Şimdi Ara

ACELEEEE Antivirüs Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    size sormak istediğim bir şey var.
    sorum şu:
    Bana en iyi güvenlği sunacak beni en iyi koruyacak ve en iyi tarama yapan ama hiç kasmayan bir antivirüs programı önerin..
    aceleee...

PC özellikleri:
    2 gb ram
    intel atom inside işlemci
    250 gb hdd
    256 mb ekran kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trock_Crack -- 6 Nisan 2014; 2:22:17 >

• avira fena değil
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 gün önce antivürüs programımı yanlışlıkla kaldırdım. Şimdi yenisini yüklemek istediğimde \software\microsoft\windowsnt egui.exe anahtarı o0luşturulamadı hatası veriyor acil yardım !!!!!!!!!!!!
  • r522js02tr R kullanıcısına yanıt
    saol evet biliyorum o iyi ama bnm pcde kasıyo..ya zaten 1-2 aylık lazım .benim asıl pcnin masaüstü pcnin anakart chipine yanlış yazılım yükledim anakart patladıı...1-2 aya kadar yeni anakart alıcm.

masaüstü pcmin özellikleri :
    8 gb ram
    intel core i3 işlemci
    2 tb hdd
    2 gb 128 bit ddr3 ekran kartı...

masaüstü pcye
    ya kasperski yada bitdefender kurucam..
    ama şuan benim laptopa lazım..
  • ghostcrome kullanıcısına yanıt
    arkadaşım senin antivirüs programının setupunda hata vardır .baştan indirip dene.
    birde iyi bir program kaldırma yazılımı ile kaldırdığın antivirüsün geride bıraktığı pislikleri temizlee.....
  • norton all in one 360 şiddetle öneririm .sistemi yormaz ve harika güvenlik sağlar.ama orjinal olmalı mutlaka
  • Norton 360 . Kasma yok. 8 MB ram kullanıyor. Aynı PC de diğerlerini kullandım . En az kasan en çok güvenli NORTON 360 . Fakat lisanslı olan.)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.