Şimdi Ara

acer 5584 açılış süresi normal değil sanki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, acer 5584 alalı yakaşık 2 ay oldu. ama bu bilgisyara bana biraz yavaş gibi geliyo. açılış 1.5 dakka ama 3 dakkada kendine geliyo. açılış ramı 450 mbve çalışan prog sayısı 58 tane. açıldıktan sonra kötübirperformansı yok ama sankii dhada ii olabilirdi.. bu makineyi kullanan arkadaşlar varmı. açılış süreniziz yazarsanız benimde bir fikrim olur...(masaüstü 35-40 saniyede açılıyo...laptoptan tek artısı hard isk dönüş hızı 7200)

c2d 1.83
    1gb ram 533 dual
    120 gb hd 5400rpm 2mb cache
    256 gforce 7300 turbo

• ramler 533 degil 677,

ewet acilisi biraz sorunlu, driverlerin yuklenis sirasinin yanlis oldugunu dusunuyorum, sifir xp kurulup uzerine driverlar kurulursa daha hizli olur kanaatindeyim ama yapmaya useniyorum

nortonu kaldirdim iyi oldu, regedit/microsoft/windows/run burdan gereksiz dosyalari kaldirabilirsin biraz daha hizlanir
  • dostum senin açılış süren kaç yazarnısın.masaüstünü görüş süren? ram ler 533 eminim .everest home dan baktım. yanılmıyosam 667 yi destekliyor
  • bilgisayar yanimda degil simdi ama uzun suruyor onu iyi biliyorum

ben gold`dan aldim 667 mhz ram hizi gecen gun programla baktim hatta dogruydu
  • [simage]
    [/simage]
    bende golddan aldım ama benimkinde 533 mhz yazıyor aynı ürün için farklı ram hızları olması çok ilginç.

net görüntü için link:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugn -- 16 Mart 2007; 18:06:23 >

• ilginc, daha bi kac gun once test etmistim 667 gosteriyordu, az once rightmark ile test ettim 533 gosteriyor
  • işlemcininde bi tane bus hızı mı ne var .o 667mhz belkide onla karışmıştır neyse. ben bi format atcam bu bilg. ama orjinal xp bulmam lazımm . her açılışta bu yavaşlık canımı sıkıyor..
  • gold`un sitesinde 667 gozukmesine ragmen 533 ittirmisler, neyse saglik olsun

aldigim yeri aradim, 533leri sokup yerine 667 takin diye, olmaz dediler

%12 fark war ikisi arasinda, aslinda ugrasmak lazimya neyse...
  • haklısın aslında. tükeiticiyi kandırmnak bu .. dava açılsa heralde kazanırız ama.. tek problemim bu olsa uğraşırım valla..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.