Şimdi Ara

ACER 6530G DERNEĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.415
Cevap
5
Favori
104.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gündemdeki son oyunların hepsini sorunsuz çalıştıracak bir makine arkadaşlar GTA 4 haricinde diğerleri sorunsuz...Onuda İnşallah Deniycem...
  • Arkadaşlar bende bugun aldım işlemcim zm-84 olan fakat flatout ve undercoverdan tam istediğim performansı alamadım özellikle undercover süper rahat oynanmıyor,

64 bit xp kurmayı deneyen var mı? Driverlarını bulabilen eğer varsa 64 bit xp kurup da denemeyi düşünüyorum bi makineyi

Makine genel olarak çok güzel bu fiyata bu işlemci bu hdd yeter zaten gerisini salla ki bi sürü üst düzey laptopta olmayan özellikleri var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunai

Arkadaşlar bende bugun aldım işlemcim zm-84 olan fakat flatout ve undercoverdan tam istediğim performansı alamadım özellikle undercover süper rahat oynanmıyor,

64 bit xp kurmayı deneyen var mı? Driverlarını bulabilen eğer varsa 64 bit xp kurup da denemeyi düşünüyorum bi makineyi

Makine genel olarak çok güzel bu fiyata bu işlemci bu hdd yeter zaten gerisini salla ki bi sürü üst düzey laptopta olmayan özellikleri var

hocam makinemde 64 bit ultimate kurulu. grafik programları için orjinal sistemini korudum 32 bit olanı. 2 hard disk olunca yer sorunu olmuyo. oyunları 64 bitte oynuyorum. güzel performans.http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_6530.html linkte driverlar var. driverlar 64 bit için destekli. indirip açınca görürsünüz zaten. rar dosyasının içinde 64 bit desteği var. ama indirmek biraz sıkıntılı. bağlantı çok kopuyo. yarıda kalıo indirme. ben indirip rapide atmıştım. vereyim linkleri işine yarar belki. empowering kurman için empoweriing framework kurman gerek önce. diğer özellikler onun üzerine kuruluyor.

http://rapidshare.com/files/183574559/driver.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/183579378/driver.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/183582348/driver.part3.rar

• Ustam sağol baya baya uğraşmışsın bende nasıl olduysa bi şekilde ekran kartı driver sorununu aştım güzel çalışıyor şu an xp 64 bit , gene bi kusuru var oda parmak izi kontrolu windows açılışında gelmiyor o da sorun değil zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: azrail155

http://komku.blogspot.com/2008/11/acer-aspire-6530-6530g-windows-xp-and.html driverların hepsini burdan bulabilirsiniz...
    quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan1287

Arkadaşlar bende 6530G laptop aldım memnunum ancak webcamımda sorun war msnden girince webcam açılmıyor.Kameranızı başlatamadık bir program tarafından kullanıp kullanılmadığını denetleyiniz diyor.PC yi yeniden başlattım kapatıp açtım ancak yine aynı sorun oluştu.Suyin diye bi driver indirdim kamera açılıyor ancak yine msn den kullanamıyorum.Orjinal driveri olan MACROVİSİON CORPORATİON driverini burada veya msnden yardım ederek paylaşırsa çok sevinirim

Selametle...

msn9 da nedense çalışmıyor web cam çözüm bulamadık. eski sürüm msn de çalışıyor ama 9 da çalışmıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

quote:

Orjinalden alıntı: azrail155

http://komku.blogspot.com/2008/11/acer-aspire-6530-6530g-windows-xp-and.html driverların hepsini burdan bulabilirsiniz...
    quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan1287

Arkadaşlar bende 6530G laptop aldım memnunum ancak webcamımda sorun war msnden girince webcam açılmıyor.Kameranızı başlatamadık bir program tarafından kullanıp kullanılmadığını denetleyiniz diyor.PC yi yeniden başlattım kapatıp açtım ancak yine aynı sorun oluştu.Suyin diye bi driver indirdim kamera açılıyor ancak yine msn den kullanamıyorum.Orjinal driveri olan MACROVİSİON CORPORATİON driverini burada veya msnden yardım ederek paylaşırsa çok sevinirim

Selametle...

msn9 da nedense çalışmıyor web cam çözüm bulamadık. eski sürüm msn de çalışıyor ama 9 da çalışmıyor

o sorunla acer haricindeki başka makinelerde de karşılaşılıyor. düzeltilmesi çok sürmeyecektir diye düşünüyorum.

• arkadaşlar bende acer 6530g laptop var WLAN tuşuna bastığımda kablosuz lan etkin diyor fakat sağ alt köşede çıkan WLAN işareti çıkmıyor ve hiçbir ağı bulamıyor sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali0000 -- 5 Şubat 2009; 16:42:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali0000

arkadaşlar bende acer 6530g laptop var WLAN tuşuna bastığımda kablosuz lan etkin diyor fakat sağ alt köşede çıkan WLAN işareti çıkmıyor ve hiçbir ağı bulamıyor sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunz

xpde mi vistada mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunai -- 5 Şubat 2009; 21:42:45 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ali0000

arkadaşlar bende acer 6530g laptop var WLAN tuşuna bastığımda kablosuz lan etkin diyor fakat sağ alt köşede çıkan WLAN işareti çıkmıyor ve hiçbir ağı bulamıyor sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunz

xpde mi vistada mı ?

vistada. kimse çözüm bulamıyor yardımını bekliyorum
  • işareti çıkmasını bekleme ağ bağlantılarından girip bulmayı dene orayı ben buldum galiba vista varken bi kaç ağ şimdi xp 64 bit var tuş çalışmıyor ama ağ bulabiliyorum
  • quote:

işareti çıkmasını bekleme ağ bağlantılarından girip bulmayı dene orayı ben buldum galiba vista varken bi kaç ağ şimdi xp 64 bit var tuş çalışmıyor ama ağ bulabiliyorum

bende işaret çıkmıyor ve ağ bağlantılarımda da hiçbir ağı göremiyor
  • aynı anda kablolu bağlıysan işaret çıkmaz. ağ bağlantıların'a sağ tıklayıp özelliklerden, kablosuz ağları yönet dersen belki görürsün.
  • uygun nerden alabilrm en iyi fiyata intertetten alışveriş hariç peşin para ? görerek alarak
  • slm arkadsaşlar,

bende sizin gruba katıldım bugun. alet güzel be yanlızz sanki cok ısınıo gibi ne dersınız?
  • çok ısındığını düşünmüyorum hatta soğutucum vardı onu bile açmaya gerek duymadım

seffaf ben tanbul.com dan aldım en düşük fiyat orda galiba bakmanı tavsiye ederim dükkanları yok, zaten ürünü dükkanda satan da yok galiba
  • En ucuz yer teknosa. 1733 tl.
  • mrb arkadaşlar. max 2400 tl ye bir acer almayı düşünüyorum. hangi model önerirsiniz? özellikle 6530 hakkında önerileriniz?
  • evet teknosa stoklarına tekrar girmiş ama ordan almayı denemeyin kimseye önermem başka bir konuda da yazdım bunu teknosadan bir ürün almayın, almayın, almayın alırken 100 kere 10000 kere düşünün

island_blue

6530g serisini ben öneririm gerçekten iyi hdd işlemci ekran kartı hepsi her türden kullanıcıya hitap ediyor 16' full hd ekranı da var daha ne istersin zaten bi laptoptan
  • neden teknosadan almayalım tunai?
  • ayrıca bu modelı alalı 3 gun oldu 1 tane ölü pixel cıktı tam ortada ben napayım böle HD ekranı.

Üstelik o kadar cok program ıvır zıvır yüklemişlerki alet durdugu yerde 950 mb ram kullanıyo.

touchpadi hangi akıllı o kadar sola yerleştirmiş onu da sorgulamak lazım.

ama ne var ki 4 gb ram ve 640 gb harddisk var. işlemcisi ben yine aynı şeyi sölicem sağlam ısınıyo dizimin üstünde tutamıyom.

sesinden de cok kalite beklemeyin altec lansing gibi ses cıkmıyo. ama yine de laptop için yeterli.

artıları oldugu gibi eksileri de var bence o kadar da abartılcak bi model değil açıkcası ben pişman oldum bunu almakla.

Benim kişisel yorumlarım bunlar.

Saygılar..

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueway83 -- 8 Şubat 2009; 21:52:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.