toyota 1.3.e biniyorsun değilmi. kendi kendime hep soruyorum özyürek bu arabayı hala neden elinde tutuyor diye.
    ruh halini çok iyi anlıyorum arkadaşların arabasını kullanırken bile zorlanıyorum.
    umarım gönlüne göre bir mondeo bulursun ama inş. yine focus 2.0ghia yada st denk getirirsin.
  • ikinci eli zayıf ama senelerce binilecek kaliteli bir araba.
  • quote:

yanlış hatırlamıyorsam 5-6 aydır toyota 1.3.e biniyorsun değilmi. kendi kendime hep soruyorum özyürek bu arabayı hala neden elinde tutuyor diye.
    ruh halini çok iyi anlıyorum arkadaşların arabasını kullanırken bile zorlanıyorum.
    umarım gönlüne göre bir mondeo bulursun ama inş. yine focus 2.0ghia yada st denk getirirsin.

Aralık ayından beri toyotaya biniyorum...
    St uymaz bana...
    2.0 focus belki ama... şu anda o da zor görünüyor... Aklımdaki 2002-2003 mondeoydu ama.. Baktım ki kasılmam gerekiyor...
    Çark ettim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

ikinci eli zayıf ama senelerce binilecek kaliteli bir araba.

İkinci eli dert etmem... Zaten temiz araba alırım... Aynı temizliğini de koruduktan sonra Satarım ben...
  • kesinlikle ikinci elde önemli olan temizliği. arabada problem yoksa her şekilde ve zarar etmeden satarsın.
  • 3 ay önce istanbuldan 98 model mondeo ghia aldık. Sunroof abs falan herşey full. 10.700 e aldık. Bilginiz olsun.
  • 96 senesiydi sanırım akrabamız almıştı manuel mondeo ghia deri koltuk vs hepsi vardı 96de aldığı aracı geçen sene sattı ama pişman oldu sonradan keşki satmasaydım dediği günler olmuştu
  • MERHABA SAYIN FORD SEVENLER ;
    FORDMARKALI ARAÇLARINIZ İÇİN GEREKLİ CIKMA VE YENİ PARÇALARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.