Şimdi Ara

ACI GERÇEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temeliniz(9-10-11 mezunsanız 12) sağlam değilse son sene hayvan gibi de çalışsanız ilk 3000 hayali kurmayın tecrübeyle sabittir

• Mf hariç çok rahat yapılır.

Çok rahat derken yani hayal değil. Sağlam çalışmayla yapılır demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 22 Ağustos 2021; 20:48:33 >
  • Matematik +++
  • zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt

Mf için konuşuyorum hocam

• LeviEfendi kullanıcısına yanıt

Fizik+++

• Yorumlu Fizik +++
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSpectre

Mf için konuşuyorum hocam

MF de çok zor tabii.

• sağlam temelden kastınız ne bilmiyorum ama temeli sağlan olan adamların masaya oturup saatlerce çalışma motivasyonu olduğu için kazanıyorlar. yata yata 12. sınıfa gelmiş adamın "DELİ GİBİ" çalışma imkanının olduğunu düşünmüyorum. öyle bir adamın deli gibisi 4 saat falandır

• temelsiz 20-30k falan da hayal bence.yani robot gibi sakin sakin çalışırsan olur da.onun ihtimali son yıl yok bence.

• aga her sey sinav anina baktigi icin gerisi bos
  • Ve şu da var temelsiz olup 12de de iyi olmadığını anlayıp pek üstüne düşmezsen ve seneye mezuna kalırım ya çalışırım kafasına girersen mezun senende de tüm eksiklerin üst üste gelir ve yine yapamazsın o yüzden mezun olacağın kesin olsa bile 12de kapatabildiğin kadar boşluğu kapatmalısın
  • hocam tytye 40lı netlerle başladım forumdaki konulara atmıştım hatta, çalışmaya 3-4lü saatlerden başladım yaz sonlarında ort 10 saat çalışıyordum, sınava yakın dönemde 105-113lü netlere sabitlemiştim. tyt sıralamam da gerçek sınavda tonla aptallık yapmama rağmen 2k geldi. tabi tytye temeli sağlamlardan daha fazla yüklenmem ayt çalışma süremi azalttı o ayrı ama olmaz değil hiçbir şey. bu konuyu geçen sene görsem (ki tonla bunun gibi video felan görmüştüm) moralim ve inancım azalırdı. kesin konuşmamak lazım

• Hocam tyt pratik ve zekaya bağlı biraz ama ayt mat ve fizik gerçekten sağlam bir temel gerektiriyor tabii ki istisnalar olacak fakat bence çok çok zor bi ihtimal

• this is me trying T kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam

• XSpectre X kullanıcısına yanıt

doğrudur hocam, aytnin temelsiz şekilde başlanıp çok yükselmesi çok çok zor

• bennasılbüyükadamoluucam B kullanıcısına yanıt

Nşa hocam

• O kadar da öldürmeyelim ustam :)

• bu temelinizin olmadığını gösteriyor dediğim gibi sınav yılında 10 saat civarında çalışan adamın 20k dan kötü yapma ihtimali neredeyse yok. 9 10 11 de çalışan çocuklar masaya oturmasını bildiği için daha önde oluyor. ders bilgilerinin maksimum %20 olduğunu düşünüyorum(temmuz gibi sınav kasmaya başlarken 120 yaparak başlamıyorlar tytye). çünkü ben okulun ilk 3 ile yazın çok rahat yarışıyordum tyt kısmında. ama çalışmadığını düşündüğüm arkadaşım sınv yılında da ekstra çalışmadı. son yılda yapabilmek için ekstra çalışmak gerekiyor zaten. helal olsun bu arada iyi yapmışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EB5DF7EA3 -- 22 Ağustos 2021; 21:8:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSpectre

O kadar da öldürmeyelim ustam :)

hocam temelsiz adam için harbiden çok zor.yani temelsiz adam sene boyu çalışamaz bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.