Şimdi Ara

ACİL ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar internetim çok yavaş sorumlu kişiye sorduğumda DNS ''DSN'' de olabilir karıştırıyorum hep otomatik olması lazım dedi

fakat nasıl yapıcam bilmiyorum bilgide vermedi bilen arkadaşlar bana yazabilirlermi interneti düzeltmem lazım yerimde bana en çok yarayan bu meret

• "Denetim masası"na gir sonra "ağ bağlantıları"na gir ondan sonra "Yerel Ağ Bağlantısı" yazan şeye sağ tuş tıklayıp "özelliklere" gir, karşına gelen menüde en alttaki "İnternet erişim kuralları (TCP/IP)" yazan yere gir yine karşına gelen menüde, seçeneklerden "Otomatik olarak bir ip adresi al"ı seç ve alt tarafta bulunan "Dns sunucu adresini otomatik al" seçeneğini seç ve tamam de. Bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istinaden -- 14 Şubat 2007; 22:40:02 >
  • başlat-denetim masası-ağ bağlantıları-özellikler-genel-internet erişim kuralları (TCP/İP)-özellikler-DNS sunucu
    adresini otomatik olarak al tıkla tamamdır.
  • arkadaşlar çok tşk ederim saolun
  • quote:

başlat-denetim masası-ağ bağlantıları-özellikler-genel-internet erişim kuralları (TCP/İP)-özellikler-DNS sunucu
    adresini otomatik olarak al tıkla tamamdır.

otomatik olarak al yerine yazmayı seçip

DNS1 e 195.175.39.40
    DNS2 ye 195.175.39.39

yazarsan daha hızlı ve sorunsuz girersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remus -- 15 Şubat 2007; 3:26:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.