Şimdi Ara

ACI GERÇEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 25k geldi aw. Gerçi 5-7 saat arası çalışıyordum. Ama çok bariz çalışma hatalarım oldu (MF).

Msü'de 9k gelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 22 Ağustos 2021; 21:28:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • evet hocam, teşekkürler

• Doğrudur hocam temelsiz adamın çalışması çok zor ama bazen bazı kırılma anları insanı hayvan gibi çalışmaya itebiliyor hayatında kitap yüzü bile açmasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt
    Ea için doğru, 9-10(1.donem) matematiği en azından fena degildi ama 10 2.donem ve 11 rezaletti, çalışmaya da hemen hemen 12.sınıfa geçtiğim yaz ağustos başladım ve sonuç ea da 2765

• quote:

Orijinalden alıntı: afrasiyab6

Ea için doğru, 9-10(1.donem) matematiği en azından fena degildi ama 10 2.donem ve 11 rezaletti, çalışmaya da hemen hemen 12.sınıfa geçtiğim yaz ağustos başladım ve sonuç ea da 2765

Mümkün hocam tyt 40-50 ile ayt 15-20(matematik net sayısı 2-3) ile başlayan arkadas. İlk 1000'e girdi. Tabii hayatsiz gibi çalıştı. O seviyede çalışacak adam sayısı çok azdır. Oran vermek gerekirse 50 binde 1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 22 Ağustos 2021; 21:17:47 >
  • zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt
    Mf or tm?

• quote:

Orijinalden alıntı: bennasılbüyükadamoluucam

Mf or tm?

TM hocam tabii, MF de kendini 3 e bölüp öyle calissaydi yine yapamazdi.

• Hocam linç yiyeceksiniz büyük ihtimal ama haklısınız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım maalesef keşke zamanımın büyük çoğunluğunu ayt'ye verseydim

• Sağlam bir 11ve12 senesiyle de yapılabilir. Temel yoksa 1 yılda derece yapmak hayal gibi

• 10k-20k çok rahat yapılır son sene msüye kadar adam akıllı çalışmadım (max 3-4 saat) msü sonucu 45k geldi son 3 ay 7-8 saat kastım 18k geldi yks.Sadece 11 matım biraz orta üstüydü

• Hocam zaten temelden kastım mat ve fizik sizin mat temeliniz varmış tebrik ederim bu arada

• ne yani şimdi 9-10-11'im sıfır olmasına rağmen son 10 ayda derece yaptım videosu atamayacak mıyım    

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.