Şimdi Ara

%99 krizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet explorer ile yükledigim her dosya %99 da takılıyor ve dosyayı bilgisayara kaydedemeden mecburen yüklemeyi iptal etmek zorunda kalıyorum bu sorunun nedeni ne olabilir lütfen biri yardım etsin çıldırmak üzereyim

• format at arkadaşım olmazsa fırefox u yükle
  • Aynı sorun ben de de var. Explorer la mı alakalı güvenlik duvarı ile mi alakalı ya da virüs programı ile mi bir türlü çözemedim. Forum da da açtım bu konuyu ama bulamadık bir çaresini. İstemesek te sanırım en iyi çözüm format. Çünkü akla gelebilecek bütün nedenleri kaldırıp denedim ama olmadı. Maalese FORMAT

quote:

Orjinalden alıntı: mck666

İnternet explorer ile yükledigim her dosya %99 da takılıyor ve dosyayı bilgisayara kaydedemeden mecburen yüklemeyi iptal etmek zorunda kalıyorum bu sorunun nedeni ne olabilir lütfen biri yardım etsin çıldırmak üzereyim
  • sorun xcopy.exe %99 a tempe alır aldıktan sonra xcopy onu direktory ye yukler sorun xcopy format yada çalışan xpden xcopy.exe yi kendi bilgisayarınıza güvenli kipte kopyalayın
  • bu xcopy.exe dosyasını yollayabilirmisin acil yardım lazım hiçbirşekilde yapamadım
  • hocam dosyayı buldum fakat güvenli kipte kopyalamak ne demek acil yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.