Şimdi Ara

Acer 4102 3d performansi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1,5 haftadir suren arastirmalarim sonucunda butceme uygun en iyi secenegin acer 4102 oldugunu farkettim.Butcem 1350+kdv ve datron, monster, msi gibi markalar istemiyorum.Fakat bu laptoptaki konfigurasyon karmasasi beni gercekten rahatsiz ediyor.DDR333 olanlarin ekran karti 64-bit deniyor.Hatta bu forumda da bir arkadasin basina gelmis sanirim.Bu 64-bitlik versiyonun 3dmark puaninin 11500 civari oldugunu ogrendim.Halbuki ayni modelin ddr2 ve 128bitlik ekran karti olan modeli 16000 aliyor.Simdi benim fiyat araligimda bulabildigim en iyi model acer 4102 ve ddr2 olan versiyonundan bulamiyorum .Sizden yardim istiyorum.Bu notebookun ddr2 versiyonunu bulabilecegim bir yer veya x700 ayarinda bir ekran karti olan ve max 1350$+kdv ye kadar baska bir notebook onerisi bekliyorum.Lutfen datron,msi,monster gibi markalar onermeyin.

Bir soru daha x600 ekran karti kullanan varmi? 9700 e gore nasil bir performansi var?3dmark01 puani ne?

Tesekkurler
    Iyi gunler

• Merhaba
    Cevabiniz icin tesekkurler.Beni asil rahatsiz eden x700 parasi verip x600 performansi almak olacak.Acikcasi eger baska bir model bulamazsam 4102 ddr333 alacagim sanirim.
    Iyi gunler
  • 1692 wlmi modelini al arada çok fazla bir fiyat farkı yoktur . Ram ler DDR2 ve ekran kalitesi çok farklı bende 4102 var kıyaslama şansım oldu. Birde 1692 de Bellek Kart Okuyucusu var.
  • infronic'in web sitesine gir, orda DDR2'li acer 4102 satılıyor... bayi listeleri falan varsa eğer, ya da infronice gitme imkanın, o sitede yazandan daha ucuza alabilirsin notebooku..
  • Fakat onlarin stokta yok gorunuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.