Şimdi Ara

A200-1AH robson testi Acill inceleyin cihazları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bu arada avrupa sitesindeki araştırmalarımdan alttaki linkteki bilgisayarın bizim a2001ah nin avrupa versiyonu olduğu anlaşılıyor...

burada da robson mimarisinden sözedilmemiş...

http://eu.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/jsp/productPage.do?service=EU&PRODUCT_ID=135314
  • benim alet de geldi şimdi deniyorum robson driverını.önce deneme programını denedim disabled dedi
  • evet denedim şimdi driverı yüklemey.başarıyla yüklendiama durum aynı disabled
  • Ya arkadaşlar kafam iyice karıştı.Tam a200 1ah yi almak üzereydim ki bu sohbetlere şahit oldum. Şu an ne yapacağıma karar veremiyorum. Aslında internetten alacağım yeri bile tsbit etmiş, bayramın bitmesini bekliyordum. Tekrar başa döndüm.
    Sevğili A200 1AH kullanıcıları lütfen bana yol gösterin.Bu bilgisayarı alayım mı? Yoksa başka marka ya da modelleremi yöneleyim.

Lütfen çok acil cevap...
  • çok istiyosan robson 25 dolara satılıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOYDAK

Ya arkadaşlar kafam iyice karıştı.Tam a200 1ah yi almak üzereydim ki bu sohbetlere şahit oldum. Şu an ne yapacağıma karar veremiyorum. Aslında internetten alacağım yeri bile tsbit etmiş, bayramın bitmesini bekliyordum. Tekrar başa döndüm.
    Sevğili A200 1AH kullanıcıları lütfen bana yol gösterin.Bu bilgisayarı alayım mı? Yoksa başka marka ya da modelleremi yöneleyim.

Lütfen çok acil cevap...

eğer sağlık bakanlığı kampanyasından alacaksan AL, çünkü muazzam fiyat avantajı var.

Ama mağazadan alacaksan bence Dell 1520 düşün
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOYDAK

Ya arkadaşlar kafam iyice karıştı.Tam a200 1ah yi almak üzereydim ki bu sohbetlere şahit oldum. Şu an ne yapacağıma karar veremiyorum. Aslında internetten alacağım yeri bile tsbit etmiş, bayramın bitmesini bekliyordum. Tekrar başa döndüm.

Lütfen çok acil cevap...

arkadaşım ben kampanyadan aldım bu toshibayı ve şu an hiç problemsiz olarak kullanıyorum,problemi olanlar olduolmayanlar oldu,bu bilgisayar işi böyle işte,özellikle notebook olayı...sorun çıkmayan bir marka model biliyor musunuz illa ki çıkmıştır her markada tek tük sorun,dünyanın en iyi markası olsa bile..neyse uzatmayayım.bu anlatılanlardan rahatsız olmadıysanız kampnyadan alın toshiba yok ben mağazadan alıcam diyorsanız da acer 5920g ya da dell 1520 alabilirsiniz,ekran kartları daha iyi bu makinelerin toshibaya göre,mesela acerın işlemcisi de daha iyi ama diğer yönlerini bilmem ama onun topiclerine de girerseniz onların da sorunsuz olmadıklarını görebilirsiniz...

• Arkadaşlar bundan sonra A200-1AH ile ilgili soru ve sorunları kulüpte tartışalım. Kulüp topiğinin linki imzamdadır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.