Şimdi Ara

A5 dizel mi benzin mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Ben 2012 model s60 ımı satıp üzerine de para koyup 2. El a5 sportsback almayı düşünüyorum. Yılda yaklaşık 15.000 km yapıyorum. Ama benzilli veya dizel arasında epey fiyat varkı var. Böyle bir arabayı sadece bir kere alabileceğim için s-line almayı düşünüyorum. Siz ne tavsiye edersiniz benzinli mi yoksa dizel mi almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cem0723 kullanıcısına yanıt
    A5 beninzinli yakit guldurmez yilda 15bin icin dizele okadar para verilmez en guzeli a5 den vazgec zaten kasa tip falan demode oldu herkezde var artik. En guzeli sifir dolu dolu f30 320i ed almak hem fiyatlarida gayet guzel.

• A5 Spor bir araç, dizel gitmiyor. 2.0 TDI kullandım fakat araç gitmiyor hissiyatı veriyor hantallaşıyor.

Spor araç alacaksanız benzinli olacak.
  • cem0723 kullanıcısına yanıt
    Hem vergi indiriminden yararlanmak , hemde araç çekişini bozmamak adına ' Benzin '

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elekcii

Hem vergi indiriminden yararlanmak , hemde araç çekişini bozmamak adına ' Benzin '

Vergi indirimi? ikiside 2000 cc altı diil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • totik kullanıcısına yanıt
    Vergi indirimi değilde vergiden tasarruf demedim hocam pardon. Dizellerde vergi biraz daha yüksekya onu kast ediyorum

• Audi A5 1700 kg ağırlıgıyla( 1500 kg üzerini şahsen dizel tercih ederim) yılda 15000 km yapacaksanız dizel alın A5 deki otm şanzumanla dizellerin uyumu çok güzel tabiki ben tercihim bu yönde olurdu.Ortalama 7 lt dizel varken ortalama 10 lt benzin bana göre fazla.
  • dizel tabii...

• 211 hp lik 2.0tfsi alabiliyorsanız düşünmeyin alın derim km niz de az nasıl olsa. evet dizelden çok yakıyor ancak makine deli
  • Dizel o araba alinmaz bence benzinlisi muhtesem keyifli..

• Motor aynı cc de olunca dizel yada benzinli farketmiyor, vergide bir fark yok arkadaşlar . 2000 cc benzinli ve 2000 cc dizel araçların model yılı aynı ise vergiside aynı. Tr de uygulama bu şekilde.
  • bende a4 b8 2.0 tfsi var, performansı harika ama istanbul içi ortalama 55 kuruş yakar normal kullanımda.
  • Vergide farketmiyorsa bari yakıttan tasarruf diyorum ve oyumu dizele

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.