Şimdi Ara

Abra A5 v 5.1.1 (gtx 960M) oyunlarda donma !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var. Geçtiğimiz temmuz ayında aldığım pc de ekranın en üst kısmında (ekranın bittiği yerde) ufak bir beyaz çizgi(belirip kayboluyor) sebebiyle laptobumu garantiye göndermiştim. 4gün sonra döndüğünde panelin değiştiğini söyledilir. 1.5 ay sonra bu olay tekrar yaşandı ve ayrıyeten görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası aldım. Döndüğünde arıza teknik raporuna yazdıkları şey aynen şu şekilde ''Cihazınızın panelinde hiçbir problem bulunamadı görüntü sürücüsü hatasında ise korsan oyun oynadığınız için alıyorsunuz.'' dediler. Bende Steam üzerinden CS GO, payday 2, Dota 2 gibi oyunları aldım. Yarım saat-bir saat gibi oynama süresinde bu aldığım oyunlarda garip ses çıkartarak donuyorlar. Ekranın üst kısmı pikselleşiyor. (bazen sadece donuyor.) Pcyi tekrar garantiye göndereceğim. Oyun zevkim yerle bir oldu resmen. Bu gibi sorunla karşılaşan oldu mu hiç? Ben ekran kartından şüpheleniyorum. Sizce sorun nedir?

Bu linkte bahsettiğim sorun:
    http://i.hizliresim.com/0mW52L.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 42akif42 -- 25 Ocak 2016; 3:14:37 >

• Sorun ekran kartından kaynaklanıyor bence de benim tahminim baglantı yerinde bir sorun olması garantiye tekrar gonderin değişim isteme hakkınız doğuyor 3 kere garantiye gittikten sonra sanirım. Bu arada Mmr kaç kardeş dota 2 de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizzcon08 kullanıcısına yanıt
    Bu 3. garantiye verişim olucak. Eğer gerekeni yapmazlarsa tükenci haklarıyla iletişime girip değişime dair dilekçe yazacağım. Dota 2 ye yeni başladım kardeşim düşük olmalı
  • Sonucu yazın buraya.

• Hocam ekran kartın gümlemiş, gpu işlem görecek eğer düzelmezse anakart değişecek. tekrar servise giderken ekran kartında sorun olduğunu söyleyin. bunun nesi var bir bakın demeyin. doğrudan sorunu söylerseniz yardımcı olurlar.
  • Blizzcon08 kullanıcısına yanıt
    3 şubattan sonra garantiye vereceğim.Sonucu buraya yazacağım

• Sonucu bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.