Şimdi Ara

ACER V3-772G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
9.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ilk defa laptop sahibi olacağım o yüzden kaliteli bir şey almak istiyorum bütçem maksimum 2500Tl 1 kuruş daha arttırma şansım yok.şöyle bir şey buldum,ekran kartı,ram vs. güzel duruyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-v3-772g-5420121tmamm-v3-772g-notebook-core-i5-25ghz-12gb-1tb-173-2gb--w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69022

birde aklımda Asus N550JV var fakat ekran kartı için bazı yorumlarda 2.sınıf demişler.kararsız kaldım bilgili arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum.

http://www.pcdepo.com/asus-n550jv-cn211d-notebook-urun10739.html

• Acer'in ekran kartı güzel ama bu kasalarına güvenemiyorum ısınma sıkıntıları açığa çıkabiliyor iyi ekran kartı koyması güzelde soğutmasını da düzgün yapsa güzel olacak,fhd ekran değil kalit demişsin n550 modelini fiyat olarak uyguna bulmuşsun asus'un ekran kartı biraz daha düşük olabilir ama mesela ağır oyunlarda genelde orta ve yüksek seviyede detayları yüksek oynatabilir kasa olarak Acer'den daha kalitelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Acer'in ekran kartı güzel ama bu kasalarına güvenemiyorum ısınma sıkıntıları açığa çıkabiliyor iyi ekran kartı koyması güzelde soğutmasını da düzgün yapsa güzel olacak,fhd ekran değil kalit demişsin n550 modelini fiyat olarak uyguna bulmuşsun asus'un ekran kartı biraz daha düşük olabilir ama mesela ağır oyunlarda genelde orta ve yüksek seviyede detayları yüksek oynatabilir kasa olarak Acer'den daha kalitelidir.

haklısınız hocam işin birde o boyutu var.peki n550 ile battlefield3,gta 5 gibi oyunları yüksek seviyede oynayabilir miyim? son olarak ekran kartı 4 gb yazıyor sli gibi bir şey mi oluyor bu,normali 2gb olması lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGunner

quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Acer'in ekran kartı güzel ama bu kasalarına güvenemiyorum ısınma sıkıntıları açığa çıkabiliyor iyi ekran kartı koyması güzelde soğutmasını da düzgün yapsa güzel olacak,fhd ekran değil kalit demişsin n550 modelini fiyat olarak uyguna bulmuşsun asus'un ekran kartı biraz daha düşük olabilir ama mesela ağır oyunlarda genelde orta ve yüksek seviyede detayları yüksek oynatabilir kasa olarak Acer'den daha kalitelidir.

haklısınız hocam işin birde o boyutu var.peki n550 ile battlefield3,gta 5 gibi oyunları yüksek seviyede oynayabilir miyim? son olarak ekran kartı 4 gb yazıyor sli gibi bir şey mi oluyor bu,normali 2gb olması lazım ?

Alıntıları Göster
    Ekran kartı belleği artırılmış performans katkısı yok ama harici ekran kartı oyunlarda zorlandığında sistemden ram yiyebiliyor bu seviyeyi düşük tutar her nekadar harici olsada sistem oyunlarda en basitinden bf3 gibi bir oyunda 2gb'lik bir ekran kartıyla oyun oy7narken ekstradan sistemden 1-5-2gb arası ram kullanabiliyor şimdiki ağır oyunlarda 4gb ram yeterli gelmeyebiliyor onun için genelde ram yükseltme işine giriliyor 8gb kulnılıyor zaten yeni sistemlerde 8gb-16gb gibi ramler kullnılmaya başlandı.Bu dediğiniz oyunları makul fps sınırında yüksek ayarlarda oynama imkanınız var.

• Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    hocam zamanınızı alıyorum ama son olarak şuna bakabilrimisiniz.işlemci,ram,en önemlisi fiyat gayet güzel fakat ekran kartı beni düşündürüyor

http://www.sadecenotebook.com/msi-cx61-2od-008xtr-core-i7-4702mq-240-ghz-8-gb-750-gb-2-gb-vga-156-free-dos-pmu290982
  • quote:

hocam zamanınızı alıyorum ama son olarak şuna bakabilrimisiniz.işlemci,ram,en önemlisi fiyat gayet güzel fakat ekran kartı beni düşündürüyor

http://www.sadecenotebook.com/msi-cx61-2od-008xtr-core-i7-4702mq-240-ghz-8-gb-750-gb-2-gb-vga-156-free-dos-pmu290982
    gt740m ekran kartının 64 bit olanu konulmuş donanım ve fiyat olarak iyi ama kasa kalitesi düşük msi bazı şeylerden feragat etmiş ısınma konusunda msi'nin bu tip kasalarında sıkıntı yaşanıyordu soğutma konusunda başarılı olmayabilir

• Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    çok yardımcı oldunuz hocam teşekkür ederim.tavsiyeniz doğrultusunda N550JV'i aldım
  • quote:

çok yardımcı oldunuz hocam teşekkür ederim.tavsiyeniz doğrultusunda N550JV'i aldım

memnun musunuz peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

quote:

memnun musunuz peki?

piyasadaki her oyunu oynayabiliyorum fakat tüm ayarlı sona getirdiğimde hafif kasma oluyor onun dışında hiç bir sıkıntım yok,gayet memnunum
  • quote:

Vatandaki Acer'ı neden tercih etmediniz anlamadım. Neyse Asus almışsınız bir kere hayırlı olsun. Yerinizde olsam Acer alırdım. Oyun için Cpu değil Gpu daha önemli. 750m e yerine GTX760m li bir laptop oyunlarda daha yüksek performans verir. Isınma sorunuda Acer ın bu modelinde yok. İyice araştırmadan insanların şu marka ısınıyor filan sözlerine itibar etmeyin modelden modele fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Shot One Kill

quote:

Vatandaki Acer'ı neden tercih etmediniz anlamadım. Neyse Asus almışsınız bir kere hayırlı olsun. Yerinizde olsam Acer alırdım. Oyun için Cpu değil Gpu daha önemli. 750m e yerine GTX760m li bir laptop oyunlarda daha yüksek performans verir. Isınma sorunuda Acer ın bu modelinde yok. İyice araştırmadan insanların şu marka ısınıyor filan sözlerine itibar etmeyin modelden modele fark var.

hocam siz ürünü deneyimlediniz mi? ben ciddi ciddi düşünüyorum acer i.

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    demiştim ki şu haberle acer in bulaşılmaması gereken bir cihaz olduğunu anladım
    http://www.ntvmsnbc.com/id/25477208/

• quote:

quote:

quote:

Ben ürünü almadım biraz daha bekleyeceğim y510p ile Acer arasında kaldım. MSI da Ge serisi var gtx765m kart var onda ama forumda bir sürü sorun okudum yazılım problemi filan bir sürü şey kafam rahat etmez o üründe. Acer ın özellikleri oldukça iyi görünüyor Gtx760 kart iyi performans veriyor ve görünüşe göre ısınma sorunu da yok. Acer da tek eksik var klavye ışıksız. Lenovo nun y510p nin performansı Acer ve MSI dan daha yüksek ama ısınma sorunu olabilir kasa ve touchpad pek iyi değil gibi. Kararsızım açıkçası.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ürünü almadım biraz daha bekleyeceğim y510p ile Acer arasında kaldım. MSI da Ge serisi var gtx765m kart var onda ama forumda bir sürü sorun okudum yazılım problemi filan bir sürü şey kafam rahat etmez o üründe. Acer ın özellikleri oldukça iyi görünüyor Gtx760 kart iyi performans veriyor ve görünüşe göre ısınma sorunu da yok. Acer da tek eksik var klavye ışıksız. Lenovo nun y510p nin performansı Acer ve MSI dan daha yüksek ama ısınma sorunu olabilir kasa ve touchpad pek iyi değil gibi. Kararsızım açıkçası.

yukarda bir haber paylaştım. Okusan iyi olur. Bu tür olaylar satış sonrası desteğini ciddi anlamda olumsuz etkiler. Msi gt serisi harici çöp. Gx70 var ama onun da işlemcisi kurtarmıyor. Monster 3 senede pert. Toshiba abartı derece pahalı. Tek yol Asus kalıyor. Lenovo yu bu sınıfa almadım çünkü 15.6".

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yukarda bir haber paylaştım. Okusan iyi olur. Bu tür olaylar satış sonrası desteğini ciddi anlamda olumsuz etkiler. Msi gt serisi harici çöp. Gx70 var ama onun da işlemcisi kurtarmıyor. Monster 3 senede pert. Toshiba abartı derece pahalı. Tek yol Asus kalıyor. Lenovo yu bu sınıfa almadım çünkü 15.6".

Alıntıları Göster
    http://www.pcdepo.com/msi-ge60-20e-295xtr-notebook-urun10908.html

o fiyat aralığında buda çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

ürün güzel fiyat iyi ama 15.6" . Aynı sınıfta değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

ürün güzel fiyat iyi ama 15.6" . Aynı sınıfta değil.

Alıntıları Göster
    Bende aldım bu cihazdan şuan piyasanın fiyat performans cihazı bence bu cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Bende aldım bu cihazdan şuan piyasanın fiyat performans cihazı bence bu cihaz.

Alıntıları Göster
    arkadaslar konu baslıgında belirtmıs oldugunzu acer ıle bu urun arasında kaldım sızce hangısını almalıyım guncel oyunları oynuyacagım ıcın hangısı daha az ısınır http://www.pcdepo.com/msi-ge60-20e-295xtr-notebook-urun10908.html .

• Acer suan kullandgim cihaz ve gayette iyi bi makine o fiyata o ozellkde pc bulmaniz zor isinma sorununada rastlamadm daha tavsiye edrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: AACEER

Acer suan kullandgim cihaz ve gayette iyi bi makine o fiyata o ozellkde pc bulmaniz zor isinma sorununada rastlamadm daha tavsiye edrm
    Bir televizyon kanalındayım ve edius ve premier kurgu programları için almayı düşünüyorum bu ürünü

ekran kartına mobilegraphic card sitesinden baktım ama acer'a güvenemiyorum düşünce yada kullananlardan fikir alabilirim gün içinde almayı planlıyorum izmir vatandan

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-v3-772g-747a321tmamm-v3-772g-notebook-core-i7-220ghz-32gb-1tb-2gb-173-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69023

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-760M.92068.0.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.