Şimdi Ara

A ve B sınıfı ehliyet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben nisan da b sınıfı ehliyet için kursa yazıldım sınav ücretini ödedim burada bir sıkıntı yok ama şimdi de motosiklet almak istediğime karar verdim. B sınıfı ehliyet için artık yazıldık kursa paralar ödendi, yapılacak bir şey yok, ikisinin sınavı da aynı gün anladığım kadarıyla 29 haziran. Ben iki ehliyeti aynı anda alabilir miyim? Alabilirsem nasıl olur bu iş? Bir de e-sınav ya da ona benzer bir şey söylediler, o yapılırsa alabilirsin dediler. Bu konuda beni aydınlatacak biri varsa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuda sizi en iyi sürücü kursu aydınlatabilir.
  • Aynı anda b ve a2 alamazsın eğer karar verdiysen dosyanı ehliyete çevirmeden a2 için yazılabilirsin kursunla konuşursan sana daha detaylı bilgi verirler
  • A2 almayı daha çok istiyorum tabi motosiklet sevdası başladı bir kere Gidip konuşayım o zaman, siz şu anda 29 haziranda olacak sınav için hangi sınava gireceğimi değiştirebilirim diyorsunuz doğru anladıysam.
  • Bu gün sürücü kursuna gittim, belgeleri çoktan yolladıklarını artık çok geç olduğumuaöylediler, daha önce hiç kayıt yaptırmamış biri kayıt aptırabikiyor şu an ama benim önceden b ehliyeti başvurum olduğu için olmuyor dedi. Diger ehliyet sınavı da 24 ağustos tüm yaz geçmiş olacak ben ehliyeti aldığımda:/ Bence olması lazım çünkü çok mantıksız, iptal ettiremiyor muyuz onu? Nereye ile irtibata geçmem lazım bu sorunu çözmek için? Lütfen bilen arkadaşlardan biri bana yardım edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hakkında bilgim yok ama uğraşmamak için olmuyor diyip geçmiş olabilirler. Bu her konuda böyle, biraz ısrarcı inatçı olup şansını denemeni tavsiye ederim.
    Evraklar nereye gönderildiyse orayı falan arayabilirsin mesela.

Biraz muhitle de alakalı bence. Bizim sokakta 2 kişide motor var, birisi elektrik direğine bağlıyor, birkaç senedir hala motoru duruyor. Diğeri de bizim balkonun altına koyuyor, yoldan görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 28 Mayıs 2013; 13:47:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.