Şimdi Ara

Açıkta KALIR mıyım ? {ANKETLİ} (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Açıkta KALIR mıyım ? {ANKETLİ}

(En Son Oy Tarihi: 16.8.2018)
Giriş
  • oylama
  • seri oyla
  • oy devam
  • üniversite okumak gibi bir niyetin varsa 400k ya kadar yaz mezuna kalıcam diyosan o başka ama bu listeyle açıkta kalma olasılığın çok yüksek.
  • AhmetD* kullanıcısına yanıt
    hocam 400k ne geçen seneki en kötü mühendislik zaten 240k daha altını nasıl yazayım ?
  • Dolmayan yeri gözardı edersek açıkta kalabilirsin. Bu bir ihtimal. Kalmayabilirsin de elbette. Ama kesin yerleşmek istiyorsan garantiye al kendini.
  • animagus7 A kullanıcısına yanıt
    hocam sıralamalar düşmeyecek olsa neden barajı 300k ya çeksinler ? gecen senenin 240ksı bu senenin yaklaşık 300ksı oluyor ben hiç düşünmüyorum açıkta kalacağımı yanlış mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: passion of jesus

hocam sıralamalar düşmeyecek olsa neden barajı 300k ya çeksinler ? gecen senenin 240ksı bu senenin yaklaşık 300ksı oluyor ben hiç düşünmüyorum açıkta kalacağımı yanlış mıyım
    Hocam kalman çok düşük ihtimal zaten ama demek istediğim kesin gitmek istiyorsun üniversiteye ve ''mezuna kalmam'' diyorsan içimiz rahat etsin diye aralığı genişletmen. Mesela ben 10195 oldum 1500 den 17 bine istediğim yerleri yazdıktan sonra ne olur ne olmaz diye hiç yoktan iyidir dediğim yerleri yazdım en sonlara 20-30k aralığı da ekledim.
  • Anladım üstat dediğin mantıklı ama açıkçası bu yazdıklarım dışında üni ye de gitmek istemiyorum çünkü diğer vakıflar bina tarzı ve pek de iyi değiller. Açıkta kalırsak ta sağlık olsun bi sene daha hazırlanırız yorumun için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %43 edit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %45 edit
  • upper
  • up
  • uppppp
  • %42....
  • oy
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.