Şimdi Ara

AB, ADINIZ ÜYE OLACAK DEDİ! EVET Mİ HAYIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 26.6.2006)
Giriş
  • Baktım göremedim açılmamış bu konuda anket sanırım..

Haberlere baktıysanız Avusturya'nın adınız üye olacak ve diğer üye ülkelerle aynı statüye kavuşamayacaksınız. Serbest dolaşım olmayacak ve son sözü yine de Avusturya söyleyecek. Ayrıca 2007'ye kadar Kıbrıs Rus kesimini tanımak zorundasınzı dediler.

Hal böyleyken MİLLİ DAVAMIZ olan AB rüyasına devam etmeli miyiz yoksa ne diyrlarsa yapalım da girelim şu AB'ye mi dersiniz?

• Arkadaşlar artık gerçekleri görelim.Bunlar bizi zaten almayacaklardı.Ve bu kadar tavizden sonra almayız demiyorlarda alırız ama şöyle alırız böyle alırız diyorlar.Onlar ancak kendi çıkarlarını düşünürler ve eğer biz kalkınacaksak kesinlikle engel olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pityocampa

Arkadaşlar artık gerçekleri görelim.Bunlar bizi zaten almayacaklardı.Ve bu kadar tavizden sonra almayız demiyorlarda alırız ama şöyle alırız böyle alırız diyorlar.Onlar ancak kendi çıkarlarını düşünürler ve eğer biz kalkınacaksak kesinlikle engel olurlar.
    ben böyle AB'nin ...... zaten AB ile başlayan kısaltmalara sinir oluyorum. hep taviz bu tavizlerin sonu yokki biz üye olsak bile yine bir şeyler isteyecekler bizden yani bu isteklerinin sonu kesilmicek. biri diyecek bana üs ver biri diyecek vatandaşlarıma şu hakları ver. unutmayalımki kağütülasyonların sonu hüsranla bitmiştir ve tarih tekerrürden ibarettir. ne hali varsa görsün AB biz mutluyuz böyle. eğer bu mutlulukla yetinmeyenler varsa onları ileride daha büyük hüzünlerin beklediğini bilsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yourdery

ben böyle AB'nin ...... zaten AB ile başlayan kısaltmalara sinir oluyorum. hep taviz bu tavizlerin sonu yokki biz üye olsak bile yine bir şeyler isteyecekler bizden yani bu isteklerinin sonu kesilmicek. biri diyecek bana üs ver biri diyecek vatandaşlarıma şu hakları ver. unutmayalımki kağütülasyonların sonu hüsranla bitmiştir ve tarih tekerrürden ibarettir. ne hali varsa görsün AB biz mutluyuz böyle. eğer bu mutlulukla yetinmeyenler varsa onları ileride daha büyük hüzünlerin beklediğini bilsinler.

Alıntıları Göster
    varya onlara yalakalık yapmasak peşimizden koşarlar.biz kaçsak onlar kovalar aslında

• ATATÜRK'E ZAMANINDA ab İÇİN BİR SORU SORMUŞLAR GİRER MİSİNİZ DİYE.
    ATATÜRK'ÜN CEVABI : "BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNMEDİK FAKAT ONLAR RİCA EDERLERSE DEĞERLENDİRİRİZ. BÖYLECE İLK TEKLİF ETMEDEN GİRMİŞ DEVLET OLMUŞ OLURUZ."
    Keşke yaşasaydın:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsngz

ATATÜRK'E ZAMANINDA ab İÇİN BİR SORU SORMUŞLAR GİRER MİSİNİZ DİYE.
    ATATÜRK'ÜN CEVABI : "BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNMEDİK FAKAT ONLAR RİCA EDERLERSE DEĞERLENDİRİRİZ. BÖYLECE İLK TEKLİF ETMEDEN GİRMİŞ DEVLET OLMUŞ OLURUZ."

Nerden nereye...

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsngz

ATATÜRK'E ZAMANINDA ab İÇİN BİR SORU SORMUŞLAR GİRER MİSİNİZ DİYE.
    GiRmeyeLim Turkiye Kendi Basina AB Hem tarihiyLe Hemde Kendi Ozgu haLiyLe AB mis pehh.
    oNLaRin yaLwaRmasi Lazim AB'ye giRin die.

Cokmu abaRttim yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: *GaDDaR*

GiRmeyeLim Turkiye Kendi Basina AB Hem tarihiyLe Hemde Kendi Ozgu haLiyLe AB mis pehh.
    oNLaRin yaLwaRmasi Lazim AB'ye giRin die.

Cokmu abaRttim yaw

Alıntıları Göster
    devam edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: mirabilis

devam edelim

Alıntıları Göster
    Ne AB si ya adamlara yalvarıyoz adamlar bizi oynatı valla gidin işinize adamların istediklerini yaptıkdan sonra ne gerek kalır AB ye bağımsız deilmilşiz gibi oluruz..aslında istediklerini yapmasak kendileri teklif edecekler di valla ama nerde bizim devlette ... adamlar yalvarıo alın bizi diye nasıl iştir anlamam yani^^
  • Türkiye'nin yarısı hala açlık sınırında yaşarken AB bizim için bir rüyadan öteye gidemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutx

Türkiye'nin yarısı hala açlık sınırında yaşarken AB bizim için bir rüyadan öteye gidemez.
    Böyle bir haber görmedim , duymadım.Kaynak alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spetsnaz!

Alıntıları Göster
    *GaDDaR*
    hayır abartmadın ne bu boyle AB için yakında
    daha neler isterler şrfszlr

b*kmu var bu AB de erdogan bey girmeden de ticaret yapılır işte

yakında namusunuda ver diyecek bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibyalcin

*GaDDaR*
    hayır abartmadın ne bu boyle AB için yakında
    daha neler isterler şrfszlr

b*kmu var bu AB de erdogan bey girmeden de ticaret yapılır işte

yakında namusunuda ver diyecek bunlar

Alıntıları Göster
    ab süreci Türkiye'yi parçalama ,Türkleri anadolu'dan atma sürecidir.AB'ye üyeliği savunan mevkisi ne olursa olsun vatan hainidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vendeta

ab süreci Türkiye'yi parçalama ,Türkleri anadolu'dan atma sürecidir.AB'ye üyeliği savunan mevkisi ne olursa olsun vatan hainidir.

Alıntıları Göster
    aynı statüde olamayacaksak serbest dolaşamayacaksak bide üstüne kıbrıs rum kesmi diye bi yeri tanıyacaksak ne b*k yemeye giriyoruz biz bu ab' ye?

ab mi bize gircek biz mi ab' ye gircez anlamadım eğer Türkler bu şartları kabul ederse millet arkamızda deli şeetmiş bunları demez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shady RIDDLE

aynı statüde olamayacaksak serbest dolaşamayacaksak bide üstüne kıbrıs rum kesmi diye bi yeri tanıyacaksak ne b*k yemeye giriyoruz biz bu ab' ye?

ab mi bize gircek biz mi ab' ye gircez anlamadım eğer Türkler bu şartları kabul ederse millet arkamızda deli şeetmiş bunları demez mi?

Alıntıları Göster
    AB ye hayır.

Zaten biz üye olana kadar onlar birbirini yiyecekler.

Ayrıca sanmayınki diyelim AB ye girdik hemen milli gelir yükselmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

AB ye hayır.

Zaten biz üye olana kadar onlar birbirini yiyecekler.

Ayrıca sanmayınki diyelim AB ye girdik hemen milli gelir yükselmeyecek.

Alıntıları Göster
    Haber kaynağı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

Haber kaynağı ???

Alıntıları Göster
    AB ye girmek hiçbir zaman milli davamız olmadı.. Bir iki kendini bilmez girmeye çalışıyor işte..
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: __MuLKiYeLi__

Tamam haberi gördüm.Aslında haddini aşan bir açıklama yapmış.Avrupalı büyük devletler isteseler bu açıklamayı yedirirler Avusturya'ya.Aynı 3 Ekim'de Chirac'ın Papadopulos'a yaptığı gibi.Avusturya'nın dönem başkanlığı bitiyor.Bakalım gene böyle konuşabilecekler mi?

http://www.ntvmsnbc.com/news/377852.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spetsnaz! -- 25 Haziran 2006; 15:37:01 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: __MuLKiYeLi__

Tamam haberi gördüm.Aslında haddini aşan bir açıklama yapmış.Avrupalı büyük devletler isteseler bu açıklamayı yedirirler Avusturya'ya.Aynı 3 Ekim'de Chirac'ın Papadopulos'a yaptığı gibi.Avusturya'nın dönem başkanlığı bitiyor.Bakalım gene böyle konuşabilecekler mi?

http://www.ntvmsnbc.com/news/377852.asp

Alıntıları Göster
    AB ye kesinlikle HAYIR diyorum...

Kendi içimizde var olan sorunları düzeltmeliyiz, AB gibi kirli planlar içinde olan çıkarcı, emperyalist bir Hristiyan Kulübünden medet ummak saflık olur.Böylesine kirli bir oluşumda yüce Türk Milletinin var olması düşünülemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mTm

AB ye kesinlikle HAYIR diyorum...

Kendi içimizde var olan sorunları düzeltmeliyiz, AB gibi kirli planlar içinde olan çıkarcı, emperyalist bir Hristiyan Kulübünden medet ummak saflık olur.Böylesine kirli bir oluşumda yüce Türk Milletinin var olması düşünülemez.

Alıntıları Göster
    Kaldığımız yerden buyrun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.