Şimdi Ara

Acer Liquid E VS Samsung Galaxy Ace

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler fıyatları hemen hemen aynı 2 urununde,acerin 2.1 olmasından dolayı cok kararsızdım ama acer.com.tr kendı sıtesınde 2.2 duyurdu.bu sartlarda 2 telefon kıyaslandıgında hangısını almam mantıklı olur bılemedım yardımcı olursanız sevınırım.bide alırsam telefonu teknosa gıbı bı yerden garantılı alcam eger acer alır ve 2.2 ye yukseltırsem garantıde cıkarmı?

• Güncelleme resmi ise bir sorun olmaz.
  • http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/drivers bu sitede android froyo 2.2 die,kendi türkiye sitesi sonucta resmi oldugunu dusunuorum.

smartphone>liquid>liquid e girdigimizde cıkıo

lakin benim asıl sorum acer liquid e mi yoksa samsung galaxy ace mi okdr kararsızımkı resmen cogunluk ne derse onu alıcam gıbı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadly_Angel -- 28 Nisan 2011; 1:11:32 >
  • ace de flash desteği yok.huawei x5 beklemeni öneririm.
  • acıkcası huawei x5 baya ılgımı cektı hem fıyat hem performans olarak ama ılerde 2.3 gelebılırmı bu urune ıslemcı olarak genelde v7 onerıılıo forumda falan. ve bu telefonu liquid e ve ace yle kıyaslarsak nedır durumu

ama suanda en cok ılgımı 2.2 turkce sıtesınden guncellemesı yapılmıs liquid e cekıo bu urunle ılgılı bı kotu duyumu olan veya ace nın cok usutn bı ozellıgını soylıyebılcek warmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadly_Angel -- 28 Nisan 2011; 3:18:29 >
  • Daha iyi fiyata bulamazsam (ki sanmıyorum) 16 Mayıs'a dek Hepsiburada'dan alacağım Acer'ı. 750 TL'ye 75 TL puan (25 Mayıs-8 Haziran arası kullanılmak üzere) veriyor ki tek bilmediğim bu puanları kullanmak için en az ne kadarlık alışveriş yapmak gerektiği.
  • beyler acerle bu 3d falan kaliteli oyunları calıstırabılırmıyım

bide huawei ile acerin en byk farkı snrm islemci cinsi snapdragon la scorpion arasındakı fark nedir?
  • acer liquid e daha iyidir
  • ikisinide geç huawai ideos x5
  • beyler ya galaxy ace - liquid e- huawei x5
    hangisinde en yeni guncel bole gereksınımı buyuk olan hd oyunları oynıyabılırım misal:nova 2.asphalt 6 filan olsun

hani aldıgım haliyele olmasada ilerde güncelleyip mod layıp filan oynıyabılırmıyım veya?
  • bencede acer ama huawei x5 bu da güzel. fiyatı da 600 lira olacakmış.
  • fıyat cok asırı sorun deıl ama acer zaten ust lımıtım 800u gecmem 15 mart gıbı gelcekmıs huawei oda beklenır suresıde sorun deıl

sımdı ben acerde mi yoksa huaweide mi daha rahat kaliteli oyunları oynıyabılırım, bide 2.3 guncellemesı gelırse hangısıne gelebılır
  • fıyat cok asırı sorun deıl ama acer zaten ust lımıtım 800u gecmem 15 mart gıbı gelcekmıs huawei oda beklenır suresıde sorun deıl

sımdı ben acerde mi yoksa huaweide mi daha rahat kaliteli oyunları oynıyabılırım, bide 2.3 guncellemesı gelırse hangısıne gelebılır
  • aynen bende galaxy ace düşünüyorum ama oyunları oynatır mı? emin olamıyorum :(
  • sahsen ben galaxy ace eledim diebılırım cunku huawei x5 aceden iyi direk ama acerle kıyaslıyamıorum tam olarak

sorum aynı beyler en kalıtelı yenı oyunları oynatabılcek alet hangısıdır acer liquid e mi huawei idios 5 mi
  • ARKADAŞLAR ACER LİQUİD E ALICAK VARSA ŞİMDİDEN VAZGEÇSİN.

BU TELEFONUN EKRAN KIRILDIMI 333,00 TL
    BATARYA 105,00 TL
    SADECE ARKA KAPAK 65,00 TL

VE BU TELEFONU ŞUANDAKİ SIFIR PİYASA DEĞERİ 600,00 TL.

ACER SERVİSLERİNDE ÇOK REZİLLİK ÇEKERSİNİZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.