Şimdi Ara

Acıbadem medipol tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
4.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Sıralamam 629 ve kesinlikle tıp yazacağım.istanbulda okumak istiyorum devlet yazacak isem kesinlikle cerrahpaşa yazacağım fakat çevremden sürekli özelleri de gezmem ile ilgili ikaz alıyorum ctesi istanbula gideceğim hangi özelleri gezmemi tavsiye edersiniz? Ve özeller hakkında bilgi verirmisiniz? Not:Medipol aylık 2k para veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aberk42 -- 3 Ağustos 2018; 17:46:24 >

• Cerrahpaşa yazacağına medipol yaz direkt. Ama ben sana kendi fakültemi de önereyim aylık 4.2k burs veriyor senin sıralamana.

İstinye üni. Medicalpark ve Livhospital hastanelerinin sahibi üniversite. Akademik kadrosuna bak pişman olmassın hem bursunu da alırsın mis gibi
  • Up
  • Cerrahpaşa yazacağına medipol yaz direkt. Ama ben sana kendi fakültemi de önereyim aylık 4.2k burs veriyor senin sıralamana.

İstinye üni. Medicalpark ve Livhospital hastanelerinin sahibi üniversite. Akademik kadrosuna bak pişman olmassın hem bursunu da alırsın mis gibi
  • Acıbağdem yazan birinin o dereceyi nasıl yaptığını merak ettim

Ben de çok arada kalmıştım özele gidip çılgın para alsam mı diye ama en sonunda Hacettepe yazdım sürünüyorum
  • Kardeşimkesinlille medipol şuan yerinde olmak isterdim imkanlar daha bol yurtdışı vs burs da varmış tebrik ederim
  • acıbağdem yazman da çok iyiymiş
  • Acıbağdem diye yazılmaz Acıbadem yazılır o sıralamayı yaptığını düşünmüyorum ama yine de ben yardımcı olayım.

Medipol üniversitesinin kurucusu sağlık bakanı şuanda o yüzden desteği fazla olur. Özel yazacaksan Medipol yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyidjitsbob

Kardeşimkesinlille medipol şuan yerinde olmak isterdim imkanlar daha bol yurtdışı vs burs da varmış tebrik ederim
    Eyvallah kardeşim
  • Medipol arkasında muhteşem bir devlet desteği var. Ben olsam medipol yazardım. Bir sürü imkan tanır sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Medipol arkasında muhteşem bir devlet desteği var. Ben olsam medipol yazardım. Bir sürü imkan tanır sana.
    Eyvallah hocam
  • Aberk42 A kullanıcısına yanıt
    İstanbul yakacık çarşı mahallesi yakacık kadın doğum çocuk hastanesinin yanındayım her zaman müsaitim. Klavye ile olmaz bu işler. Eğer gelemem dersen sen adres ver ben geleyim? Klavye otomatik düzeltmiş olabilir. Bu laflarınla zaten o sıralamayı yapmadığın belli oldu.
  • Tıp heryerde tıptır gibi geliyor, bursu fazla yere veren yere git:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boQ7niz

Tıp heryerde tıptır gibi geliyor, bursu fazla yere veren yere git:)
    Hocam ama eğitim de önemli değilmi?babamda sizin gibi düşünüyor
  • Özel yazıcaksan Medipol'ü gez bence bilgi al.Tanıtım günlerine mutlaka ama mutlaka git.En detayına kadar öğren imkanlarını öğren.Bildiğim kadarı ile Medipol Amerika'ya gönderiyor.Eğer ileride klinikten ziyade bilimsel anlamda ilerliceksen özel daha mantıklı.Ama şöyle de bir gerçek var 4. sınıfa geçtiğinde Medipol'ün hastenesine girebilir misin bilmem.Yani özel hastane sonuçta.Abim Ankara'da doktor.TOBB ögrencileri staj için çalıştığı hastaneye geliyolarmış.Özelin avantajı da var dezavantajı da.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.