Şimdi Ara

acer aspire one recovery hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • netbook'a format atıp işletim sistemini yeniden yüklemek istedim bilgisayarın recovery bölümünden çalıştırdım alt-f10. ama şimdi kurulum hizmetleri başlatılıyor da takılıp kaldı ilerlemiyor kapatıp açıyorum yine aynı yerde yine aynı yerde nasıl kurtarırım nbilgisayarı yardımcı olurmusunuz?

• Format işlemini recovery üzerinden mi yapmak istediniz bu rağmen bu hatayı aldıysanız recoverydeki bazı dosyalar hata vermiş olma durumu var.Sizde işletim sistemi olarak starter mi kurulu netbook demişsiniz ondan söyledim.Recovery'de kurulu işletim sistemi neyse ondan c diskine format atmayı deneyin recovery diski devre dışı kalmaz yine çalışır onun üzerinden dosyaları onarabilir bulabilirseniz dediğimi yapın sonucu yazın.
  • yalnız şu an bilgisayarı şu anki durumundan çıkaramıyorum neye basarsam basayım ve kapatıp açsam da aynı şey yazıyor: Kurulum Hizmetleri Başlatılıyor...
  • Format atman için biosa girip boot seçeneğinden format atacağın seçeneği işaretleyeceksin netbook olduğu için cd yoktur usb seçeneği olur işletim sisteminin falsh belleğe boot edilmiş olması lazım.
  • hm teşekkür ederim. windows 7 starter satın almak gerekecek o halde.. çünkü önceden boot etmedim:(
  • Bilgisayar bios'tan başlatamıyorum sürekli Kurulum Hizmetleri Başlatılıyora geçiyor ve ordan çıkmıyor. nasıl çıkıcam burdan lütfen yardım edin
  • kurulum başlangıcından çıktı şu an bilgisayar bu durumda. ne yaparsam recovery bölümüne tekrar dönebilirim? veya tamamen format atıp bırakaibilirim. işletim sistemini geri yüklemek istiyorum aslen..
     acer aspire one recovery hatası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.