Şimdi Ara

Acil...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hemen bana 1000 1300 ytl civarı bi pc toplayabılırmısınız

• oldu toplayalım hemen
  • Cok oyun oynanmıcak ona gore bı yardımcı olsanız hemen lazım hemen almaya gıtcez
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

oldu toplayalım hemen

Selamlar

Bu başlıkları okuyunca aynen benim düşüncemde böyle oluyor

Bizler o kadar rahata alışmışız ki hiç araştırmadan sormadan bir sistem toplayın demeye başladık
    @ametr senin sahsında konuşmuyorum ama genelde böyle

Bence önce bir sistem toplayın kafanızda Amd yada intel ondan sonra sorun bu parçalar nasıl iyimi kötümü yada hiç bir şey anlamıyorum nasıl yapacam nerden bulacagım hiç anlamıyorum yardım edin dersiniz yardım eden arkadaşlarımız çok

Kaldıki bir sistem toplarsın toplamadan bir sistem toplayın diyen arkadaşlar birden her şeyi bilir topladığınız sistemi beğenmez yada keyfinden sistem toplatır...... böyle uzar gider işte!

Önce bol bol araştır pc sitelerinde sistem toplama bölümlerini kullan forumları oku ondan sonra yardım çok merak etme
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/ sag üste sistem toplama var uymlu parçaları ayırıyor
    http://www.gigatek.com.tr/ orta üstte sistem toplama var bak

Saygılar...

• Selamlar
    mesaj 2 kez çıkmış birini sileyim bari

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 13 Mart 2006; 4:02:39 >
  • iyi de senın boyle garib dusuncelerinle su anda ilgilenemem ben sadece bı arkadasım ıcın guzel bı sıstem toplamanızı istedım

hem zaten bısıler ogrenmek ıcın takılıyoz donanımhabere

verdıgın tavsıyeler için saol
  • garip olan o değil bence forumdaki çoğu kişinin söyleyeceğini çok güzel bi üslupla anlatmaya çalışmış sana.bence dediğini bi dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.