Şimdi Ara

ACER ASPIRE 4315 Kullanıcıları Derneği (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
1
Favori
37.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde t2350 işlemci var taktım ama maalesef çalışmadı.birde wifisinden pek memnun deildim başka bi wifi kart buldum onu taktım ve o da uyum göstermedi(wifi tuşuna basınca kapatıp açmadı vs) o nedenle upgrade olarak pek bi şevkim kalmadı.C2duo işlemci desteklio Cduo desteklemio :(

ayrıca kingston 2 gb ram ile vista süper çalışıo sp1 li olarak bilginiz olsun.1500 liraya alınan bi asus var onun puanı 2.0 benim 4315 in 3.2 :D

upgrade yapan varsa paylaşırsa bizimle memnun olurum.

teşekkürler...
  • ya ben bu laptopla hiç bi oyun oynayamazmıyım . bilen biri ekran kartını 358mb a çıkarmanın yolunu sölesin lütfen.
  • Yeni bios sürümü cıkmış. ( v1.13 ) Ben kurdum. Yanılmıyosam video biosuda update ediyor. Şu andaki video bios sürümü 1471. Yanlız ne gibi bir getirisi var bilmiyorum. zaten uğraştırdı da beni update yaptıktan sonra. Ekran çözünürlüğü 640*480 ve 256 renkten yukarı cıkmadı. Sonra ekran sürücülerini silip tekrar yükledim v.s v.s Neyse denemek size kalmış. saygılar

Bu arada ekran kartı rami kendi kendine yükseltip düşürüyor. Oyunda artıyor ,masaüstünde düşürüyor.
  • saol.
  • command conquer generals Oyunu oynanabiliyor.
    Call of duty 2 yi kurdum çalıştırmadı. Zannedersem Dirct X uyarısı veriyordu. Ama neden anlamadım. Herşey yüklü idi.
  • Arkadaşlar bende 2 ay önce aldım oyuncağımı ve çok memnunum :-) Ram takviyesi ile 2 Gb yapıp,xp yükledikten sonra makinam canavar gibi oldu.Ekran kartı kendiliğinden 358 mb oldu.Ben hala PES 5 oynamaya devam edenlerdenim ve rahat rahat oynayabiliyorum.Far Cry bile çalışıyor (ancak epey kasıyor).Zaten bana Pes 5 ve Mame oyunları yetiyor
  • Arkadaşlar 2 sorum vardı. Cevap verebilirseniz sevinirim:

1-Express card slotu nasıl açlıyor?

2-RAM tavsiyeniz nedir? Sanırım en fazla 2x1 GB RAM takılabiliyor. 2 tane Kingston 1 GB 667 alsam uyum sorunu olur mu? Bendeki HP laptop Kingston RAM'lerde mavi ekran gösteriyordu da...
  • ben 2x1gb kingston 667 mhz ram kullanıorum problem hiç olmadı 4315 de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ohara

Arkadaşlar 2 sorum vardı. Cevap verebilirseniz sevinirim:

1-Express card slotu nasıl açlıyor?

2-RAM tavsiyeniz nedir? Sanırım en fazla 2x1 GB RAM takılabiliyor. 2 tane Kingston 1 GB 667 alsam uyum sorunu olur mu? Bendeki HP laptop Kingston RAM'lerde mavi ekran gösteriyordu da...

Hocam benim makinamda 2x1 Gb 667 Kingston takılı ve gayet memnunum.Zaten En fazla 2 Gb Ram bu şekilde kabul ediyor.Tavsiye ederim.Makina çok rahatlıyor.
  • express card yurt dışında internete bağlanabilmek için yarıyo sanırım. bide tv kartları var laptoplar için express card slotundan girişli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismldrsn

express card yurt dışında internete bağlanabilmek için yarıyo sanırım. bide tv kartları var laptoplar için express card slotundan girişli.

slotun ne işe yaradığını gayet iyi biliyorum ama kapağı nasıl açılıyor onu anlamadım?

Diğer laptopda basıp içeri itince dışarı çıkıyordu. Ama bunda böyle bişey yok. Acaba disket sürücüsü gibi kartı sadece sokuyor musun yoksa kapaı çıkartıp mı yapıyosun?
  • ohara bundada içeri bastırıp çekince dışarı çıkıyor . Bir sorun olabilir belki senin kapakta.
  • Tama expresskart slotunu halletim

2x1 GB Kingston 667 RAM aldım. RAM slotu bilgisayarın altındaki hangi kapağın altında? Soldaki ufak kapağı mı yoksa sağdaki büyük kapağı mı sökeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 30 Nisan 2008; 12:18:40 >
  • ram takmanın yerini bulamayanlar bu videoyu izlesinler.

http://www.youtube.com/watch?v=IhX5Km4eqmw
  • ram slotları büyük kapağın altında. Bu arada müjde intel directx 10.0 destekli vista sürücülerini(15.9) söz verdiği gibi nihayet cıkardı.
    Daha denemek nasip olmadı ama.

http://downloadcenter.intel.com/confirm.aspx?httpDown=http://downloadmirror.intel.com/15883/a08/winvista_159.exe&agr=N&ProductID=2800&DwnldId=15883&strOSs=156&OSFullName=Windows%20Vista*%20Ultimate,%2032-bit%20version&lang=eng

• arkadaşlar elinde vista starter cd-key i olan varmı acil yardım edermisiniz
  • ben satıyorum 4315imi bugün tam 1 ay oldu alalı. kampanyadan aldım ama kampanya bitti denizlide öğrenciyim istanbulda yaşıyorum.

diğerlerin den farklı olarak:

1.5 gb ram (kingston)
    caselogic çanta
    minton wireless mouse
    jwin web cam

650 ytl ye satabilirim

faturası benim üzerime
    garanti belgeleri var
  • ayrıca windows vista starter işletim sistemi yüklü
  • Bende bir 4315 kullanıcısıyım artık bilgisayar çok şık ve zarif. Bana performansı yetiyor da artıyor bile. Benim çin en bomba özelliği de 720p lik HD filmleri hiç takılmadan oynatabilmesi. Bu işlemciyle bu performans hiç beklemiyordum.
  • 2 gb ram ile 1080 lerde bile problem yaşamadım caner ben de.

senin şu ram olayını denemen hiç ii olmadı.max 2 gb desteklio die ilk aldığım gün 1+1 gb ram taktım.şimdi de senin 2,5 gb lıyı görünce 4gb yapası gelio insanın :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.